(Densenlinq.nl OyerJsdan 24 I Woensdag 13 mei 2009 kijk ook op En ineens is het voorbij en is er geen later en ineens is het geen storm in een glas water maar een somber weerbericht en het anker wordt gelicht jij drijft weg met de haven in zicht Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa Arthuur van de Calseijde Thuur 2 november 1948 8 mei 2009 Natascha en Ronald Inge en Johan Elise, Laura Roderiek en Fabienne Pa bedankt. Correspondentieadres: Stuerboutstraat 85 4508 AD Waterlandkerkje De crematiedienst heeft dinsdag 12 mei 2009 in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Arthuur van de Calseijde De laatste weken moest je steeds meer een deel van jezelf afgeven. Wij hopen dat je nu de welverdiende rust zult vinden. We wensen Natascha en Ronald, Inge en Johan, Roderiek en Fabienne, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ma van de Calseijde Boudewijn en Gudrun, Marian en Jacques Trees en Willem (in herinnering) Godelieve en Ben, Didi en Cees Lodewijk en Rita, Paul en Tiny neven en nichten Mijn avond gaat vallen 't ivordt kil om me heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan. Maar kom in de nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie mij troosten voor de laatste keer. Er zijn geen tranen genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma en trotse overgrootoma Neeltje Johanna Meeuse weduwe van Pieter van der Linden, in de leeftijd van 82 jaar. Henny en Joop Paauwe-van der Linden Cor en Monika van der Linden-Louws Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 11 mei 2009 Correspondentieadres: Kerkstraat 1, 4485 AL Kats Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag '15 mei van 11:45 tot 12:15 uur in het uitvaartcentrum Mohuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 13:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 'Weest blijde in de hoop, geduldig in de verdrukking, volhardend in het gebed' Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Maarten Hengst weduwnaar van Leuntje Hengst-Heyt (t06-01-2006) Tot het laatst hebben wij mogen genieten van de belangstelling die hij voor ons allen toonde. Westkapelle, 08-11-1916 Domburg, 11 -05-2009 Westkapelle: Piet en Nellie Hengst-Gabriëlse Lenni en Robbie Björn en Isa Korine en Niels Maarten en Anne-Marie Andrea en Albert Zoutelande: Jopie en Adrie Dingemanse-Hengst Lilian Rosalie t Stefanie en Richard Peter Zoutelande: Jan en Anneke Hengst-Kerkhove Martijn en Cindy Rianne en Ralph Rotterdam: Maatje Hengst en Rob Reimer Westkapelle: Nellie en Kees Lievense-Hengst Hanna Tomas 11 mei 2009, Zorgcentrum Simnia, Domburg voorheen Zuidstraat 135, Westkapelle Correspondentieadres: 't Hout 14361 CA Westkapelle Een woord van dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia. Onze vader is thuis opgebaard. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 14 mei 2009 om 12.15 uur op de begraafplaats van Westkapelle. Hieraan voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegen heid tot het nemen van afscheid in het Jeugdgebouw, waarna om 11.00 uur voor familie en belangstellenden een rouwdienst wordt gehouden in de Moria-kerk. Deze dienst wordt geleid door ds. G. M. van der Linden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Tot onze droefheid is overleden mijn zwager, oom en oudoom Maarten Hengst N. Hengst-Verhulst Neven en nichten Westkapelle, 11 mei 2009 Heden overleed onze lieve, altijd belangstellende nom Maerten Leen en Nel Minderhoud Wim f en Jopie Lievense Toch nog onverwacht is overleden onze altijd meelevende (oud)buurman Maarten Hengst De buren: Loürien Wanne en Joost Emmy en Huib Leine en Jaap Ella en Ander Ploon en Peter Pacsal en Jessica, Glenn Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega (o van 't Hof Na bijna 30 jaar zijn geliefde beroep als chauffeur met veel vakmanschap bij ons bedrijf te hebben "Uitgeoefend, bleef Jo ook na zijn prepensioen nauw verbonden met het bedrijf en onze familie. Zijn loyaliteit en wanne vriend schap hebben wij gewaardeerd en zullen wij nimmer vergeten. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Familie Bemaards Medewerkers Bemaards Transport Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Peter van Schoote Hij heeft zich jarenlang op vele manieren ingezet voor onze school. Ons medeleven gaat uit naar de familie, wij wensen hen veel sterkte toe. Daltonschool de Golfbreker, Breskens Ten gevolge van een slopende ziekte is overleden Peter van Schoote vader van onze cursiste Ingeborg Wij wensen Ingeborg en familie heel veel sterkte. Medecursisten van klas SMAW10_C en docententeam Sociaal Agogisch Werk ROC Westerschelde, Temeuzen Soms is er zoveel wat we voelen maarzo weinig wat we kunnen zeggen. Bedroefdmaar met onuitwisbare herinneringen aan zijn (even hebben wij afscheid moeten nemen van mijn fieve man, vader, schoonvader en opa Jacob Willem Schar ink Jan A Doom f Vlissingen 13 april 1931 11 mei 2009 Riet Schurink-Bouwman Helmy Sandra in liefdevolle herinnering Peter en Carta Jesper en Marco Correspondentieadres President Rooseveftfaan 147 4383 SB Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 15 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Hij heeft zijn strijd gestreden De wereld werd steeds kleiner om hem heen Hoe hij in stilte heeftgeleden weet niemandhij alleen Na een liefdevol en zorgzaam leven is overleden onze lieve zwager Jan Schurink Nel in heiinnering Bert en Betsie Cobie en Dick Gerda en Theo Neven en nichten Heden overleed onze goede vriend Adrie van Hooydonk in de leeftijd van 51 jaar. Cobie Vlissingen, 11 mei 2009 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Toch nog onverwacht overleed onze vriend Gerard van Elswijk Niels van Leeuwen Josje Verton Gerda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26