Iy hart i> Martens laat je kloppen Banen hospice De Markies Q JobTrack.nl - (meewerkend) leidinggevende - verpleegkundigen niveau 4 SlLouise-Vivensis I Accountmanager/ waterklerk I KAM coördinator I Schipper/ ZZP-er/ Oproepschipper I Matroos Donorassistent volbloed 24 I Zaterdag 16 mei 2009 Kijk ook op tanteLouise-Vivensis zorgt voor hoogwaardige zorg-op-maat in westelijk Brabant. In haar werkgebied, van Dinteloord tot Putte, levert de stichting een compleet dienstenpakket op het gebied van thuiszorg, (begeleid) wonen, verzorging verpleging en aanvullende dienstverlening. Aangezien de organisatie zich reeds lange tijd bijzonder toelegt op het leveren van de best-mogelijke palliatieve zorg, is tanteLouise-Vivensis erg blij dat in de loop van de maand juli het hospice "De Markies" eindelijk de leemte zal opvullen die erop dit vlak in de regio in het netwerk van palliatief terminale zorg tot nog toe bestond. In hospice "De Markies", gelegen aan de Kardinaal de Jonglaan te Bergen op Zoom, kunnen zes gasten verblijven van wie de levensverwachting minder is dan 3 maanden. Elk van hen beschikt over een eigen kamer (en badkamer) en bepaalt zelf hoe hij of zij de hem/haar resterende dagen wil be-leven. Een team van opgeleide professionele en vrijwillige medewerkers maakt dit mogelijk. Voor het hospice "De Markies" is tanteLouise-Vivensis op zoek naar j Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom soiliciteren@tantelouise-vivensis.nl Functie-eisen: naast de hoogste professionele en morele deskundigheid een even grote mate aan dienstbaarheid, inlevingsvermogen en betrokkenheid hebben. een opleiding in palliatieve zorgverlening, pijnbestrijding, tiltechnieken, rouwbegeleiding.gehad hebben of bereid zijn deze te volgen. Om de noodzakelijke "scherpte" te behouden en het risico op gewenning of mentale overbelasting te voorkomen, wordt gewerkt met parttime dienstverbanden. Het aantal uren kan in overleg worden vastgesteld. Gezien de beperkte finantiële mogelijkheden wordt bereidheid verwacht om af en toe in eigen tijd team- en/of opleidingssessies bij te wonen. Bereid en in staat om te werken in een team met vrijwilligers en met familieleden van de gasten. Uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. - Flexibele werkinstellïng en inzetbaarheid. Geboden wordt: Een uitdagende baan in een prettige werksfeer Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de CAO WT, inschaling volgens het functiewaarderings systeem Gezondheidszorg Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: pensioenregeling PFZW, collectieve ziektekostenverzekering bij IZZ, VGZ of CZ, meer- keuzesysteem, spaarloonregeling, diverse personeelsvoorzieningen, bedrijfsfitness etc. Nadere informatie: Indien u concrete vragen heeft kan u die mailen naarjef.pelgrims@tantelouise-vivensis.nlBinnen 24 uur ontvangt u van hem de gevraagde informatie. Solliciteren: Stuur uw sollicitatiebrief en Curriculum Vitaeo.v.v. het vacaturenummer 2009065 vóór vrijdag 22 mei a.s. bij voorkeur via e-mail naar solliciteren@tantelouise- vivensis.nl of via de post naar tanteLouise-Vivensis, afdeling HR Support t.a.v. mevrouw V. Benders, Postbus 73,4600 AB te Bergen op Zoom. Procedure: De sollicitatiegesprekken, waarvoor u een persoonlijke uitnodiging ontvangt, hebben plaats op woensdag 27 mei as. Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële onder nemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor al hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Momenteel zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het onder houden van contacten met de agenten en rederijen om de in te nemen hoeveelheid afvalstoffen uit te breiden. Tevens is deze verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de hiermee samenhangende formulieren stroom. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - affiniteit met de gebruiken in de zeevaart - zelfstandig werkend - stressbestendig en flexibel - goede communicatieve eigenschappen - punctueel - enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie is een pre - geen 8-5 mentaliteit - kennis van industriële reinigingstechnieken - MBO niveau Tevens zijn wij op zoek naar: De functie: Het beheren van het KAM-beleid en het adviseren van de directie m.b.t. KAM wet en regelgeving. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - zelfstandig werkend - stressbestendig en flexibel - goede communicatieve eigenschappen - punctueel - enkele jaren werkervaring in een vergelijkbare functie is een pre - geen 8-5 mentaliteit - HBO niveau De functie: Deze functie bestaat uit het, met een inzamelvaartuig innemen, vervoeren en afleveren van afvalstoffen inclusief de daarbij behorende documenten. Uw standplaats wordt of regio Rotterdam of regio Vlissingen-Oost. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - in het bezit van een groot vaarbewijs - in het bezit van radarpatent en ADNR of de bereidheid hiervoor een opleiding te volgen - bereidheid om in een week op/week af systeem te varen - flexibele instelling Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: - opleiding matroos - bereidheid om in een week op/week af systeem te varen - flexibele instelling De functie: Deze functie bestaat uit het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de schepen waaronder het assisteren van de schipper bij inzamelingsactivitei ten alsmede het uitvoeren van onder houdswerkzaamheden. Uw standplaats wordt of regio Rotterdam of regio Vlissingen-Oost. Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Voor meerdere vacatures verwijzen wij naar onze website www.martenscleaning.nl Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx: Spanjeweg 2 (havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel: 0113-672210 www.martenscleaning.nl Bij Sanquin is bloed ons werk. Als not-for-profitorganisatie verzorgen wij de bloedvoorziening van Nederland. Van afname bij donors tot het testen, ver werken en verspreiden onder de ziekenhuizen. Ook doen we hoogwaardig onderzoek en ontwikkelen levensbelangrijke medicijnen. Bloed is leven, en werken met leven vraagt om gevoel en inlevingsvermogen. Dus laat je hart kloppen, bij Sanquin. voor 16 uur per week bij Sanquin Bloedbank Regio Zuidwest, afdeling Bloed- inzameling, unit Donorzaken, locatie Goes Als donorassistent verzorgt u de afname en registratie van volbloeddonaties alsmede de verwerking van bloed- en donorgegevens in ons informatiesysteem. U verzorgt het complete traject van de donorzittingen vanaf (aspirant-)donor- begeleiding, -keuring tot en met bloedinzameling inclusief hygiëneaspecten, klein technisch onderhoud en administratie. Alles binnen de kaders van de wet, volgens vaststaande procedures en voorschriften, en met donortevredenheid als belangrijke leidraad. Een afgeronde mbo-/vmbo-opleiding op het vakgebied vormt uw basis, aan gevuld met kennis van bloedafnametechnieken, relevante richtlijnen en proce dures, en administratieve gegevensverwerking. U treedt de donors vriendelijk, tactvol en belangstellend tegemoet en hebt oog voor hun fysieke gesteldheid. Ook weet u eventuele weerstanden bij donors ten aanzien van de keurings- wetten en -regels weg te nemen. Salariëring en arbeidsvoorwaarden van de functie zijn conform CAO Sanquin. Het betreft in principe een tijdelijke aanstelling voor één jaar. De werktijden worden in onderling overleg vastgesteld. Medewerkers van Sanquin krijgen 5% eindejaarsuitkering, een tegemoetkoming in de reiskosten en, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week, ten minste 166 vakantie-uren per jaar. Reageren Mevrouw J. Rijk-de Jonge, telefoon 0113-217207 of e-mail j.rijk@sanquin.nl, geeft u graag meer informatie over de functie, Uw schrifte lijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae en o.v.v. vacaturenummer RB03-09, zien we graag binnen twee weken en bij voorkeur digitaal tegemoet via info.hrm.zw@sanquin.nl, of anders via ons postadres: Sanquin Bloedbank Regio Zuidwest, unit HRM, t.a.v. R. Brandt, Postbus 23370, 3001 KJ Rotterdam. Kijk voor meer informatie over Sanquin op www.sanquin.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sanquin werk met leven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 102