Ernstig gewonde bij grote brand eeland PZCI21 22 BEVELANDEN-THOLEN VT$ÖE NIGHT Spraakgestuurd Vrijdag 15 mei 2009Tip? bevelandenlipzc.nl/tholeng'pzc.nl Veertien maanden cel geeïst voor overval op vrouw in Kruiningen foto Harmen van der Werf Uitgebrand garagebedrijf Autoservice 's-Gravenpolder. De lucht is te zien waar het dak zat. De brandweer moest donderdagochtend nog nablussen. Bij Trailbreaker wordt een simpel VW-busje goud waard van om 0.51 uur de eerste melding binnenkwam, is ontstaan bij Auto- service 's-Gravenpolder. Deze gara ge is gevestigd in het uitgebrande bedrijfsverzamelgebouw aan de Rangeerstraat. De Vlissinger is waarschijnlijk in de garage ge weest. De eigenaren van Autoservi ce 's-Gravenpolder wisten abso luut niet wat de Vlissinger moge lijk in hun bedrijf deed. „We wa ren allang gesloten", stelde één van de eigenaren. De brandweer- groep 's-Gravenpolder was als eer ste bij de brand en riep onmiddel lijk de hulp in van meer korpsen. Bij aankomst van de 's-Gravenpol- derse groep was het onbekend of er nog iemand in het pand aanwe zig was. De Vlissinger is kort na de brandmelding in de Rangeerstraat gevonden, waar hij verkoeling zocht bij een plas water. Hij is ver volgens naar Leuven vervoerd. Ze ventig brandweerlieden hebben de brand bestreden. De hitte was Bedrijfsverzamelgebouw 's-Gra- venpolder is grotendeels uitge brand. Een Vlissinger raakte ern stig gewond. Wat hij ter plekke deed, is duister. enorm. De Goese autoliefhebber Jaap Spaans, die drie oldtimers in een loods in het gebouw had staan, vertelde dat zelfs de alumini um opbouw van een oude Landro ver was weggesmolten. „Het moet daarbinnen zekpr achthonderd a negenhonderd graden zijn ge weest." Eén van de getroffen bedrijven is De Wilde Techniek. Eigenaar Peter de Wilde stond donderdagoch tend aangeslagen bij de overblijfse len van zijn loods. „Alles is verlo ren wat ik in een jaar heb opge bouwd." Het bedrijfsverzamelge bouw is van april vorig jaar. 's Och tends om half acht begon het vuur weer wat te smeulen. De brand weer 's-Gravenpolder keerde terug om na te blussen. De oorzaak van de brand is onbe kend. Opvallend is dat de brand in 's-Gravenpolder al de derde in kor te tijd is in een bedrijfsverzamelge bouw op Zuid-Beveland. In februa ri raakte een bedrijfsverzamelge bouw in Krabbendijke zwaar be schadigd door brand en in maart in Heinkenszand. De politie sluit in theorie een verband tussen de branden niet uit. Bedrijfsgebouw in 's-Gravenpolder is rijp voor de sloop. door Harmen van der Werf 's-gravenpolder - Een Vlissinger (33) is in de nacht van woensdag op donderdag zeer ernstig gewond geraakt bij een grote brand in een bedrijfsverzamelgebouw in 's-Gra venpolder. Hij is naar een brand wondencentrum in Leuven ge bracht. Onduidelijk is wat hij deed in 's-Gravenpolder. Het gebouw is rijp voor de sloop. De brand waar WWW .ZEEUWSMUSEUM-N Politie verlaat eind mei bureau in Kruiningen kruiningen - In verband met de nieuwbouw van het politiebureau in Kruiningen, sluit het oude bu reau. De nieuwbouw komt op de zelfde locatie en moet zomer 2010 klaar zijn. Bezoekers kunnen vanaf 25 mei terecht op de bureaus in Ka- pelle, Goes en Tholen. Vanaf 2 juni houdt de politie spreekuur in het gemeentehuis in Kruiningen, van maandag tot en met donderdag van 14.00 uur tot 16.00 uur. Duizenden euro's uit huis Tholen gestolen tholen - Uit een woning aan de Visstraat in Tholen is in de nacht van woensdag op donderdag een bedrag van duizenden euro's gesto len, aldus de politie. Ook gingen de dieven er vandoor met kunst voorwerpen met een nog onbeken de waarde. De inbrekers kwamen binnen door de toegang tot de woning te forceren. Het totale schadebedrag is onbekend. Ter bevordering van de veiligheid heejt die man van dat kantoor in Zierikzee een apparaat in zijn auto laten bouwen, waardoor hij met beide handen aan het stuur kan bellen. De garagist was voor het al lermodernste gegaan: blauwe tand én spraakgestuurd. Al rijdend pro beerde de trotse Zierikzeeënaar al les uit. Hij riep 'thuis' en warem- Tip? redactie@pzc.nl pel: hij kreeg zijn echtgenote aan de lijn.. Hij riep 'kantoor' en...kreeg de informatietoon. Zijn woede op de garagist sloeg om toen hij op kantoor zijn elektro nische post bekeek. Door een sto ring in de centrale op het hoofd kantoor waren alle vestigingen van het bedrijf telefonisch onbereik baar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 45