Meewerkend Voorman Banen DE ZUIDHOEK Lid Cliëntenraad M/V Ziekenhuis Walcheren Q JobTrack.nl PROJECT ENGINEER m/v 36 I Zaterdag 16 mei 2009 De functie - Belast met de aansturing, instructie, begeleiding en motivering van de medewerkers. - Werkt mee met de ploeg. - Verdeelt het werk over de medewerkers van zijn ploeg (2 tot 6 personen) - Legt verantwoording af aan de werkmeester. - Is verantwoordelijk voor en houdt zelf toezicht op het gebruik van de juiste werkmet-hoden en een juiste uitvoering van de werkzaamheden, alsmede het werktempo. - Bevordert de werksfeer. - Houdt regelmatig werkoverleg. - Zorgt voor een tijdige uitvoering van opdrachten. - Verzorgt de urenregistratie. De Zuidhoek vraagt - Een opleiding op MBO werk- en denkniveau. - Rijbewijs BE, spuitlicentie en VCA. - Zelfstandigheid. - Een meeijarige, aantoonbare werkervaring op het vakgebied. - Goede organisatorische, leidinggevende en contactuele eigenschappen. - Affiniteit met de doelgroep. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. De Zuidhoek biedt Jaarcontract in Zuidhoek Flex b.v. met mogelijkheid van contract voor onbepaalde tijd. Een boeiende functie met veel afwisseling. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring (min. 1713,- max. 2269,- per maand). Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer T.L.A. van Duyse, bedrijfsleider groenbedrijf. Tel.nr. 0111-413257 of www.dezuidhoek.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze vacature richten aan de Zuidhoek, Deltastraat 8 te 4301 RC Zierikzee, t.a.v. de heer R.P. Carol, hoofd personeelszaken. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Westerschelde. Met ca. 72 medisch specialisten en 1300 medewerkers wordt een breed pakket tweedelijns gezondheidszorg geboden aan de 114.000 inwoners van Walcheren. De hoofdlocatie is gevestigd in Vlissingen; in Middelburg beschikt de orga nisatie over een buiten polikli niek. Het ziekenhuis fuseert binnenkort met de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen. Tevens werkt zij intensief met andere aanbieders van zorg samen. Ingevolge de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen (WMCZ) functioneert sedert 1 januari 2000 bij Ziekenhuis Walcheren een Cliëntenraad. De Cliëntenraad behartigt de belangen van de patiënten van Ziekenhuis Walcheren. De Raad bestaat momenteel uit 5 personen. In verband met het vertrek van één van de leden zijn wij op zoek naar mensen die belang stelling hebben voor de functie van: De Cliëntenraad maakt gevraagd en ongevraagd opvattingen kenbaar en doet voorstellen aan het ziekenhuis over alle aangelegen heden betreffende de patiëntenzorg, adviseert het ziekenhuis over voorgenomen besluiten van de Raad van Bestuur met betrekking tot het zorgbeleid van het ziekenhuis, plannen tot ver nieuwing of ingrijpende verbouwing van het ziekenhuis, advi seert het ziekenhuis met betrekking tot het bewaken van de zorg voor kwaliteit, patiëntenrechten, privacyreglement, patiëriten- voorlichting, klachtenbehandeling en onderhoudt relaties met patiëntenorganisaties omtrent bovenstaande. Wij zoeken een kandidaat die op de hoogte is van de actuele ontwikkelingen in de gezondheidszorg, bestuurlijke ervaring heeft, bij voorkeur in de gezondheidszorg, inwoner is van de gemeente Veere, Vlissingen of Middelburg en deelneemt op persoonlijke titel. U komt niet in aanmerking voor lidmaatschap van de Cliëntenraad als u werknemer of medisch specialist bent in Ziekenhuis Walcheren of als u een praktiserende professionele hulpverlener of beroepsbeoefenaar in de (individuele) gezondheidszorg bent. Wij bieden een passende vergoeding voor deze werkzaamheden. Verdere informatie is te verkrijgen bij met mevrouw A.E. Harwijne- Vroomman, voorzitter Cliëntenraad, telefoonnummer (0118) 62 97 28 en/of bij de heer C. Soethout, bestuurssecretaris, telefoonnummer (0118) 42 53 83. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZW 09.15 uiterlijk vóór 8 juni 2009, richten aan de Raad van Bestuur, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of mailen aan: mevrouw J.H. Broer: j.broer@zzlnd.nl. Acquisitie naar aanleiding van de vacature wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op Voor volledige kijk Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor de afdeling Corporate Engineering van ons hoofdkantoor in Kruiningen zijn wij op zoek naar een; Als Project Engineer ben je betrokken bij de voorbereiding en de uitvoering van renovatie- en nieuwbouwprojecten voor de productie- en inpaklijnen en voor de facilitaire installaties. Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van kleine en/of middelgrote projecten vanaf de ontwerpfase tot en met de oplevering. Tevens beheer je de ontwerpgegevens van diverse installaties en de documentatie van toeleveranciers en je werkt nauw samen met de opdrachtgever (de productieorganisatie), de afdelingen Maintenance Repair van onze diverse fabrieken, en met onderaannemers. Voor deze functie zijn we op zoek naar kandidaten met een HBO opleiding Elektrotechniek of Werktuigbouwkunde. Je hebt bij voorkeur relevante werkervaring, bent creatief, initiatiefrijk en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je bent bereid om gedurende bepaalde periodes naar een andere vestiging, inclusief in het buitenland, te worden gedetacheerd. Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden; een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan; Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Corporate HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per mail aan nadjabracke@lambweston-nl.com. Kijk voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures op onze website www.lambwestonmeijer.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 34