Familieberichten 0 (Tlensenlinq.nl Fransje Vermeulen 26 I Zaterdag 16 mei 2009 kijk ook op Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden... Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, delen wij u mede dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve pa en opa Pieter Kodde sinds 17 februari 1991 weduwnaar van Engelina Henriëtte Loman 28 mei 1928 Amsterdam 10 mei 2009 Vlissingen Middelburg: Dordrecht: Middelburg: Leeuwarden: Middelburg: Correspondentieadres Roompotstraat 12 4374 BL Zoutelande Ans Petra Jan en Ria Brigitte Thomas en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig de wens van de overledene in besloten kring plaatsgevonden. Hoop Het is zo donker, er is geen licht het is zo donker, er is geen zicht het is zo donker, zoveel haat het is zo donker, toekomst, veel te Iaat ik bid tot God, dat hij bestaat. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vader, onze tranga brada, zwager, kleinzoon, oom en neef Roger Marlon Winter 28 augustus 1985 t 13 mei 2009 Geneva Mervin Shanya Patrick en Marlon Danilio jayda Jahmaru Joshua en Miranda Steven Danisha Nani Ooms en tantes Neven en nichten Correspondentieadres: Joshua Winter, Blikkenburg 20, 4385 HH Vlissingen Wij zuilen afscheid van Roger nemen op maandag 18 mei van 12.15 tot 12.45 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daar zal aansluitend om 15.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden. Hierna zullen wij hem naar zijn laatste lustplaats begeleiden, op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waar omstreeks 15.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in boven genoemd uitvaartcentrum. Lieve Roger Je was nog veel te jong maar had al teveel pijn... We zullen je missen Rust zacht Kevin, Soeraya en kinderen Met veel verdriet heb ik afscheid genomen van mijn lieve vriend Leo IJzelenberg Ik wens Hanna, Anita, Joep en hun gezin heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bruinisse: Lida van Dijken 6 mei 2009 Mijn duif is weggevlogen, helemaal alleen. Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat, na een kortstondige ziekte, is overleden in de leeftijd van 65 jaar. Wil Vermeulen Ankie en Erik Milo, Devin Saskia en André Nikita Michel en Renate Demi, Melissa 14 mei 2009 Cypressenstraat 12 4462 BV Goes de crematieplechtigheid zal op verzoek van Fransje in besloten kring plaatsvinden. Dag Frans We zullen je missen. Adrie Marianne Martijn Verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Braber-Vos sinds 23 juni 1994 weduwe van Jacob Leendert Braber 4 augustus 1919 t 13 mei 2009 Brielle. Lydia en Martin Kamerling-Braber Koos Christiaan Delft, Francien Braber en Jan Berdowski Maaike en Ondfej Tom Max Catharina Gasthuis, Brielle Correspondentieadres: Hinder 38 3232 HC Brielle Maandag 18 mei is er om 14.30 uur een afscheidsdienst in de Adriaanskerk te Dreischor. De begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Dreischor, omstreeks 15.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Adriaanskerk. Leer ons alzo onze dagen tellen dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze vader, pleegvader en opa Stoffel van der Wekken echtgenoot van Maaike Antonia Pellekaan weduwnaar van Alida Katharina Hendrika Dalebout geboren 15 januari 1930 overleden 14 mei 2009 Nieuwerkerk: M.A. van der Wekken-Pellekaan Nieuwerkerk: Anton van der Wekken (in liefdevolle herinnering) Marja Berrevoets-van Dijke Leo Berrevoets Jolanda en Paul, Karien en Wim, Daniëlle en Rik, Stefan Kerkwerve: Ella de Ruijter-van der Wekken Johan de Ruijter Marten, Linda en Wouter, Stefan, Annette en Leendert, Evelien Nieuwerkerk: Marja de Wit-van der Wekken Ad de Wit Aline, Windy, Martineke en Klaas, Sander, Henrieke Nieuwerkerk: Peter van der Wekken Mieke van der Wekken-Boer Andries, Emma, Sietse, Anna Nieuwe Tonge: Janita van der Valk-Flikweert Ton van der Valk fanine, folize, Hendriëtte, Carola, Marinda Alblasserdam: Rianne van Dillen-Spuijbroek Jan van Dillen Klaas en Gerjanne, Henk, Masja Werkendam: Ans Versluis-Spuijbroek Bert Versluis Gijsbert en Bianca, Erik en Angela, Mariska Muyeweg 32,4306 AV Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren maandag 18 mei van 19.30 tot 21.00 uur en voorafgaande aan de begrafenis van 12.45 tot 13.15 uur in het verenigingsgebouw De Schakel achter de Hersteld Hervormde Kerk, Ooststraat 16 te Nieuwerkerk. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op dinsdag 19 mei om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Muye weg te Nieuwerkerk. Als ugeen rouwkaart heeft ontvangen dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondig lijden geven wij u kennis van het overlijden van onze beste zwager en oom Stoffel v.d. Wekken echtgenoot van M. Spuibroek eerder weduwnaar van Alie Dalebout Iman Padmos, Hennie Padmos-Dalebout en kinderen Brijdorpe In de vroege avond van maandag 11 mei is rustig ingeslapen Maria Minnaard-Platschorre weduwe van Willem Minnaard 9 oktober 1921 11 mei 2009 zorgzame moeder en oma van Dick en Ria Etienne Melanie en Jason Marja Hillian Yoep Annekee Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die moeder en oma heeft gekregen in de Regenboog in Dronten. Correspondentieadres: De Morinel 96 8251 AX DRONTEN De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50