Familieberichten fflensenlina.nl Ju ri mkmt Martijn den Blijker Dlleum Johan en Nel van der Weele-Slager Overleden 24 I Zaterdag 16 mei 2009 kijk ook op Femke Stroo gaan trouwen op 20 mei 2009! U bent van harte welkom bij de kerkdienst om 15.30 uur in de Catharinakerk en/of op onze receptie van 16.30-17.30 uur in Strandpaviljoen de Branding te Zoutelande. D.V. 22 mei a.s. is het feest in onze familiekring. Op die dag is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders, opa en oma eikaar trouw beloofden. Wij zijn dankbaar dat God hen voor elkaar en voor ons gespaard heeft. Kinderen en kleinkinderen U kunt hen feliciteren tijdens een receptie op vrijdag 22 mei a.s. van 15.30 u. -17.30 u. in hetTonnenmagazijn, Haven Noordzijde 38 te Brouwershaven. Spuislop 12a, 4318 AX Brouwershaven Allen die ons felicitaties en kaarten stuurden of ons bezochten ter ere van ons 70-jarig huwelijk van 3 mei jl. bedanken wij van harte. We hebben er van genoten. F. Louws en W. Louws-Melse Simniapad 1, 4357 HJ Domburg, 0118-587923 "Ik keer terug in het huis van de Heer tot in lengte van dagen(Psalm 23) Met groot verdriet delen we u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa Joost de Meij echtgenoot van Elizabeth Maria de Meij-Mangold Borssele 6 april 1925 t Apeldoorn 14 mei 2009 Nijkerk: E.M. de Meij-Mangold Utrecht: Addy van den Hurk-de Meij Jaap van den Hurk t Nijkerk: Leo de Meij t Kloetinge: Els Willemen-de Meij Frans Willemen Liesbeth en Marlies Ine en Flip Maarten Zeewolde: Rien de Meij Joke de Meij-Wielinga Marieke en Tim Joost en Charlotte Leusden: SjaakdeMeij Mariska de Meij-Maas Culemborg: Ineke Hoffer-de Meij Frans Hoffer Mischa Lotte Nijkerk: Ria de Meij t Nijkerk: Kees de Meij Anne de Meij-Winter Lara Apeldoorn, Verpleeghuis Randerode Van der Zaaghof 14 3861 GJ Nijkerk Dinsdag 19 mei wordt om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden in het EABN Uitvaartcentrum, Frieswijkstraat 56 in Nijkerk. Deze dienst wordt geleid door ds. J.W. Overvliet. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de naastgelegen Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Op een gezegende leeftijd heeft de Heere uit dit leven weggenomen onze geliefde Tante Rika Hendrika de Visser weduwe van Christiaan Dekker Wij herdenken dankbaar haar liefdevolle meeleven, warme belangstelling en zorg. Onze dank gaat uit naar degenen die haar met veel liefde en zorg tot het eind toe hebben omringd. Grijpskerke: Piet de Visser Mina de Visser-Dekker (in herinnering) Delft: Adri en Janneke de Visser-Smit Bennekom: Ko en Tina de Visser-de Kam Urk: Wim en Lia de Visser-Gilde Middelburg: Clazien en Kees de Nood-de Visser 's Gravenpolder: Miep en Jan de Voogd-de Visser Serooskerke W: Riet en Adrie de Visser-de Visser en kinderen 14-05-2009 Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze lieve tante Hendrika Dekker-de Visser Tante Rika heeft een grote plaats gehad in onze familie. Ze leefde altijd met ons mee. Ze zal nog lang in onze gedachten zijn. Neven en nichten Vader en de Visser Veilig in Jezusarmen Intens verdrietig, omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor de liefde en de zorg die ze ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, onvergetelijke vrouw, onze schoonzus en tante Johanna van Dijke-Lagerwaard in de leeftijd van 91 jaar. Zij was geliefd bij velen. N.J. van Dijke J. Lagerwaard-Jansen W. van Dijke-de Boer F.J. Boogerd-van Dijke A.P. Boogerd neven en nichten 14 mei 2009 Acacialaan 1 4328 JP Nieuw-Haamstede De dienst van Woord en gebed zal maandag 18 mei gehouden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Platboslaan te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Haamstede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Mijn dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van het Oosterschelde Ziekenhuis te Goes en Allévo Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. "Moe, 't is goed, gae mae, moe'tje" Na een zeer arbeidzaam leven vol zorg en warmte voor allen die haar lief en dierbaar waren heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve moeder, oma en kleinoma Martina Bolle sinds 3 april 2000 weduwe van Cornells Johannes de Jonge Oosterland: 19 september 1917 Goes: 14 mei 2009 Sirjansland: Constant de Jongzin liefdevolle herinnering, 1965 Jannie de Vlieger-de Jonge Hans de Vlieger In liefdevolle herinnering, 1991 Marjan cn Wim Justin faimy Jack Anne-Marie en Huib Angelo Romy Piet en Sophia Naomi Kees Bakkeveen: Ada de Jonge en Geert Louwes Eldad Gideon Miriam en Patrick Jordy Julianne Jeroen In liefdevolle herinnering, 2000 Nynke en Thierry Korte Noordstraat 2 4308 AK Sirjansland Moe is "tuus" Gelegenheid tot'afscheid nemen op zaterdag 16 mei van 20.00 tot 21.00 uur aan huis. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 19 mei in de Hervormde kerk te Sirjansland, aanvang 13.30 uur, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Sirjansland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak - Geen bloemen - Heden overleed onze geliefde zuster, schoonzuster en tante M. de Jonge-Bolle M. Jonker-Bolle A. Bolle-Dorst Neven en nichten Sirjansland, 14 mei 2009 Onze lieve tante Jo van Dijke-Lagerwaard is overleden. Ze was een gastvrije en zorgzame tante met een warm hart. Ze kon heel erg genieten van de kleine dingen en de natuur om haar heen. Wij, neven en nichten, zullen haar erg missen Frans en Lieneke Eddy Beppie en Jan Els en Ron Marjan en Gerard Mary en Freek Rob en Ineke Steef Elly en Harry Kees en Cécile Han en Anneke Fred en Titia Rini enTeja Wim en Nancy Matty en Piet Peter en Jenny Kees Janneke en Bram Achternichten Ad t en Elly Achterneven Frans t en Donovan Maja en Henk Lia en Kees Ook onze tante Gerrie van der Pol zal haar vriendin erg missen. Haamstede, 15 mei 2009 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis dat, voor ons geheel onverwachts, zacht en kalm in haar slaap is overleden onze lieve moeder en oma Pieternella Anna Kaljouw-Boone weduwe van Hendrik Kaljouw in de leeftijd van 94 jaar. Frans Kaljouw Robin Wij zijn alle medewerkers en vrijwilligers van "De Vliedberg"app. 6 en van "De Brouwerij", huisjeS dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma Koudekerke, 15 mei 2009 Correspondentieadres: Valkenisseweg 55 4373 RP Biggekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 mei van 10.15 - 10.30 uur in het Dorpshuis, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd Dorpshuis. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden, van onze vroegere buurvrouw Pie Kaljouw-Boone Mina Vos-Jobse Piet en Addy Lampert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48