Ledel lokt fine fleur van Fiscus scheldt Hulst 4,5 ton alsnog kwijt Spraakgestuurd Mededeling van het waterschap Hulst in de race voor titel beste ouderenbeleid 22 Vrijdag 15 mei 2009 PZC Z ismarkt Veerel wegsleep - prijzen! Sliptong 12,-/kg Wijting 4,50/kg lalmfilet 14,50/kg Vers van de vismijn! lergens goedkoper! ip de Vismarkt - Veere Morgen (zaterdag) tzan 10.00 - 16.00 uur. fS Vismarkt Veere Zomerfair bij' Antonius in Kloosterzande kloosterzande - In en rondom Zorgcentrum Antonius in Kloos terzande wordt zaterdag 6 juni een zomerfair gehouden. In verschil lende kraampjes bieden hobby clubs artikelen te koop aan. Voor de kinderen is er een ballonnen wedstrijd en een grabbelton. Met spel en muziek is er vanaf 10.00 uur amusement voor jong en oud. Schaapscheerdersfeest bij kinderboerderij terneuzen - Kinderboerderij Ter- neuzen houdt zaterdag 23 mei van 10.00 tot 16.00 uur een schaap scheerdersfeest. Er zijn demonstra ties schapenscheren, kaas maken, manden vlechten, hoefsmeden, wol spinnnen, weven en vil- ten.Verder allerlei kraampjes en ac tiviteiten zoals ponyrijden, huifkar- ritten en kinderworkshops. Clinge maakt zich op voor westernfestijn clinge - Het Wilde Westen van Amerika herleeft vanaf donderdag 4 tot en met zondag 7 juni op het terrein van de schuttersvereniging SV de Schutterij aan de Staten- boomweg in Clinge. De liefhebbers nemen dan deel aan het jaarlijkse western weekend op het tot Fort States Tree omge doopte terrein. Hoofdmoot zijn de schietwedstrijden in verschillende disciplines. Daarnaast wordt met allerlei activiteiten de echte westernsfeer nagebootst. Vrijdag 5 juni zijn de eerste schietwedstrij den. Wandelvierdaagse in Sint-Jansteen sint-jansteen - Vanaf het gemeen schapscentrum de Warande in Sint-Jansteen gaat maandag 8 juni de jaarlijkse avond wandelvierdaag se van start. De deelnemers kun nen een keuze maken uit een trip van 5 en 10 kilometer. De trajecten zijn uitgezet in de bosrijke omge ving. De start is telkens tussen 18.30 en.19.00 uur. Lingerie-kaarting in Sas van Gent sas van gent - Kaartclub Klavertje Vier houdt op Hemelvaartsdag donderdag 21 mei een linge- rie-kaarting in 't Schippershuis in Sas van Gent. Er wordt gespeeld in de spelsoort bieden zonder roem. Kaarters kunnen zich vanaf 13.30 uur laten inschrijven en deelname kost 2,50 euro. De eerste kaarten worden geschud om 14.00 uur. Omzetbelasting facturen gemeentelijk milieupark. door Harold de Puysseleijr HULST - De Belastingdienst heeft de gemeente Hulst een navorde ring van 450.000 euro aan omzet belasting kwijtgescholden. De naheffingsaanslag handelde over teruggevorderde btw van fac turen van het milieupark in de pe riode 2003 tot en met 2007. Na een eerste controle over het jaar 2003 leek voor Hulst een na- heffing van ongeveer 90.000 euro per jaar aan de orde. Over een pe riode van vijf jaar zou dit neerko men op zo'n 450.000 euro. De afgelopen maanden heeft de Belastingdienst samen met de ge meente Hulst de dossiers nog een ifiëwvis Ter bevordering van de veiligheid heeft die man van dat kantoor in Zierikzee een apparaat in zijn auto laten bouwen, waardoor hij met beide handen aan het stuur kan bellen. De garagist was voor het al lermodernste gegaan: blauwe tand én spraakgestuurd. Al rijdend pro beerde de trotse Zierikzeeënaar al les uit. Hij riep 'thuis' en warem- 'Het wasgoed voor onze bekendheid dat artiesten van faam collega's vertelden dat ze in Oostburg geweest móéten zijn' john Boisius keer uitvoerig bestudeerd. De ge meente Hulst heeft daarbij ook ontbrekende informatie verstrekt aan de fiscus. De kwestie ten aan zien van het al dan niet correct te rugvorderen van de btw, was twee ledig te benaderen. Mede omdat er geen sprake was van een finan cieel voordeel voor welke partij dan ook, heeft de belastinginspec teur uiteindelijk besloten dat de handelwijze van de gemeente Hulst gerechtvaardigd is. Daarmee is de naheffing tot grote opluch ting van wethouder Frans de Vries (Middelen) van de baan. De Vries erkent ruiterlijk dat de ge meente zes jaar geleden in gebreke gebleven is door de belasting dienst niet de gevraagde aanvullen de informatie te geven. Dat had volgens de wethouder te maken met het proces van de herindeling. Tip? redactie@pzc.nl pel: hij kreeg zijn echtgenote aan de lijn.. Hij riep 'kantoor' en...kreeg de informatietoon. Zijn woede op de garagist sloeg om toen hij op kantoor zijn elektronische post be keek. Door een storing in de centrale op het hoofdkantoor waren alle vesti gingen van het bedrijf telefonisch onbereikbaar. Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Waterschap gesloten Op donderdag 21 en vrijdag 22 mei en maandag 1 juni is het hoofd kantoor van waterschap Zeeuwse Eilanden gesloten. In dringende gevallen zijn wij te bereiken via 0118-621000. Soms of«2iehtfcww*r, j$jg Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 Fax 0118 - 621990 info@vvze.nl www.wze.nl HULST - De gemeente Hulst is een van de vijf Nederlandse gemeen ten die genomineerd zijn voor de titel Gemeente met het beste oude renbeleid. De organisatie Se- nior.Nu! onderzocht het beleid in 47 Nederlandse gemeenten. Behal ve Hulst zijn Breda, Groningen, Schiedam en Sittard-Geleen in de race voor de titel. De winnaar wordt op 3 juni bekend gemaakt op een bijeenkomst in het Jaar beursgebouw in Utrecht. Programmeur John Boisius hoopt de komende jaren nog meer, ook jeugdige, bezoekers naar het Ledeltheater te trekke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70