Ze doen niets, het zijn Motorzaak wil over drie weken weer open Rehro Regisseur Ton van Weele neemt afscheid met een oranje lintje Breakdancefratsen en vloeiende raps 1 4 Maandag 11 mei 2009 PZC B Na lange tijd weer ronkende motoren te horen in Heinkenszand. door Raymond de Frel HEINKENSZAND - Peter Hage en Chris Kole worstelden zaterdag voortdurend met een dubbel ge voel. Wat was het heerlijk om na maanden verbouwen eindelijk weer eens ronkende motoren te horen. Maar nog veel liever had den ze dat geluid de voorbije maanden ook als dagelijkse kost tot zich genomen. Een felle brand gooide begin maart echter roet in het eten. Een oververhitte showroomlamp zet ten in een mum van tijd hun mo torzaak Motorcooo in Heinkens zand in lichterlaaie. Kole en Hage vonden een nieuwe stek aan de Schouwersweg, maar daar moest nog het nodige aan gebeuren. Op de agenda stond echter wel al lan ge tijd een afspraak met motor dealer KTM voor een testritdag op hun terrein. „Eerst wilden we die afspraak af zeggen, maar aan de andere kant is dit juist een goede manier om de banden met onze klanten weer eens aan te halen. Het is fantas tisch om eindelijk weer eens iets te doen dat echt met je vak te ma ken heeft. We zijn de voorbije maanden fulltime bouwvakkers ge weest", aldus Hage. Meer dan vijfhonderd motorlief hebbers kwamen Hage en Kole za terdag de hand schudden. Ja, ook om naar een nieuwe motor te kij ken, maar toch vooral om de uitba ters van Motorzooo een hart on der de riem te steken. Hage ver wacht dat- zijn werkplaats over drie weken weer operationeel is. 'Al die leren jacksbaarden, motoren.ik was eerst bang dat ze de boel zouden slopen Peter van 't Westeinde Ton van Weele kreeg na afloop van de musical Into the Woods een konink lijke onderscheiding opgespeld. foto Ronald den Dekker door Raymond de Frel GOES - Regisseur Ton van Weele stak dertig jaar ziel en zaligheid in de toneelvereniging De Nardus bloem van het Sint Willibrordcol- lege en later Ostrea Lyceum in Goes. Na bijna veertig jaar als do cent lichamelijke opvoeding houdt hij het volgend jaar voor gezien. Honderdtwintig uur kreeg hij op jaarbasis van de school voor de to neelvereniging, maar in werkelijk heid ademde Van Weele 24 uur per dag toneel en musical. Van Weele was een inspirator voor tal van leerlingen, die zijn terechtgeko men in de wereld van kunst en cul tuur. Reden genoeg voor de Goese burgemeester Dick van der Zaag om hem zaterdag, na afloop van Van Weeles laatste kunststukje In to the Woodsde koninklijke onder scheiding Lid in de Orde van Oran- je-Nassau op te spelden. GerecfttsDeurwaardersKantoor j Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeurwaar-. der B.J. Meijering d.d. 06 mei 2009 blijkt, dat t.v.v. ING Bank N.V., gevestigd te Amsterdam, aan SILVIA FLOHIL, geboren op 12 maart 1977, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is bete kend een exploot waarin ondermeer de openbare verkoop van de daarin genoemde onroerende zaak wordt aan gezegd. Van dit exploot kan S. Flohil een afschrift krijgen op één van onder staande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 GOES - Honderden hiphoppers domineerden zaterdag het parkeerterrein bij de Goese Zeelandhallen. Zij namen daar op het festival 12Hours of Hiphop malle breakdancefratsen en vloeiende raps tot zich. foto Willem Mieras Kijk naar de video op www.pzc.nl/bevelanden Peter van 't Westeinde voelt zich prima thuis tussen de bezoekers van Bluesfestival Kwadendamme. 8 dagen al vanaf. M^ Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bel 010-4142233 -éèt Rekro heeft weer heerlijke vliegvakanties voor u naar de Costa Brava U heeft de keus uit: Blanes Hotel Pi Mar Malgrat de Mar Hotel Reymar Reymar Playa Malgrat de Mar Hotel Riviera Calella Hotel Internacional Alle hotels zijn voorzien van vele faciliteiten. Vertrek: 12 - 16 - 19 en 23 mei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 52