t üysrlsdöfi Hlensenlinq.nl 20 Dinsdag 12 mei 2009 Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden. Toch nog onverwacht is overleden onze moeder en schoonmoeder Leny Bos-van Leuven sinds23mei 1979 weduwe van Stan Bos ik Leerdam t Middelburg 26 december 1919 10 mei 2009 Mariëtte Bos Liesbeth en Wim Clarisse-Bos Correspondentieadres: M. Bos Vinkenhof54 4332 DL Middelburg Er is gelegenheid om" afscheid van haar te nemen op woensdag 13 mei a.s. om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Kaatje Lena Dalebout-de Vlieger M.M. de Ronde-Dalebout Han en Adry Nieuwerkerk, 8 mei 2009 Met droefheid vernamen wij het overlijden van Bram van der boes Biljartclub Luctor Heden overleed onze geliefde zwager Ad Geschiere J. Witte t E. Witte L. van Boven-Witte t W. van Boven t P. Joosse-Witte R. Joosse t I. Witte W. Witte-Lefèbre Middelburg, 8 mei 2009 Zeer verdrietig, met een gevoel van groot verlies, melden we u, dat van ons is heengegaan onze geliefde broer en zwager Ko Goedbloed Veere: S. Sturm-Goedbloed F. Sturm Someday, somewhere we will ride again Droevig nemen wij afscheid vap ons clublid Sandra Sjoerd, weet dat je ook in deze moeilijke tijden op je brothers and sisters uit de club kunt rekenen. Namens alle brothers and sisters van Zeclanb Choppermotorclub i, Luctor et Emergo .ggp. Condeolances: www.lee-riders.nl Herinner mijmaar niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met al haar strijdlust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anthonia Klazina Ludikhuize-'t Gilde - Tonny in de leeftijd van 65 jaar. Chris Ludikhuize -in liefdevolle herinnering- Hans en Mariëth Elise Fava Ria en Nico Maarten, Jeroen Petra en Rob Meivin, Niels en Winnie Marjo en Peter Samantha en Martijn, Ricardo, Mare Lindy en Arno Thomas, Mathijs, Lucas Wilco en Chantal Pumba, Spook, Puck Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 15 mei van 12.15 tot 12.45 uur in de Dorpskerk, Waterstraat 2 te Oostkapelle. De uitvaartdienst, welke geleid zal worden door ds. N.J. Dekker, zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden. Hierna begeleiden wij haar naar de Algemene Begraaf plaats aan de Noordweg waar om 14.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in hotel de Moerbei, Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. 10 mei 2009 Torenstraat 44,4356 BH Oostkapelle Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dient u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Zoveel moed, zoveel kracht alles gegeven te weinig teruggekregen moegestreden Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Tonny Ludikhuize-'t Gilde Serooskerke: J. Ludikhuize E.T. Ludikhuize-van Goudzwaard Kamperland: Ella en Arno Wouters-Ludikhuize Oostkapelle: L. Ludikhuize Oostkapelle: T. Ludikhuize 10 mei 2009 Lieve oma Ik hou van jou helemaal tot aan de maan en terug Thomas Mathijs Lucas Intens verdrietig, maar dankbaar voor het vele goeds en de onmetelijke liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken en omringd door haar kinderen en klein kinderen is overleden onze allerliefste mama, schoonmama, zus, schoonzus, tante en oma Stephania Renilda Rademakers-Steijaert Stephanie Hoofdplaat, 20 september 1928 Middelburg, 9 mei 2009 echtgenote van Alouisius Christina Rademakers overleden op 9 februari 1989 Rijswijk: Paul Rademakers Margriet Drent Clemens Veerle Quinten Julius Rijswijk: Ellen Kooger-Rademakers Cees Kooger Berbel Emelie Marie-Renilde Kraainem (B): Saskia Kelberg-Rademakers Gerald Kelberg Stéphanie Familie Steijaert Familie Rademakers St. Willibrord Bachtensteene 1 4331 AB MIDDELBURG corresponden tiead res Ellen Kooger-Rademakers Sir Winston Churchilllaan 981 2286 AC RIJSWIJK e-mail: ellenkooger@hetnet.nl U kunt afscheid van haar nemen op donderdag 14 mei van 19.00 uur tot 20.00 uur in St. Willibrord, kamer 2.11, Bachtensteene 1 te Middelburg. De gezongen uitvaartmis zal worden opgedragen op zater dag 16 mei om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Daarna zullen wij onze mama te ruste leggen bij haar geliefde man en onze geliefde papa op de Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waar om 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van St. Willibrord, waar onze mama en oma de afgelopen zeven maanden liefdevolle aandacht en verzorging mocht onh'angen. Rina 't Hart Nooit meer babbelen onder theetijd. Driewegen: Mary, Peter, Sanne Ellewoutsdijk: Sien, Francoi Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Rina 't Hart oud-collega van het ROC Zeeland, Onderwijscluster Zorg Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar haar nabestaanden. We wensen hen alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit verdriet. Rina zal in onze herinnering blijven voortbestaan als een warme persoonlijkheid en een fijne collega. Namens het ROC Zeeland, Onderwijscluster Zorg Drs. A.M.H. Verhage-Hermens Directeur Onderwijscluster Zorg Goes, mei 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus Bep Hollestelle-Dalebout Kloetinge: Familie Hollestelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22