Brain m FULLTIME LENGER SEAFOODS OPERATOR Full- en parttime kappers m/v JobTrack.nl JLievensberg """I ["ziekenhuis AO/IC Medewerker planning control (m/v) Ir. of HTS-er electro techniek: 2 Sr. Of HTS-er werktuigbouw: 30 I Zaterdag 16 mei 2009 Kijk ook op Waarom zou je alleen maar dromen van een krachtige kap perscarrière? Wij zoeken nog enthousiaste collega's voor onze salons in Goes, Middelburg en Vlissingen en voor Terneuzen waar wij binnenkort een nieuwe salon openen! Bij BrainWash krijg je volop doorgroeimogelijkheden en je werkt met een ambitieus en leuk team dat maar één doel voor ogen heeft: Nederland veroveren met onze unieke kappersformule! Zit dus niet stil en mail snel je cv naar jobs@brainwash-kappers.nl of per post naar: BrainWash Kappers, Antwoordnummer 10136, 5200 VB Den Bosch (geen postzegel nodig) Jouw kapper Snelst groeiende kappersketen en grootste werkgever van Nederland Volop carrièremogelijkheden Verbeter jezelf in onze eigen Academy Leuke collega's en een altijd drukke salon Deelname aan shows en wedstrijden BrainWash heeft 53 kapsalons in Nederland! Pottenbakkerssingel 8,4331 NA Middelburg Kolveniershof 17-19,4461 DC Goes Aagje Dekenstraat 12b, 4381 RZ Vlissingen En binnenkort: Winkelcentrum Schuttershof in Terneuzen www.brainwash-kappers.nl The Taste of Excellence Lenger Seafoods Yerseke B.V. is onderdeel van The Lenger Seafoods Group, een Nederlandse holdingmaatschappij van bedrijven in binnen- en buitenland. De groep is actief in visserij en verwerking van schaal- en schelpdieren. Lenger Seafoods beschikt over een zeer modern productiecentrum in Yerseke en is gespecialiseerd in levering van producten met een gegarandeerde versheid en kwaliteit in zowel vers, diepvries als conserven. Haar klanten zijn (internationale) distributeurs en retailers, maar zij is ook toeleverancier van producenten. Lenger Seafoods is op zoek naar een 'HANDS-ON' MET GEVOEL VOOR KWALITEIT DE FUNCTIE Je bent verantwoordelijk voor een efficiënte en juiste werking van de productielijn en bijbehorende randapparatuur. Het signaleren van onregelmatigheden en in eerste instantie zelf nemen van treffende maatregelen: zonodig waarschuwen van dienstdoende storingsmonteur. Zorgdragen voor een goede instructie van de medewerkers aan de lijn en toezien op een organisatorisch vlot verloop van aanvoer en verwerking van de juiste grondstoffen, ingrediënten en verpakkingsmaterialen tot een voorgeschreven eindproduct hiervan. Daarnaast het signaliseren van storingen in het proces en nemen van treffende maatregelen; zonodig waarschuwen van de directe chef. Het verrichten van aan de functie verbonden administratieve werkzaamheden van registrerende aard ten aanzien van productiegegevens en kwaliteit. Intern heeft u contact met uw direct leidinggevende alsmede medewerkers van expeditie, kwaliteit, techniek en bedrijfsbureau. GEVRAAGD MBO werk en denkniveau, een opleiding Vapro en/of ervaring in de voedingsmiddelenindustrie is een pré. Je typeert jezelf als zelfstandig, flexibel en als teamplayer. Een oplettende instelling is vereist in verband met het direct onderkennen van afwijkingen in de grondstoffen/ingrediënten en van storende invloeden op het productieproces, de juiste verpakking en codering van het eindproduct. Accuratesse is vereist bij het vastleggen van de administratieve g'egevens. Toezien op en zorgdragen voor het naleven van de bedrijfs- hygiëne- veiligheidsregels met betrekking tot orde, netheid, veiligheid en hygiëne. GEBODEN Een veelzijdige en zelfstandige functie met contacten door de gehele organisatie met veel ruimte voor eigen initiatief. De mogelijkheid actief mee te bouwen aan een gezonde productie organisatie. Een dynamische omgeving met een open en directe cultuur, waar hard gewerkt wordt in een informele, collegiale sfeer en met korte lijnen. Natuurlijk een bij de functie passend arbeidsvoorwaardenpakket. Ben jij deze gemotiveerde collega? Schrijf dan een brief met c.v. aan Lenger Seafoods Yerseke BV, t.a.v. de Directie, industrieweg 35, 4401 LA Yerseke of per e-mail: info@lengerseafoods.nl www.lengerseafoods.nl é%Mm ></y# Lievensbercf ziekenhuis, Boérhaaveplein VPostbus 135 4600 AC Bergen op Zoom telefoon 0164-278000 www.lievensbergzfekenhuis.nl Binnen de afdeling Planning Control van het Lievensberg ziekenhuis ontstaat per 1 juli aanstaande de vacature maximaal 36 uur per week (100,00%), deeltijd bespreekbaar voor de duur van 1 jaar (met zicht op vast dienstverband) Functie-informatie: De functionaris: - adviseert over de inrichting, bewaking en optimalisering van de administratieve organisatie; - is verantwoordelijk voor de bewaking van de administratieve organisatie middels het uitvoeren van audits; - ontwikkelt c.q. verbetert de administratieve organisatie; - voert de interne controle uit; - inventariseert bedrijfsrisico's en stelt risico analyses op; - stelt op basis van de risico analyse een controleplan en werkprogramma's op; - verzorgt rapportages over de uitgevoerde interne controle audits en draagt zorg voor een tussentijdse rapportage aan de Raad van Bestuur en externe accountant; - is het eerste aanspreekpunt voor accountants bij uitvoering van controles voor wat betreft AO/IC aspecten; - heeft een coördinerende en uitvoerende rol bij het vaststellen beoordelen van de consequenties voor de AO/IC voortkomend uit nieuwe beleidsregels (NZa) en andere wettelijke regels en doet (beleids)voorstellen voor invoering van deze regels; - analyseert de bedrijfsprocessen en informatiestromen op doelmatigheid en effectiviteit conform de kaderregeling AO/IC; - controleert technische functiescheiding en interne controle maatregelen en legt deze vast in AO-documenten; - zal naast de AO/IC activiteiten mogelijk participeren in een aantal activiteiten van het hele team van planning control. Functie-eisen: - Opleiding en kennis op minimaal HBO-nivéau; - Kennis en ervaring met AO/IC; - Uitstekend analytisch vermogen; - Overtuigend, besluitvaardig en zelfstandig; - Goede communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring waarbij salaris inschaling volgens FWG 55 (maximaal 3.426,- bruto per maand op fulltime basis) van toepassing zal zijn. De overige arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuizen. Informatie en sollicitatie: Nadere informatie omtrent de functie kunt u verkrijgen bij de heer N.J.A. Hoogstraate, hoofd Planning Control, telefoon (0164)278246. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 30 mei aanstaande richten aan mevrouw J. Hamerslag, dienst Personeel en Organisatie, Postbus 135, 4600 AC Bergen op Zoom of mailen naar: p&o@lievensberg.nl. B.V. Scheepswerf De Donge ontwerpt en bouwt gespecialiseerd baggermaterieel voor de internationale Port Authorities en Dredging Contractors. Zie onze website: www.shipyarddedonge.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij kandidaten voor de volgende functies (voor onze vestiging te "Vlissingen-Oost"). We werken met een internationale klantenkring en in een technisch hoogwaardige omgeving. Voor het ontwerpen en supervisie van onze schepen en kranen. Ervaring vereist. 3 elektrische systemen aan boord van Techniek, voorontwerpen en begeleiden van zware staal- en scheepsconstructies. Gelieve Uw sollicitatie te richten, per post of e-mail aan: Scheepswerf De Donge, Postbus 240, 4460 AE Goes of info@shipyarddedonge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 110