Wat blijft is de emotie familieberichten Familieberichten O fOensen 1riq.nl I i Jri jtonoriarn familieberichtenonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 20 I Maandag 11 mei 2009 kijk ook op Verdrietig nemen wij afscheid van mijn man, onze vader en opa Ad Geschiere 9 juni 1954 8 mei 2009 We zullen hem missen in zijn liefde en zorgzaamheid voor ons. Wil Geschiere-Witte Ingrid en Chris Nathalie Kevin Rob en Cobine fulien Michel Liefde\>ol en onvergetelijk was de verzorging van Ad in het St. Jans Hospice de Casembroot. Correspondentieadres: Havendijk 27 4332 AJ Middelburg We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Ad te nemen op woensdag 13 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. het gevecht is zwaar als je niet kunt winnen Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze oudste broer, zwager en oom Ad Geschiere Middelburg: Gilles Geschiere (in herinnering) Jo Geschiere-Meijers Goes: Jan Geschiere Addy Geschiere-Westplate Koudekerke: Rinus Geschiere Roos Geschiere-Perwez Koudekerke: Wim Geschiere Willie Geschiere-de Kok Vlissingen: Elly Geschiere Sonja Verhage en kinderen 8 mei 2009 Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand Dankbaar voor een mooi en lang leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader en opa Petrus Adrianus Neeteson Piet Kloosterzande 14 januari 1916 Bergen op Zoom 9 mei 2009 gehuwd geweest met Cornelia Geertrui van Langevelde Bleiswijk: Co en Heieen Neeteson-van Vliet Connelies Pieter en Marieke Klaas Marnix Philippine: Jan en Anastasia Neeteson-Leeuwangh Sebastiaan Benjamin Janneke Zeist: Peter Neeteson Patrick en Veerle, Romy Dennis Steven en Kristine Joey en Maaike Correspondentie-adres: Co Neeteson Marijkelaan 45 2665 AB Bleiswijk De dienst van Woord en Gebed waarin wij afscheid nemen van Piet zal worden gehouden donderdag 14 rrtei om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk, Bolwerk-Zuid 134, Bergen op Zoom. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Protestantse Begraafplaats, Marconilaan, Bergen op Zoom. Daarna is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de Grote Zaal van de Ontmoetingskerk. Colofon Familieberichten E-maii pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Johan Veerhoek betuigen wij u onze hartelijke dank. Dat zo velen ons in deze droeve dagen met hun medeleven omringden, heeft ons zeer goed gedaan. Jos Veerhoek - Zuijdweg Kees en Anneke Mike en Carola, Evy, Roy Peteren Marlen, Chris, Amy, Niels Wemeldinge, mei 2009 IN MEMORIAM Hoek, 20 december 1933 Terneuzen, 11 mei 2004 Saar Meertens Het lijkt als de dag van gisteren. Toch zijn er 5 jaar voorbij. Maar wat je zei dat blijf ik horen. En kom je overal tegen. Ik blijf je missen! Maar ik moet verder gaan. Paul

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22