MATROOS Alpha woensdrecht Banen Wit jij hier ook konten uwkestv? enthousiaste directeur REDERIJ NELE BVBA REDERIJ ARTEVELDE N.V. Juridisch beleidsmedewerker milieu JobTrack.nl Beleidsmedewerker Verkeer en Vervoer Civieltechnisch Bestektekenaar/Bestekschrijver Directievperder/Wegbeheerder 48 I Zaterdag 16 mei 2009 Kijk ook op VRAAGT VOOR HET M.S.Z-87/B-65 EEN I.B.V. SW 6. Tel. 06-12570011 of 0118-602659 Kranten online: ideaal öronmatwiaal voor het onderwijs Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.ni Voor afdeling Vergunningen en Handhaving zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: 24 uur per week Als juridisch beleidsmedewerker milieu verricht je juridische werkzaamheden met betrekking tot toezicht en handhaving op het terrein van milieu en omgeving. adviseer je het college omtrent de te volgen acties zoais bestuursdwang en een dwangsom. adviseer je het college omtrent zienswijze, bezwaar- en beroepsschriften, stel je pleitnota's c.q. verweerschriften op en je vertegenwoordigt het college in rechte. onderzoek en vertaal je ontwikkelingen, beoordeel je de effectiviteit van bestaand toezicht- en hand havingsbeleid, doe je voorstellen met betrekking tot het ontwikkelen of wijzigen van dit beleid. levert je jaarlijks een bijdrage bij het opstellen van een integraal uitvoeringsprogramma ten behoeve van het planmatig uitvoeren van het toezicht- en handhavingsbeleid. adviseer je over de handhaafbaarheid van het milieu- en omgevingsbeleid. houdt jaarlijks overzicht bij/rapporteert met betrekking tot handhavingszaken. ondersteun je de inspecteurs op het gebied van toezicht- en handhavingvraagstukken. verricht je overige werkzaamheden op het werkterrein. Wij verwachten dat je een HBO opleiding hebt opgerond, bijvoorbeeld HBDO AJZ. enkele modulen hebt gevolgd van de opleiding HBDO VROM. ruime ervaring hebt in een vergelijkbare functie. een klantgericht- en resultaatgerichte werkhouding hebt. assertief, accuraat en flexibel bent. Het salaris voor bovenstaande fOnctie bedraagt in de functierang (schaal 9) max. 3.418,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Bovengenoemde functierang is indicatief in verband met een lopend functiewaarderingstraject. Voor inlichtingen over bovenstaande functie kun je contact opnemen met het hoofd van de afdeling, Sander Westdorp, telefoon 0166 668334. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met CV uiterlijk 28 mei 2009 aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen, Hof van Tholen 2, 4691 DZ Tholen, onder vermelding van vacaturenummer 0905. Je kunt je brief ook verzenden via e-mail naar vacature@tholen.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 24 juni a.s. T Antwerpen gemeente Tholen Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wocnsdrecht, de groene gemeente op de Brabantse Wal, zoekt gedreven medewerkers die ons willen helpen de dienstverlening aan onze inwoners verder te verbeteren. Wil jij werken bij een gemeente die volop in ontwikkeling is en waarbij je zelfstandigheid enorm gewaardeerd wordt? Dan hopen we je snel te zien in ons mooie gemeentehuis in Hoogerheide! 36 uur maximaal 3.800,- schaal 10 Je initieert en adviseert over beleid en plannen waarbij verkeer en vervoer een belangrijke rol speelt. Je hebt een afgeronde, vakgerichte opleiding op hbo-niveau en bij voorkeur werkervaring op het vakgebied. Je bent iemand met visie en overtuigingskracht en kan verschillende belangen hanteren. Voor een ervaren kracht is een arbeidsmarkttoelage bespreekbaar. 36 uur maximaal 3.027,- schaal 8 Je werkt civieltechnische plannen uit en bereidt projecten voor. Je hebt een relevante mbo-opleiding afgerond en relevante werkervaring. 36 uur maximaal 3.418.- schaal 9 Je stelt beheer- en onderhoudsplannen op van wegen en aanverwante gebieden. Je werkt op hbo-niveau en je hebt ruime kennis van en ervaring op het vakgebied. Interesse? Ga naar WWW.WOensdrecht.nl voor meer informatie en stuur je sollicitatie naar ons op voor 24 mei aanstaande! QeTfteentc Bedrijfsmatige acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. t SCHOLENGROEP Christelijk Basisonderwijs ZUID-BEVELAND Alpha Scholengroep omvat de volgende scholen: De Wiekslag, Rilland Het Kompas, Yerseke De Welle, Kruiningen De Zevensprong, Krabbendijke De Hoeksteen, Wemeldinge 't Honk, Kapelle De Linge, Biezelinge 't Noorderlicht, Goes Prinses Beatrixschool, Goes Prinses Ireneschool, Goes Ichthusschool, Wolphaartsdijk De Poeljeugd, 's-Heer Hendrikskinderen De Rank, 's-Gravenpolder De Regenboog, Hoedekenskerke De Regenboog, Nieuwdorp De Wegwijzer, Heinkenszand Alphascholen hebben een open karakter waarbij binnen onze christelijke waarden en normen respect is voor verschillende levensovertuigingen. Het onderwijs kenmerkt zich door een hoog verwachtingspatroon van de mogelijkheden van kinderen en is modern, actueel en vernieuwend. Kern waarden zijn: kwaliteit, respect, dynamiek, veiligheid, resultaatgericht en transparantie. Alphascholen: een inspirerende basis voor ieder kind. Alpha Scholengroep zoekt een Op basisschool 'De Zevensprong' in Krabbendijke ontstaat een vacature voor een directeur. De benoemingsomvang kan variëren van wtf 0,5 tot wtf 1,0. Afhankelijk van de aanstellingsomvang, maar in ieder geval het eerste jaar, zal de directeur volledig ambulant zijn. Salariëring: schaal DB en prima secundaire arbeids voorwaarden. Datum van indiensttreding: 1 augustus of z.s.m daarna. Inlichtingen over schoolinhoudelijke zaken bij de huidige directeur van de school Rudolf Schierbeek, tel. 06-45089075. Inlichtingen over de inhoudelijke procedure bij Han Michielsen, lid van het College van Bestuur, tel. 0113-561777 of 06-22783904. Wij zoeken een directeur die: de christelijke identiteit van de school waarborgt en vorm geeft; comrqunicatieve, leidinggevende en sociale vaardigheden heeft; visionair en daadkrachtig leiding geeft; kennis heeft van en visie heeft op de huidige onderwijs ontwikkelingen; inlevingsvermogen heeft; in bezit is van het diploma SPO of bereid is dit te behalen; een fundamentele bijdrage levert aan het managementteam van Alpha Scholengroep. Wat kan de directeur verwachten? Een gemotiveerd team dat wil innoveren. Eeii team dat hart en oog heeft voor elk kind. Betrokken en actieve oudergeledingen. Uw brief, waarin u uw visie op ontwikkelingen in het primair onderwijs beschrijft, kunt u uiterlijk tot en met 30 mei richten aan Ad Vis, voorzitter van het College van Bestuur. Het mailadres is: directie@alphascholengroep.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 15 juni. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Alpha Scholengroep Benieuwd naar de opbrengst? Deestraat 3 4458 AJ 's-Heer Arendskerke Tel: 0113-561777 info@alphascholengroep.nl www.alphascholengroep.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 130