^9 Genieten aan de MOEZEL voor de lezers van deze krant! m KRAS voor de lezers van deze krant! K 24 Dinsdag 12 mei 2009 lezerskortina (bij 2 pers.iy vanaf 10-daagse busreis inclusief excursies, ontbijt en diner! Normaal vanaf 529, nü met actiecode... Kroatië wordt geroemd om de combinatie van cultuur, geschie denis en een heerlijke keuken. Voor deze excursiereis rijden we naar het schiereiland Istrië. Dit eiland staat vooral bekend om haar palmen, olijfbomen, cipressen en prachtige exoti sche bloemen. Normaal betaalt u voor deze excursiereis vanaf 529... maar met de speciale actiecode WEG40004 krijgt u 40 korting bij 2 personen! U boekt dus al een 10-daagse vakantie vanaf slechts 509, inclusief excursies, ontbijt en diner! Wacht niet langer en boek nu deze prachtige afwisselen de reis naar de mooie Kroatische kust en laat u overweldigen door het natuurschoon en de pittoreske dorpen langs de kust! DAGPROGRAMMA Dag 1: naar Duitsland voor de over nachting. Dag 2: we doorkruisen Oostenrijk en Slovenië. Aan het eind van de mid dag bereiken we onze vakantieplaats Njivice op Krk. Dag 3: 's middags brengen we een bezoek aan Opatija. Habsburgse adel en andere leden van de Europese elite lieten hier sierlijke villa's en paleizen bouwen, die nog steeds voor een bij zondere sfeer zorgen. Dag 4: Cres is het grootste eiland van de archipel en kent een zeer rijke flora en fauna en een prachtig zout- watermeer. We vervolgen de rit naar Losinj, het zuidelijkste eiland van de Cresarchipel. Dag 5: op weg naar de Brijuni archi pel, bekend om haar mediterraanse vegetatie en archeologische vonds ten uit de Romeinse en Byzantijnse tijd, passeren we Pula. In Pula zijn nog bouwwerken uit de Romeinse tijd terug te vinden zoals:de Augustustem- pel, het amfitheater en Sergiusboog. Dag 6: vrije dag. Dag 7: vandaag verkennen we het eiland Krk. Dag 8: we gaan naar Crikvenica, één van de populairste badplaatsen. Dag 9: afscheid van Kroatië. Over nachting in Zuid-Duitsland. Dag 10: aan het einde van de mid dag terug in Asten, waar een heerlijke koffietafel op u wacht. HOTEL BEU KAMIK II*** U verblijft in het 3-sterren Hotel Beli Kamik II in Njivice op Krk. Het hotel beschikt o.a. over een bar, 2 restau rants en een terras. De nette kamers zijn o.a. voorzien van een telefoon, televisie en badkamer met bad of douche.en toilet. Vertrekdata: vr. van 5/6 t/m 18/9 Juni* van €-595 voor v.a. 575 Juli-augustus van €-679 voor v.a. 659 September van 529 voor v.a. 509 *Gegarandeerd vertrek. Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 pers. De korting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40004. Inclusief: reis per Comfort Class touring car, ervaren chauffeur/reisleider, overnach tingen in Duitsland, verblijf in kamer zoals beschreven, 9 x ontbijt en diner, beschre ven excursieprogramma, uitgebreid op en instapschema en koffietafel. Exclusief: overige maaltijden, entreegel den, eventuele verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies, fooien, reserverings- kosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR35525 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 35.525, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. iSfl waarom zou je méér betalen Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40004 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het abso luut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijn stadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling, gebruikmaken van het geheel ver nieuwde wellnesscenter met binnen zwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4 t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober normaal v.a. 09 nu v.a. 69 5 dagen, april en oktober normaal v.a. 109 nu v.a. 89 5 dagen, mei t/m september normaal v.a. 115 nu v.a. 95 7/8 dagen, april normaal v.a. 159 nu v.a. 139 8 dagen, mei normaal v.a.€ 215 nu v.a. 195 8 dagen, juni t/m augustus normaal v.a. 185 nu v.a. 165 8 dagen, oktober normaal v.a. 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds€2,50, reserverings'kos- ten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 per persoon. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44