De vrede gaat als een Onderscheiding voor M. de Klerk-Remorie VLIEGAANBIEDING! Rekro Grote voeten LEKKER NAAR DE SPAANSE C0STA! Kringloopshop La Salette heropend 1 4 Maandag 11 mei 2009 PZC Z VOGELWAARDE - Vanwege haar ja renlange inzet voor de EHBO is mevrouw M. de Klerk-Remorie uit Vogelwaarde benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Jan-Frans Mulder van de gemeente Hulst reikte haar de koninklijke onderscheiding za terdag uit in het dorpshuis tijdens het vijftigjarig bestaan van EHBO-vereniging Damiaan. De gedecoreerde werd in 1967 lid van de EHBO. Een jaar later haal de ze haar diploma. Ze was acht jaar tweede secretaris en is nu al weer dertig jaar penningmeester. Mevrouw De Klerk-Remorie is ook zeer actief als EHBO'er tijdens diverse evenementen zoals Konin ginnedag, wielerkoersen en carna val. In 1989 zette ze de EHBO-vere- niging Vogelwaarde op de kaart door zelf de Landelijke Comman- dantenprijs te winnen. /'X M. de Klerk-Remorie GerechtsDeurvvaordersKantoor j Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J. Meijering d.d. 06 mei 2009 blijkt, dat t.v.v. ING Bank N.V., gevestigd te Amsterdam, aan SILVIA FLOHIL, geboren op 12 maart 1977, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is bete kend een exploot waarin ondermeer de openbare verkoop van de daarin genoemde onroerende zaak wordt aan gezegd. Van dit exploot kan S. Flohil een afschrift krijgen op één van onder staande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 GJ Middelburg 4461 DR Goes 0118-633008 0113-250925 Majoor Bosshardt leeft voort in Terneuzen TERNEUZEN - Het pleintje aan de Dijkstraat heeft sinds zaterdagmid dag een officiële naam: Majoor Bosshardtplein. Op het pleintje te genover het gebouw van het Le gers des Heils werd naast een naambordje een bronzen borst beeld van de legendarische majoor Alida M. Bosshardt onthuld. De buste van de in 2007 overleden majoor is nu het sprekende mid delpunt van het Majoor Bosshardt plein. Het kunstwerk werd onthuld door burgemeester Jan Lonink en Luite nant-kolonel dr. Ine Voorham van het Leger des Heils, onder het toe ziend oog van kunstenaar Hans Dingemans. „Het is absoluut een prachtig beeld van een prachtig mens op een markante plek in Ter- neuzen, die nu voorgoed haar naam draagt", aldus Lonink tij dens de onthulling. Vlielstraal 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honle" ZEEUWSE De beste vriendin van de 6-jarige Middelburgse was naar Indonesië geweest. Opa en oma, die daar zijn geboren, gingen ook mee. De Middelburgse was onder de in druk van de verhalen van haar vriendin, vooral omdat haar eigen grootouders er ook vandaan ko men. „Opa en oma zouden dan toch Indonesisch moeten praten?", •Wij dragen de boodschap van de wereldvredesvlam uit maar zijn niet belerend. Iedereen heeft goede en minder goede kanten' Anneke van Iwaarden van de werkgroep Werelvredesvlam Cadzand Sluiskil zaterdag in muzikale sferen SLUISKI - Het festival Groot Terneu zen, zaterdagmiddag in Sluiskil, trok mede door het fraaie lente weer veel publiek. Vanaf de muziekkiosk in het Sluis- kilse dorpshart daalde jde muziek neer op de toeschouwers die wer den getrakteerd op vijf optredens, tijdens het festival van Terneuzen- se muziekverenigingen. Op het parkeerterrein naast de kiosk presenteerden zich tal van lo kale verenigingen, scholen en stich tingen aan het langslopende pu bliek. Ook was er curiosa en ambu lante handel. Tip? redactie@pzc.nl vroeg ze gisteren aan haar vader. Die vertelde dat ze ook Maleis spre ken en gaf zelf wat voorbeelden. „Jij hebt kaki besar", zei hij tegen zijn dochter; „grote voeten". Moeder deed een duit in het zakje: „En ik kaki kegil." Waarop de zoon riep: „Ik weet wat dat is; een dikke bibs!" En nog een fijne moederdag! r Kinderen tekenen vredeswensen op de trottoirs van Cadzand. Rekro heeft weer heerlijke vliegvakanties voor u naar de Costa Brava U heeft de keus uit: Hotel Pi Mar Hotel Reymar "7 Reymar Playa Hotel Riviera Hotel Internacional Alle hotels zijn voorzien van vele faciliteiten. Vertrek: 12 - 16 -19 en 23 mei 8 dagen al vanaf.. Voor meer informatie, prijzen per data en andere reisduur, kijk op: www.rekro.nl of bel 010-4142233 sèl VOGELWAARDE - La Salette, het een- - trum voor maatschappelijke op vang in Vogelwaarde, hield zater dag een drukbezochte voorjaars- markt. Naast onder meer kraam pjes met producten van hout en tiffany werden bij rommelmarkt stands tweedehands spulletjes aan geboden. La Salette vierde tevens de herope ning van de kringloopwinkel. De winkel met onder meer huisraad en dames -en herenkleding is uit gebreid. Ook de openingstijden zijn aangepast. Van één keer per maand voor de verbouwing wordt de winkel nu twee keer per week opengesteld, op dinsdag -en don derdagmorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30