DE LEEUWENKONING PZC Spaar voor topfilms op dvd! LEZERSEMTRA PZC 6 wijnen DVD boek LEZERSEMTRA PZC LEZERSEMTRA PZC 25% korting! Supertip voor abonnees: Wie wordt Dagbladbezorger van het Jaar 2009? www.worddagbladbezorger.nl vanaf nü verkrijgbaar a\ Hancc 1 6 Zaterdag 16 mei 2009 Enrich your life A "s vae een Rituals verwenpakket! Verwen jezelf of een ander met dit heerlijke pakket van Rituals in een mooie geschenkdoos. Je voelt je als herboren als je je lichaam verwent met deze ver zorgende producten! Deze set voor zowel mannen als vrouwen bevat heerlijk geurende doucheschuim, bodyscrub, shampoo, bodylotion en een geurkaars. Adviesprijs 32,90 1 Abonneeprijs €24,50' exclusief 4,95 verzendkosten. Levertijden gelden vanaf moment van betaling. Geldig zolang de voorraad strekt. 1 bestelsn op www.pzc.nl/webwinkel en u heeft het pakket binnen 5 werkdagen na betaling in huis. Heeft u geen internet? Vul dan nevenstaande bon in. Het pakket wordt dan binnen 10 werkdagen na betaling bezorgd. BON RITUALS PAKKET Hierbij bestel ik; (aantal) x 'Rituals Pakket' a 24,50* per pakket voorlettersvoornaam naam Om Ov geboortedatum Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wege ner Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. Bank-/girorekening Handtekening exclusief verzendkosten a €4,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar: Webwinkel, o.v.v. 'Rituals Pakket', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Breng jij de krant altijd op tijd en zonder klachten rond? En sta je altijd klaar om bij te springen? Dan win jij dit jaar misschien wel de eervolle titel van Dagbladbezorger van het Jaar. Plus een reischeque van 2000 euro en een mooie fiets. Een jury selecteert uit elke provincie twee super-dagblad bezorgers: een junior (15-39 jaar) en een senior (40 jaar en ouder). En daaruit worden de twee winnaars gekozen: de Dagbladbezorgers van het Jaar 2009 in de categorieën junior en senior. Hoor jij daarbij? En ben je voor 23 maart 2009 begonnen met je werk? Geef je dan nu op bij je depothouder. knip de bon uit de zaterdagkrantf >1 „icoiMtft" I Ruiken, proeven, kijken, luisteren en lezen De gerenommeerde wijnschrijver Nicolaas Klei selecteerde voor u 6 heerlijke wijnen. Daar naast bevat het pakket de DVD "Kissed by the Grape" en en het boek "Tot op de bodem". Opgenomen wijnen Villa Contado, Veronse rosso. Uit Noordoost-ltalië komt deze intense rode wijn. La Meseta, La Mancha, Tempranillo rosado. Een fijne, fruitige Spaanse rosé. Sinergia, Valencia, Monastrell. Krachtige Spaanse rode wijn. Villa Contado, Prosecco. Zeer zachte, fruitige prosecco. Palin, Rapel valley, Merlot. Een krachtige Chileense rode wijn. Louis-Marie, Vin de pays d'oc, Cabernet Franc. Aromati sche Zuidfranse rode wijn. DVD "Kissed by the Grape" Gepassioneerde wijnmakers nemen u mee naar hun biologische wijngaarden in Italië, Spanje en Chili en maken u deelgenoot van unieke werkwijzen. Boek "Tot op de bodem" Alles wat u altijd wilde weten over wijn maar nooit durfde te vragen. In dit boek brengt Nicolaas Klei zijn grote ken nis bijeen in een praktisch en onderhoudend boek. Adviesprijs 124,80 Lezersprijs 69,95 Extra voordeel: gratis thuisbezorgd! U ontvangt de re kening per post nadat de wijn geleverd is. De levertijd is 5 werkdagen. Voor meer informatie of bestellen 1 ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefo nisch of per email door te geven. fjÉjiëi? Unieke kortingsactie Speciaal voor haar lezers heeft de PZC een superaan bod: verschillende populaire dvd's voor zeer voordelige prijzen! De dvd's die de PZC aanbiedt zijn: Made of Honour 'Hancock Baas in eigen bos 2 Vantage Point Casino Royale The Water Horse Alle dvd's zijn Nederlands ondertiteld: Baas in eigen bos 2 is volledig Nederlands gesproken. Lezersprijs 7,99 Abonneeprijs 6,99 1 Prijs per dvd en excl. 1.95 verzendkosten Hoe kan ik één van deze dvd's bestellen? s Houd daarvoor uw dagblad goed in de gaten! De komende weken vindt u een aantal keer per week zegels in de krant. Spaar vier zegels van de film die u wilt bestellen, en plak deze op de spaarkaart. Let op: iedere film heeft zijn eigen zegel. Stuur vervolgens uw spaarkaart op en u ontvangt de dvd van uw keuze voor slechts 6,99. Bent u geen abonnee? Dan betaalt u 7,99. Meer informatie? Kijk in uw dagblad voor de spaarkaart en de zegels. Wilt u meer informatie, de trailers van de films bekijken of wilt u de spaarkaart downloaden? Ga dan naar: www.pzc.nl/dvd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16