Familieberichten ni0fisenjftq.nl JuhlteLufj Overleden Robert Maria Boonman 24 I Donderdag 14 mei 2009 kijk ook op f 14 mei 2009 50 jaar getrouwd h Jpr 'y Jo Morcus en Roos van Stevendaal Hartelijk gefeliciteerd van Jos, Annet, Yari, en Kjelld Morcus V y Houdoe Pa... Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek- zijn is omgegaan, maar ook dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Marinus Servaas van Eekelen - Rinus - echtgenoot van Jozina Catharina van Eekelen-van de Vrie in de leeftijd van 83 jaar. Ovezande: Jo van Eekelen-van de Vrie Nisse: Hanny en René Theo Bram en Leonie Kapelle: Adrie en Mieke Rob en Corien, Loek Harold en Karin Eveline en Tim Biezelinge: RienenEls Rens en Veronie Rudy en Julia Onze dank gaat uit naar dokter Peene en Thuiszorg Allévo voor de goede verzorging. 12 mei 2009 Hoofdstraat 15,4441 AA Ovezande. Gelegenheid om afscheid te nemen vrijdag 15 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 16 mei om 11.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Protestantse begraafplaats aan de Nieuwstraat te Ovezande. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. To t onze droefheid is overleden onze zwager en oom Rinus van Eeketen Adriaan en Nettie ïzak t en Rita Rina en Marien Tina en Han t Rinus en Mattie Attie en Fré neven en nichten Wij wensen onze znsjo en haar kinderen en ocfiterkleinkinderen alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Neeltje de Nooijer-Epker voormalig medewerkster huishoudelijke dienst van de afdeling A van de toenmalige Provinciale Waterstaat, van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop zij ruim 23 jaar in dienst van Provincie Zeeland heeft gewerkt. Wij herinneren Neeltje als een vriendelijke en behulpzame medewerkster. Onze deelneming gaat uit naar haar echtgenoot en kinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Het waren moeilijke dagen. Hij wilde niks vragen, was nooit aan het klagen. Was soms makkelijk in z'n doen en laten. Had vele vrienden en maten. Hoe kon hij doorstaan te weten dat hij moest gaan. Er was niets tegen te beginnen, toch bond hij de strijd aan. Dit kon hij niet winnen, we moesten hem laten gaan. Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. leder die hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil. Na een oneerlijke strijd treuren wij om het verlies van onze vader, broer, schoonvader, oom en zwager zoon van Gerardus Marinus Boonman en Maria Seraphina Mathilda Boonman-Verhulst (beiden in herinnering) Hij is slechts 52 jaar geworden. Sluis, Breda, Waldhölzbach (Did), Sven Mattanja en Edgar Annelies en Raimund Sandy en Sylvia Jerome en Tina, Justin Claire Den Haag, Léon en Gonnie Serge en Beatriz, Candela, Valeria Gisela en Tim Oostburg, Corné t en Lijda Richard en Cynthia, Tess, Pien Sandra en Willy, Nina, Bram Terneuzen, Antoine en Greta Angelo en Angeliquè, Devano Marco en Susanne Breskens, Oostburg, Ivonne en Sjaak George en Carola Jim Georgina Correspondentieadres: Langestraat 12, 4501 BS Oostburg Robert is thuis in zijn vertrouwde omgeving waar we in huiselijke kring afscheid van hem nemen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. ■-."c-A--- Toch nog onverwacht overleed onze oud-collega Robert Boonman de Smickelaer, Oostburg Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Robert Boonman Vader van onze collega Sven Wij wensen Sven, Matanja en verdere familie alle sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Jean pierre. Floor, Eddy, Veronique, Miranda, Kevin, Gino, Olsi, en Ingrid Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Robert Boonman Vader van onze collega Sven Wij wensen Sven, Matanja en familie heel veel sterkte. Medewerkers Frituurke 't Zwin en de Friterie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter van Schoote Peter was jaren onze penningmeester en heeft zich tijdens die periode altijd volledig ingezet voor ons comité. Onze gedachten gaan uit naar Mien, kinderen en verdere familie en wensen hen heel veel sterkte toe met het verwerken van d.it grote verlies. Wielercomité Breskens Laat mij slapend op U wachten, o, dan slaap ik zo gerust; geef mij heilige gedachten en wees in de droom mijn lust. 't Lichaam slaapt, maar 't harte waakt, daar het zich in U vermaakt. Mag ik dicht bij Jezus wezen, o dan slaap ik zonder vrezen. Door haar Heer en Heiland thuisgehaald, onze lieve tante Neeltje de Visser in de gezegende leeftijd van ruim 100 jaar. Arnhem: Rien Poot t Ria Poot-Wessels Rijnsaterwoude: Dick Poot Sary Poot-van der Pols Alkmaar: Cobie Zaal-Poot Roelof Zaal deMeern: Anneke Schenk-Poot Martin Schenk Zoetermeer: Suzan Uythoven-Poot Donald Uythoven Achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck" voorde liefdevolle verzorging. 13 mei 2009 Zorgcentrum "Poelwijck" Correspondentieadres: S. J. bij de Vaate, Goudsbloemstraat 28,4451 LN Heinkenszand. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 18 mei om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst js er vanaf 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in boven genoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 56