Tafeltennisinaralhoii levert 2230 euro op Aspiraties Zierikzee Erik van der Wekken biedt meeste weerstand LEZEF ENTRA PZC INÜEI5 Gezinsvakantie Plopsaland ZIERIKZEE - De 24 uurs-tafeltennis- marathon van Scaldina uit Zierik- zee heeft 2250 euro opgeleverd. De Schouwse club kon dit zaterdaga vond bij monde van organisator Bert de Jong bekendmaken in de sporthal in de Raamstraat. Stich ting Vakantiehuis Thuredriht in Renesse was het goede doel van de marathon. De 24 uurs werd gehouden ter ere van het 35-jarig bestaan van Scaldi na. Op vrijdagavond begon het al lemaal toen Denny de Vos (Ge meente Schouwen-Duiveland) de marathon op gang bracht door de eerste rally met Cor Smalheer te spelen. Vervolgens werd de tafel 24 uur bespeeld door minimaal drie Scaldina-leden. Ondertussen werd de rest van de zaal gebruikt voor andere tafeltennispartijen. Tussen 22.00 uur en 7.00 uur werd een nachttoernooi gehouden, dat in de A-groep werd gewonnen door Koen van Velthoven en in de B-groep door jeugdspeler Corsti- aan Stouten. Nadat gezamenlijk het ontbijt was genuttigd was het 's middags tijd voor oud-leden om herinneringen op te halen, 's Avonds verplaatste de aandacht zich weer naar de marathon. Deze werd afgesloten door de twee oudste, competitie spelende leden van Scaldina: Bram Vroegop en Gerrit van den Bosch. Het laatste woord was aan Bert de Jong die Jaap Lodders van Thuredriht geluk kig kon maken met ruim tweedui zend euro. Bram Vroegop (links) en Gerrit van den Bosch sloten zaterdagavond om 20.00 uur 24 uur tafeltennissen bij Scaldina voor het goede doel af. foto Ronald den Dekker Verblijf in het landelijk gelegen Leonardo Hotel Brugge***, 4 km van het centrum van Brugge. Plop- saland ligt op ca. een half uur rijden. Het hotel heeft o.a. een restaurant, verwarmd openluchtzwembad en kinderspeelhoek. Er zijn ruime familiekamers voor 4 personen. Inbegrepen 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Eenmaal entree Plopsaland voor volwassenen. Tickets voor kinderen te koop in het hotel: tot 85 cm gratis; van 85 cm -1 m 6,- p.p.; vanaf 1 meter 24,- p.p. informatiepakket Brugge en Welkom in Brugge-kaart met korting op vele attracties in en rond de stad. cadeautje voor de kinderen. Aankomst zo-vr €119,- Aankomst op za 139,- prijs in euro's per persoon. Excl. reserveringskosten 15,- per boeking, verplichte bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 en eventu ele reis- en/of annuleringsverzekering. Kinderkorting: extra bed: t/m 11 jaar GRATIS. 4e bed: t/m 2 jaar gratis, van 3 t/m 11 jaar 86,- p.p. Leeftijdskorting: 60-plussers ontvangen 10% korting (geldt niet over bijkomende kosten). Meer informatie en boeken 1t bock op www.pzc.nl/webwinkel categorie rei zen (gezinsvakanties) of telefonisch: 0900 - 874 58 48 (15cpm), o.v.v. reiscode BWVH10W. De reserveringsaf deling van Vrij Uit is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur, op zaterdag van 09.00 tot 18.00 uur en op zondag van 12.00 tot 18.00 uur. Op reizen met Vrij Uit zijn de ANVR/SGR-voorwaarden van toepassing. RILLAND - Motorcrosser Erik van der Wekken kon zaterdag niet voorkomen dat Marco Pennings uit Tholen de tweede clubwed strijd van de motorclub Rilland op zijn naam schreef De Schouwse crosser werd in beide manches tweede bij de senioren. In de MXi-klasse was hij daardoor wel de beste. In die klasse werd Jan Peter van de Weele uit Brouwers haven derde. In de eerste manche had Van der Wekken de snelste start, gevolgd door Dennis van Aalst en Pen nings. In de zesde ronde kon hij de druk van Pennings niet meer weerstaan en deze reed de man che winnend uit. In de tweede manche ontwikkelde zich eenzelf de scenario: Van der Wekken aan de leiding, gevolgd door Pennings en Erik Koote. In de derde ronde was de spanning voorbij, want ter wijl Pennings de leiding overnam, viel de sterk aandringende Koote uit met motorpech. Bij de veteranen eindigde Leo van de Cingel (Oosterland) als zesde op zijn Honda. In de eindstand van de MX2-klas- se stond KTM-rijder Peter Hoogen- boom uit Noordwelle als negende gekwalificeerd. door Sven Bakker OOST-SOUBURG - De titelaspiraties van Zierikzee in de vijfde klasse van de landelijke gemengde tennis- competitie kunnen voor dit sei zoen aan de kant worden gescho ven. Het team van Zierikzee ver loor in Oost-Souburg met 5-3 van het tweede team van Souburg. Zierikzee had tot gisteren nog geen enkele confrontatie verloren in de poule en draaide daardoor mee in de top. Ook op papier was er genoeg reden voor Zierikzee om voor het kampioenschap te gaan. Dan had er gisteren wel ge wonnen moeten worden van de Souburgers. De winst zat er niet in en dus zei Pieter Boot terecht: „Het is definitief over om nog voor het kampioenschap te gaan." Aan Boot zelf lag het niet dat er werd verloren, want hij won zelf al zijn drie partijen. Het enkelspel tegen Sven Vermeulen ging met 6-4 6-2 gewonnen, het dubbelspel van Boot/Thomas le Clercq werd met 3-6 6-2 6-4 van Leander Bendele/Ricardo van der Meijden in het voordeel van Zierikzee be slist en in het gemengddubbelspel van Boot/Ellis Payet werd in twee sets van Bendele/Naomi Franke ge wonnen. Verloren werd er in het enkelspel door het Zierikzee-trio Thomas le Clercq, Eva le Clercq en Ellis Pay et, terwijl het duo Payet/Le Clercq in het dubbelspel en de combina tie Le Clercq/Le Clercq in het ge mengddubbelspel een nederlaag moesten incasseren. 36 I Maandag 11 mei 2009 PZC TH€R1D€ 50 I9II/H !N 2 Sffi. Een onvergetelijk uitstapje voor het hele gezin! Mega Mindy, Bumba en Kabouter Plop, ze zijn er allemaal in Plopsaland. Beleef uren plezier in meer dan 40 attracties! Voor het eerst vlieg je in Plopsaland de Panne over de kop in de spectacu laire nieuwe achtbaan Anubis The Ride. Periode In mei is aankomst mogelijk van dinsdag t/m zaterdag (Plopsaland geopend van woensdagt/m zondag). In juni, juli en augustus is aankomst dagelijks mogelijk. Plopsaland is gesloten op 4 en 5 juli.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48