r lTlens9nJnq.nl OysrJadsn 20 I Dinsdag 12 mei 2009 kijk ook op Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden. Toch nog onverwacht is overleden onze moeder en schoonmoeder Leny Bos-van Leuven sinds 23mei 1979 weduwe van Stan Bos A Leerdam 26 december 1919 t Middelburg 10 mei 2009 Mariëtte Bos Liesbeth en Wim Clarisse-Bos Correspondentieadres: M. Bos Vinkenhof 54 4532 DL Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 15 mei a.s. om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Rina 't Hart oud-collega van het ROC Zeeland, Onderwijscluster Zorg Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar haar nabestaanden. We wensen hen alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit verdriet. Rina zal in onze herinnering blijven voortbestaan als een warme persoonlijkheid en een fijne collega. Namens het ROC Zeeland, Onderwijscluster Zorg Drs. A.M.H. Verhage-Hermens Directeur Onderwijscluster Zorg Goes, mei 2009 Veel heb je voor ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa Bertrand Theophiel van Maele echtgenoot van Klazina Jobina van den Dries Geboren te St-Laureins 30 juli 1927 Overleden te Temeuzen 10 mei 2009 Eede: Klazina Jobina van Maele-van den Dries zijn echtgenote Eede: Wilfried van Maele Bart en Nicki Marlies en Stefaan Maldegem: Roland en Rosa van Maele-Maenhout WimenKatrien Marijke en Bart zijn kinderen en kleinkinderen Familie Van Maele, Van den Dries, Buijsse, Rijk en Reyckaert Eede, 10 mei 2009, 4529 JM Lievestraat 8 De uitvaartviering waartoe u vriendelijk wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 14 mei 2009 om 10.00 u in de Parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemel opneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats De Verrijzenishof aldaar. Na de uitvaartviering is er gelegenheid om de familie te condoleren achteraan in de kerk. De familie komt samen om 9.30 u. aan het mortuarium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig, maar dankbaar voor het vele goeds en de onmetelijke liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken en omringd dooi- haar kinderen en klein kinderen is overleden onze allerliefste mama, schoonmama, zus, schoonzus, tante en oma Stephania Renilda Rademakers-Steijaert Stephanie Hoofdplaat, 20 september 1928 Middelburg, 9 mei 2009 echtgenote van Alouisius Christina Rademakers overleden op 9 februari 1989 Rijswijk: Paul Rademakers Margriet Drent Clemens Veerle Quinten Julius Rijswijk: Ellen Kooger-Rademakers Cees Kooger Berbel Emelie Marie-Renilde Kraainem (B): Saskia Kelberg-Rademakers Gerald Kei berg Stéphanie Familie Steijaert Familie Rademakers St. Willibrord Bachtensteene 1 4331 AB MIDDELBURG correspondentieadres: Ellen Kooger-Rademakers Sir Winston Churchilllaan 981 2286 AC RIJSWIJK e-mail: ellenkooger@hetnet.nl U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 14 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur in St. Willibrord, kamer 2.11, Bachtensteene 1 te Middelburg. De gezongen uitvaartmis zal worden opgedragen op zater dag 16 mei om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Daarna zullen wij onze mama te ruste leggen bij haar geliefde man en onze geliefde papa op de Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van St. Willibrord, waar onze mama en oma de afgelopen zeven maanden liefde\>olle aandacht en verzorging mocht ontvangen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden is kalm en rustig ingeslapen mijn lieve moeder en onze oma Anna Emelda Sloot sinds 1986 weduwe van Gerardus Andreas Reijns A 23-6-1924 t 7-5-2009 Lilian Marissa en Jordy Correspondentieadres: Mostaertstraat 29 4561 LD Hulst De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch overleden mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa, zoon en schoonzoon Peter van Schoote echtgenoot van Mien Maasmans in de leeftijd van 55 jaar Breskens: Philippine: Breskens: Schoondijke: Mien van Schoote-Maasmans Ingeborg en Chris Miranda en Franco Enaida, Gitano C.J. van Schoote-Bouman G.F. van Schoote t C. Maasmans I.F. Maasmans-Schanck Rotterdam, Erasmus MC ,9 mei 2009 Boulevard 18 4511 AC Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 14 mei om 10.30 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een jaar van moedig strijden tegen een slopende ziekte hebben wij op 9 mei afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom P.J. van Schoote Peter Breskens: G. F. van Schoote t C. J. van Schoote-Bouman Breskens: Flans en Marjolijn Mare en Marjan Sem, Evi Robin en Agnes Oeki tSylvie, Liza Krimpen a/d IJssel: Martine en Ron Vanessa en Max Damian Natascha en Marcia Breskens: Ronny t Breskens, 9 mei 2009 Door een slopende ziekte is veel te vroeg van ons weggenomen onze dierbare neef Peter van Schoote Breskens: Piet en Co Bouman Oostburg: John en Monique Breskens: Ad en Corry Oostburg: Conny en Sandrina Brugge: Martin en Johan Wij willen onze dank uitspreken naar het personeel van De Blaauwe Hoeve"afd. Elzeboom, Korenveld, voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega Peter van Schoote Peter is 34 jaar in de bouw werkzaam geweest en wij herinneren hem als een erg gewaardeerde collega op wie altijd een beroep kon worden gedaan. Ondanks dat wij wisten dat zijn gezondheid de laatste tijd snel achteruit ging komt zijn overlijden toch bijzonder hard aan. Wij wensen zijn vrouw, zijn dochter en verdere familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Bouw- en Aannemingsbedrijf Schoote-Bogaard B.V. Breskens en Bouw- en Aannemingsbedrijf Lensen B.V. Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52