CSG Prins Maurits O JobTrack.nl Banen Cultureel Erfgoed Tweede monumentenwachter (v/m) Middelharnis zoekt een Conrector (m/v) NeHaLëTiNia een voorzitter en bestuursleden www.csgpm.nl Kijk ook op Zaterdag 16 mei 20091 31 De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland (SCEZ) is hét aanspreekpunt en kenniscentrum op het gebied van het materiële en immateriële cultureel erfgoed in Zeeland. De SCEZ is één van de dragende provinciale culturele organisaties en heeft voor wat betreft het cultureel erfgoed een spilfunctie bij het realiseren van het provinciaal cultuurbeleid. De SCEZ houdt zich vanuit de werk velden archeologie, cultuurhistorie, erfgoededucatie, monumenten, musea en streektalen bezig met het integraal en op ontwikkeling gericht adviseren en ondersteunen van overheden, particuliere organisaties en burgers. Daarnaast wordt actief bijgedragen aan het instandhouden van het cultureel erfgoed door middel van monumenteninspecties en het beheer van de provinciale archeologische collectie. Voorts initieert, ontwikkelt en coördineert de SCEZ wisselende, op de actualiteit inspelende activiteiten en projecten. Het werk is georganiseerd in drie sectoren: de sector Advisering en Ontwikkeling, de sector Bedrijfs voering en Ondersteuning en de sector Instandhouding. In totaal werken er bij de SCEZ momenteel 41 personen. De stichting heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals studie faciliteiten, de mogelijkheid tot het kopen en verkopen vanverlof, een fïetsprivé- en een bedrijfsfitness- regeling, een werkgeversbijdrage in de levensloop-regeling, een pensioen pakket van het ABP en een structurele eindejaaruitkering van 8,3% van het jaarsalaris. 1B- Stichting Zeeland ARCHEOLOGIE CULTUURHISTORIE ERFGOEDEDUCATIE MONUMENTEN MUSEA STREEK FALEN Voor de sector Instandhouding zoeken wij kandidaten voor de functie van: 100% voltijdfunctie (vacaturenummer 09/40030) Uw Junctie het verrichten van bouwkundige inspecties, ook op grote hoogte, aan historische/monumentale panden het uitvoeren van-kleine (nood)reparaties en onderhoudswerkzaamheden het optisch beoordelen van technische installaties en apparatuur het vervangen van de eerste monumentenwachter assisteren bij het opmaken van het inspectierapport het verrichten van eenvoudig tekenwerk met de computer het onderhouden van het ter beschikking gestelde vervoermiddel alsook van de bijbehorende materialen en gereedschappen. Uw kwaliteiten tenminste een VMBO-vakopleiding bouwkunde met applicaties monumenten ervaring in de bouw, bij voorkeur restauratie goede redactionele en communicatieve vaardigheden in het bezit zijn van rijbewijs B ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking, met name Word een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling affiniteit met de andere werkterreinen van de stichting. Ons aanbod Een voltijdfunctie (1,0 fte) met een salaris dat afhankelijk is van opleiding, capaciteiten en ervaring en dat maximaal 2.309,67 bruto per maand bedraagt (salarisschaal 6, norm 1 januari 2009). Nadere informatie over de inhoud van deze functie kunt u inwinnen bij de heer ir. T.R. Veenstra, hoofd sector Instandhouding, tel. 0118-670881, e-mail: tr.veenstra@scez.nl. Voor informatie over de procedure kunt u terecht bij mevrouw Y.M. Gunter, medewerker personeelszaken, tel. 0118-670873, e-mail: ym.gunter@scez.nl. Een medisch onderzoek evenals een praktijktest maken deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, t.a.v. de heer ir. T.R. Veenstra, postbus 49, 4330 AA Middelburg. De sollicitatietermijn sluit op maandag 1 juni. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. CSG Prins Maurits is een christelijke scho lengemeenschap voor vwo, havo, vmbo en praktijkonderwijs heeft een duidelijke grondslag: de Bijbel als het Woord van God en de Drie Formulieren van Enigheid heeft bijna 1500 leerlin gen en 160 medewer kers is een streekschool: in, Middelharnis worden leerlingen ontvangen van Goeree-Overflak- kee, een deel van de Zeeuwse eilanden. West Brabant en de Hoekse Waard vindt kennisoverdracht, leerlingenzorg en per soonlijkheidsvorming erg belangrijk heeft een brede kerke lijke achterban en een uiteenlopende leerling- bevolking is gehuisvest op een unilocatie in een mo dern gebouw. heeft een prettige werk sfeer met goede onder linge verhoudingen vmbo/praktijkonderwijs De conrector: maakt deel uit van een collegiale directie van vier personen. geeft direct leiding aan de teamleiders van de afdelingen. draagt verantwoordelijkheid voor (de ontwikkeling van) het onderwijs in het vmbo - beroepsgericht en het praktijkonderwijs. de schoolbrede maatschappelijke stage. de contacten met het regionale bedrijfsleven. de contacten met het samenwerkingsverband - VO. Het betreft een managementsfunctie van 1,0 fte waarbij de salariëring plaats vindt in schaal 13, conform de geldende CAO voor het Voortgezet Onderwijs. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat uit de rechterflank van de gereformeerde gezindte. Sollicitanten dienen de grondslag van de school te onderschrij ven en kerkelijk meelevend te zijn. Op www.csgpm.nl kunt u meer informatie vinden, ook over de procedure bij de sol licitatie. Heeft u nog vragen? Bel dan met dhr. AJ. van Heest (rector), tel. 0187-482745(school)/0187-491148(privé) of dhr. J. Hoff, (conrector) tel. 0187-482745 (school)/0187-602567 (privé). Reageren Uw sollicitatiebrief met uitgebreide motivatie en curriculum vitae ontvangen we graag uiterlijk tot en met 30 mei 2009. U kunt uw sollicitatie richten aan dhr. A.J. van Heest (rector), Postbus 181, 3240 AD Middelharnis. Het is ook mogelijk de sol licitatie via e-mail te sturen aan aj.vanheest@csgpm.nl. Nehalennia SSG stelt zich ten doel de leerlingen optimale kansen te bieden zich intellectueel, cultureel en maatschappelijk te ontwikkelen waarbij zij in belangrijke mate worden uitgedaagd zelf verant woordelijk te zijn voor het eigen leerproces. www.nehalennia.ril Een bestuurslid wordt benoemd voor een periode van 4 jaar en kan maximaal voor één periode worden herbenoemd. Belangstellenden kunnen een informatiepakket aanvragen bij de secretaresse van het bestuur, mw. I. Koopmanschap, tel. 0118 655755. Ook de website www.nehalennia.nl kunt u'ter informatie raadplegen. Voor mondelinge informatie kunt u terecht bij de waarnemend voorzitter van het bestuur, mw. M. Te Roller, tel. 0118 596000. Sollicitaties voorzien van een motivatie en Curriculum Vitae kunt u tot uiterlijk maandag 1 juni 2009 zenden aan de waarnemend voorzitter van het bestuur voor de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs op Walcheren, postbus 83, 4330 AB Middelburg of per e-mail: i.koopmanschap@nehalennia.nl Ook schriftelijke suggesties voor geschikte kandidaten worden op prijs gesteld. Het bevoegd gezag van Nehalennia SSG te Middelburg is op zoek naar voor de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs op Walcheren Bij de samenstelling van het bestuur wordt gezocht naar personen die op grond van betrokkenheid bij het voortgezet onderwijs, de eigen maatschap pelijke positie, kennis en ervaring, een positieve bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van het openbaar voortgezet onderwijs op Walcheren. Het huidige bestuur komt graag in contact met enthousiaste kandidaten die: zowel het algemeen vormend onderwijs als het beroepsonderwijs een warm hart toedragen; aantoonbare bestuurlijke ervaring hebben in een complexe omgeving; kennis en ervaring hebben om op strategisch niveau met de directie en overige bestuursleden de hoofdlijnen van het beleid vorm te geven. Bij voorkeur dient één van de kandidaten te beschikken over een financieel-economische achtergrond. Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap is een groeiende en brede scholengemeenschap met vmbo, havo, atheneum en gymnasium. Een enthousiast team medewerkers verzorgt dagelijks op twee locaties onder wijs aan meer dan 1500 leerlingen. De toekomst kent vele uitdagingen, waaron der de renovatie van de locatie Kruisweg, de uitbreiding van de locatie Breeweg, het aangaan van samenwerkingsverbanden ter versterking van het openbaar voortgezet onderwijs en het realiseren van onderwijskundig maatwerk voor de leerlingen, die de scholengemeenschap met veel enthousiasme bezoeken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 111