lopen voor onderzoek borstkanker Last van onkruid? www.roundup.eu 'Borstkanker in beeld' is serie workshops SPZC Vrijdag 15 mei 2009 23 Borstkankervereniging slaat nieuwe weg in met bijeenkomsten Zeeland. GOES - De afdeling Midden-Zee land van de Borstkankervereni ging Nederland slaat een nieuwe weg in. Na twee jaar lang een reeks van (steeds vijf) informatie bijeenkomsten op poten te heb ben gezet, mikt initiatiefnemer Ma rieke Boogert nu op meer work shopachtige activiteiten. Woensdag 20 mei wordt, onder de titel Borstkanker in Beeld, een aan tal mogelijkheden aan belangstel lenden (vrouwen én mannen met borstkanker) gepresenteerd. Aan bod komen onder meer cur sussen emotioneel schilderen en sieraden maken. Bij dat laatste valt te denken aan het maken van sym bolische bedelarmbanden. Ook de mogelijkheid om een torso (bij voorbeeld voorafgaand aan een borstreconstructie) te maken, wordt voorgelegd. Daarnaast is er een vrouw aanwezig die een wan delgroep in de omgeving Goes wil oprichten. Bij voldoende belangstelling wordt die bepaalde activiteit op het pro gramma voor 2010 gezet. Teruglo pende belangstelling is de aanlei ding om de 'meer zware' puur in formatieve bijeenkomsten door workshops te vervangen. Dit jaar zijn er overigens nog wel twee informatiebijeenkomsten oude stijl: over lymfoedeem na borstkanker (16 september) en over uitgezaaide borstkanker (18 november). De informatiebijeenkomsten wor den steeds gehouden in de verga derzaal van het Oosterscheldezie- kenhuis in Goes. De bijeenkomst op 20 mei, op dezelfde locatie, duurt van 19.30 tot 21.30 uur. Vol gend jaar wordt gedacht aan cur suslocaties buiten het ziekenhuis. De Borstkankervereniging is een landelijke club die dit jaar dertig jaar bestaat, vertelt contactpersoon Gerda Peeters. De vereniging biedt onder meer steun en informatie via een erva- ringslijn, het tijdschrift Mammazo ne en diverse (ook digitale) ont moetingen. Meer informatie over de Borstkanker vereniging Nederland is te vinden via www.borstkanker.nl. Kijk onder BVN in de buurt. Op vrijdag 15 mei 2009 om 15.00 uur houden wij i.o.v. in het open baar een EXECUTIEVEILING van een Hyundai Lantra NJ-BG-70 Deze veiling vindt plaats aan het adres Noordpolderstraat 17a te Axel, ten laste van F.M.A. Martina. De kans bestaat dat de verkoop geen doorgang vindt. Voor vragen kunt u bellen met ons kantoor: Buys Partners B.V. 0166-601020 of naar de execute rende kandidaat gerechtsdeur waarder M.L. Scheepbouwer 06-22782108. Ook verwijzen wij u voor nadere informatie naar www.veilinadeurwaarder.nl. kijk voor meer informatie op Kim Leune (links) en Natasja de Jongh 'verdienen' geld voor borstkankeronderzoek. foto Dirk-Jan Gjeltema Profiteer nu! 'Silvana Support op reis' voor een meeneemprijs. winkelprijse59,- Tijdelijk bij aankoop van uw Silvana Support hoofdkussen een compact €14,95 'Silvana Support op reis' kussen in dezelfde uitvoering voor slechts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 59