fflensen.inq.nl JublJeuffj I. Nouse M.J. Nouse- Hoogstrate OyöJÏStlüf] Ko Goedbloed 16 I Maandag 11 mei 2009 kijk ook op Op dinsdag 12 mei 2009 zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders 65 jaar getrouwd. Wij hopen dat ze nog lang in liefde en goede gezondheid samen mogen zijn. Op dinsdag 12 mei hopen we dit in familiekring te vieren. ~s Gravenpolderseweg 110, 4462 RA Goes Gedenk mijner naar Uw goedertierenheid. Psalm 257m Met grote droefheid geven wij u kennis dat in alle rust is overleden onze lieve, zorgzame moeder en dierbare oma Tannetje Pieternella de Vos-Hoogesteger sinds 18 februari 2005 weduwe van Jacobus de Vos in de leeftijd van 81 jaar. Hoogvliet: Jan en Maria de Vos Ghani en Lueda, Fandi, Faizah Vlissingen: Piet en Joke de Vos Jolanda Johan Krabbendijke: Ella de Vos (in herinnering) Marijke Dominic 9 mei 2009 Burg. Sandbergstraat 6 4413 CM Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.f. van de Griend, wordt dinsdag 12 mei om 13.00 uur gehouden in de Gereformeerde kerk. Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden .op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerk(sjters van Allévo, zorgcentrum Vredelust te Yersekeen afd. Een O van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Met droefheid hebben wij als familie kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tannie de Vos-Hoogesteger Krabbendijke: Corrie Houtekamer-Hoogesteger Krabbendijke: Nettie Hoogesteger-Steutel Kruiningen: Ko van Noorden Kruiningen: Jannie Hoogesteger-de Kok Krabbendijke: Max Hoogesteger Tiny Hoogesteger-Pippel Kruiningen: Tiny Waterman-van Noorden Wim Waterman Krabbendijke: Ineke Kamerling-Houtekamer Jan Kamerling Neven en nichten Krabbendijke, 9 mei 2009 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Tannie Hoogesteger weduwe van Jacobus de Vos Krabbendijke: J. de Vos J. de Vos-van Houdt Koudekerke: Carta en Bob, Nanda, Sascha Krabbendijke, 9 mei 2009 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere kort na het overlijden van onze moeder, nu ook tot Zich heeft genomen onze vader, schoonvader, opa en over-opa Jacobus Goedbloed sinds 19 februari 2009 weduwnaar van Suzanna Goedbloed-Louwerse 23 juli 1918 9 mei 2009 Middelburg: Piet t en Corrie Eveline en Ramon Jesper Leonie en Ralph Vrouwenpolder: Koos en Jos Wico en Emke Brecht je Winanda en Wilfred Maartje, Huib Cornee Vrouwenpolder: Ina en Cas Rik en Annemarie Jaco Correspondentieadres Schoolstraat 17 4354 AJ Vrouwenpolder Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 13 mei van 19.00 tot 19.30uur. De Dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden donderdag 14 mei om 13.00 uur in de Mozaïekkerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Bijna 3 maanden na het overlijden van zijn vrouw, onze zuster en schoonzuster Suzan, heeft God thuis gehaald, onze lieve zwager en oom Ko Goedbloed Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte bij dit verlies. Rotterdam: Jan Louwerse (in herinnering) Gapinge: Ko Louwerse (in herinnering) Koos Louwerse-Kasse Vrouwenpolder: Jaan Kodde-Louwerse Rinus Kodde Serooskerke: Koos Coppoolse-Louwerse Krijn Coppoolse Neven en nichten 9 mei 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Henk Louwerse Jo en Jaantje Sturm Lena Goedbloed Theo en Lucretia Goedbloed Ab en Coby Sturm Adri en Nel Commelin Bram en Els de Nooijer Johan en Bianca Schout Conno en Truud Francke fj svlpl- Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Verdrietig, maar dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder Kaatje Lena Dalebout-de Vlieger sinds 07-11-1991 weduwe van Tonis Marinus Dalebout Capelle, 19 april 1922 t Zierikzee, 8 mei 2009 Tot in haar laatste heldere ogenblikken waren haar woorden en gedachten vol liefde en zorg voor ons. Ouwerkerk, Marijke en Jan Middelburg, Jan en Nel Zierikzee, zorgcentrum De Wieken, kamer 223 Correspondentieadres: Haneweg 11 4305 AA Ouwerkerk De herdenkingsdienst zal dinsdag 12 mei om 11.00 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkcentrum "Punt-3" aan de Ring te Nieuwerkerk. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Kaatje Lena Dalebout-de Vlieger Zierikzee: J. de Vlieger- Boot Zierikzee: M.F. Kloet-de Vlieger Ouwerkerk: J.J. de Vlieger J. de Vlieger-den Boer Neven en nichten Zierikzee, 8 mei 2009 Na jarenlange vriendschap hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Kaatje Lena Dalebout-de Vlieger We zullen haar missen. Zierikzee, 8 mei 2009 Zorgcentrum "De Wieken" Nieuwerkerk: M.Flikweert J.R.Flikweert-Bal Door een onzichtbare draad blijf jij steeds met ons verbonden Er zijn geen tranen genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma en trotse overgrootoma Agnes Johanna Maria van der Borgt-Evers in de leeftijd van 79 jaar. Cora en Adrie Baas-van der Borgt José en Henk Hummerman-van der Borgt Marja en Bram Baas-van der Borgt Agnes en Sjaak Meliefste-van der Borgt Kees van der Borgt en Lyda de Visser Peter en Jolanda van der Borgt-Blok Henry van der Borgt Klein- en achterkleinkinderen Goes, 9 mei 2009 Steenweg 22, 4423 AM Schore De crematieplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op dinsdag 12 mei om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Lieve oma, Je was voor ons een liefdevolle en zorgzame oma die voor ons hele mooie en blijde herinneringen achterlaat. We zullen je voor altijd in onze harten sluiten! Een laatste dikke kus, Patrick Ivonne, Maik Judith f Niels Danielle Eva Patrick Kim Juul Lize Marco Francisca, Sem Stefhan Debbie, Nou Joeri Thirsa Inessa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54