Familieberichten d ilensenllnq.nl m W.J. Pierens-van den Driest Oya/jsdsji 24 I Vrijdag 15 mei 2009 kijk ook op Verjaardag Op 16 mei a.s. hoopt onze moeder, oma en overoma, mevrouw haar 100ste verjaardag te vieren. Receptie van 15.15 tot 16.15 uur in de zaal van Ter Reede. Correspondentieadres: Vredehoflaan 148,4382 CH Vlissingen Breskens, 23 maart 1926 ■ft Willige Langerak 17 april 1908 Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Janna Anna de Best-Lauret weduwe van Cornells de Best t Oost-Souburg, 14 mei 2009 Kees en Willy Martin en Marianne Nancy Annelies en Henk Yolanda en Marcel Amber, Sven Camiel en Martine Alex Frits en Monique Correspondentieadres: C. de Best Paul Krugerstraat 2, flat 12,4581 WB Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 18 mei om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 uur tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. "Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan Ps116:4 Op vredige wijze is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Klazina Verveer gehuwd geweest met Willem van den Dool t 10 juli 1990 t Middelburg 13 mei 2009 Wij zijn dankbaar voor de liefde die zij ons heeft gegeven. Colijnsplaat: Adri de Vos-van den Dool en Jan de Vos Bilthoven: Anneke van den Dool en Pieter van den Berg Nieuw- en St Joosland: Margreet Tasma-van den Dool en Nol Tasma klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum Rustenburg Correspondentieadres: Zuidkerkstraat 20 4486 BR Colijnsplaat Wij willen een moment stilstaan bij haar leven en afscheid van haar nemen op maandag 18 mei a.s. om 10.00 uur in kerkcentrum 'De Hoeksteen', Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 09.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in genoemd kerkcentrum. Zij zal op dezelfde dag worden begraven op de Nieuwe Algemene Begraafplaats Kampen aan de Bovenbroeksweg te Kampen om ongeveer 15.00 uur. Ps. 776 berijmd Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit dit leven is weggenomen onze lieve tante Rika Hendrika Dekker-de Visser sinds 6 september 1978 weduwe van Christiaan Dekker in de leeftijd van 87 jaar. Zij had een grote plaats in ons gezin en in ons hart. Aagtekerke: Vincent en Sary van Duin Geerten Jasper leder die ons heeft geholpen bij de zorg van tante Rika willen we vriendelijk danken. Aagtekerke, 14 mei 2009 Blumstraat 8 Correspondentieadres: V.N.L. van Duin Blumstraat 8 4363 AX Aagtekerke Op zaterdag 16 mei is er gelegenheid tot condoleren van 16.30 tot 17.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op maandag 18 mei om 13.15 uur. Wij nodigen u uit deze dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve en zorgzame schoonzuster en tante Hendrika Dekker-de Visser weduwe van Chr. Dekker Middelburg: L. de Visser-Annot Ina en Kees Frans en Betsie Willie Peter, en Ineke Ria en Rien Hanneke en Theo Nella en Frans Neven en nichten Middelburg, 14 mei 2009 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Hendrika Dekker-de Visser Domburg: C. Meijers Aagtekerke: J. Dekker-de Jager Neven en nichten Aagtekerke, 14 mei 2009 Ons is ontvallen onze altijd meelevende bureRika Wij wensen de familie, in het bijzonder Vincent, Sary, Geerten en Jasper, veel sterkte toe. Fam. J. Brouwer-Kodde Fam. J.K. Rottier-Janse Fam. J. de Visser-Faasse Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij op woensdag 13 mei 2009 afscheid moeten nemen van Atie Hageman-de Joode sinds 25 augustus 1996 weduwe van Co Hageman Ze zijn nu weer samen. De familie Correspondentieadres: Familie T. de Joode Klaproosdreef 11 8255 JP Swifterbant Gelegenheid tot condoleren en samenzijn op maandag 18 mei van 13.00 tot 13.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.45 uur de afscheidsplechtigheid worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouw centrum. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden in haar zo geliefd Vrouwenpolder op de Algemene Begraafplaats aan de Zoekweg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een moeilijke levensavond is, nadat het voor hem al twee jaar donker was, voor altijd ingeslapen mijn zorgzame man, onze lieve vader en opa Leen Huibregtse in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: R.M.M. Huibregtse-van den Boogaart Ierland: Frits en Thea Jesse, Sara, Josh Lisse: Paul Eveline Vara, Jasper Eist: Angelien 4382 CN Vlissingen, 13 mei 2009 Pres. Rooseveltlaan 14 Correspondentieadres: J.C. de Haanstraat 15 2161 CM Lisse De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien van goud de gangen zijn, hoe groot moet mijn verlangen zijn, de zalen in te gaan! Jacqueline E. van der Waals Wij zijn heel erg verdrietig dat plotseling is overleden mijn lieve Toos, onze moeder, oma eiï overgrootmoeder Catholijntje Maria de Putter echtgenote van A.W. van de Pol Bandoeng, 28 september 1932 St. Kruis, 10 mei 2009 St. Kruis: Aalt van de Pol Amsterdam: Marja van de Pol Kitty Roozemond Soesterberg: Peter van de Pol Ada Boon Hannah Marijn Maria Waterlandkerkje: Erik en Ruth van de Pol I Liesbeth en Leon Arie-Cornelis en Claudia Aleida en Marco Esther en Eric Michiel en achterkleinkinderen Eiland 25 4528 KJ St. Kruis Volgens Toos haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26