gekristalliseerde trauma's Last van onkruid? www.roundup.eu. Wegsleep - prijzen! Seniorenmarkt Hof van Buren i AjPfc PZC Vrijdag 15 mei 2009 23 VVismarkt Veerel Sliptong 12, -/kg Wijting 4,50/kg Zalmfilet 14,50/kg Vers van de vismijn! Nergens goedkoper! Op de Vismarkt - Veere Morgen (zaterdag) van 10.00 - 16.00 uur. Vismarkt Veere Feestelijke opening jeu de boulebaan MIDDELBURG - De nieuwe jeu de boulebaan in Middelburg-Zuid wordt vanmiddag om 14.30 uur feestelijk geopend. Daarbij is onder anderen de Neder lands kampioen N. Kempeneers aanwezig. Na de opening zal hij een demonstratie geven. De jeu de boulebaan is te vinden bij Het Pa let aan de Johan van Reigersberg straat. Rommelmarkt bij het Bastion in Middelburg MIDDELBURG - Wijkpost Het Basti- on aan de Nieuwe Oostersestraat te Middelburg houdt zaterdag een rommelmarkt. Tussen 10 en 16 uur is iedereen welkom. Bij NADER In het artikel over Hotel Britannia in de krant van gisteren is een ver gissing gemaakt. Bij het voorbereidingskrediet van één miljoen euro, dat de gemeente Vlissingen wil uittrekken voor ver werving van het hotel, zijn ook de kosten van de aandelen zelf inbe grepen. Op vrijdag 15 mei 2009 om 15.00 uur houden wij i.o.v. in het open baar een EXECUTIEVEILING van een Hyundai Lantra NJ-BG-70 Deze veiling vindt plaats aan het adres Noordpolderstraat 17a te Axel, ten laste van F.M.A. Martina. De kans bestaat dat de verkoop geen doorgang vindt. Voor vragen kunt u bellen met ons kantoor: Buys Partners B.V. 0166-601020 of naar de execute rende kandidaat gerechtsdeur waarder M.L. Scheepbouwer 06-22782108. Ook verwijzen wij u voor nadere informatie naar www.veilinadeurwaarder.nl. MIDDELBURG - De Stichting Wel zijn Middelburg en de Biblioservi- cebus houden vandaag een info markt voor 55-plussers in wijkcen trum Hof van Buren aan de Oran jelaan in Middelburg. Tijdens deze markt kunnen senio ren onder meer workshops vol gen, hun gezondheid laten testen, leren internetbankieren, kennisma ken met ouderenbonden of hun rollator laten controleren. De markt begint om 14.00 uur en is om 17.00 uur afgelopen. kijk voor meer informatie op lip! Cees van der Burght in zijn tekenkamer. Momenteel brengt hij de Engelse beschietingen van 1809 in beeld. foto's Ruben Oreel Drie apart gevulde bovenvakken Drie gezichtjes die laten zien wat de beste lighouding is Zo moet een kussen zij Zie op siivana.nl welke van', de 5 typen precies bij past! Profiteer nu! 'Silvana Support op reis' voor een meeneemprijs. winkelprijsc59,- Tijdelijk bij aankoop van uw Silvana Support hoofdkussen een compact Q 'Silvana Support op reis' kussen in dezelfde uitvoering voor slechts I l*f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 25