kük ook op in (ijgnsenlinq.nl Familieberichten 18 I Maandag 11 mei 2009 Eenvoud en waarachtigheid, genieten van een kleinigheid. Zo blijft zij in brede kring, een dankbare herinnering. Intens verdrietig omdat we haar moeten missen maar dankbaar voor de liefde en de zorg die ze ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn onvergetelijke vrouw, onze moeder en oma Elizabeth Dalebout echtgenote van Anthonie Hollestelle in de leeftijd van 83 jaar. Goes: A. Hollestelle Roosendaal: Cor en Elly Hollestelle-Huygens Goes: Jozien en Kees Bastiaanse-Hollestelle Clinge: Ankie en Koos Schell-Hollestelle Dassia en Dennis Sam en Elisa Linsy en Niek Stacy Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. 9 mei 2009 J.D. van Mellestraat 56,4461 VT Goes. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 13 mei om 11.00 uur in de Geerteskerk aan het Geertesplein te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Geerteskerk. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze tijd met jou is omgevlogen Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Cornelia van Schaik-Schipper Corrie 30 maart 1927 8 mei 2009 's-Heer Hendrikskinderen: David van Schaik Middelburg: Loes van Schaik Wille mien, Sander 's-Heer Hendrikskinderen: Jaap van Schaik Yvonne van Schaik-Stolk Kristel, Jasper Te Werfstraat 7,4472 AN 's-Heer Hendrikskinderen U kunt afscheid nemen van Corrie op woensdag 13 mei van 12.15 tot 12.45 uur in het Heer Hendrikhuis, Te Werf straat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Om 13 00 uur zal daar de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden. Daarna begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Heer Hendrikhuis. •Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oudtante Corrie van Schaik-Schipper Miep Schipper (in herinnering) Janny en Freek de Kunder-Schipper Neven en nichten We wensen David, Loes, Jaap, Yvonne en de kleinkinderen heel veel sterkte. Verdrietig, maar vol goede herinneringen aan haar leven, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Neeltje de Visser-Kwekkeboom sinds 3 oktober 1978 weduwe van Willem de Visser in de leeftijd van 89 jaar. Westkapelle- Koen Anke Lieseten Jack Sven, Lars Ryan en John Denise, Gino Jacco Domburg: Jaap en Ria Jeroen en Mayke Mark Laura Westkapelle: Wim Brenda en Marcel Vera, Tigo Bastiaan Nadien Rens en Malou Middelburg: Martien en Mirjam Middelburg. Anneke Mikhaël Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer, in het bijzonder van ara. Duinpan voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 8 mei 2009 Briandlaan 2 Correspondentieadres: M. de Visser PenninghoeksingelT)/ 4331 PT Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 1 3 mei om 1 1.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Aagtekerke om 1 2.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Oma Flink was u uw hele leven. Moedig bent u tot het einde gebleven. Elke dag straalde u als een mooie roos met al z'n pracht. U verliet ons in rust, midden in de nacht. Flink wilt u dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Veel liefs, 'de huusjes' Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Corrie van Schaik-Schipper Rotterdam: J van Schaik in herinnering P.W van Schaik-v.d Graaf Goes: Joh. van Schaik M van Schaik-Schipper neven en nichten Wij wensen David, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met droefheid delen wij u mee dat heden is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Neeltje de Visser-Kwekkeboom weduwe van Willem de Visser Aagtekerke: J. de Visser S. de Visser-Corré neven en nichten "Het levert is heerlijk, het leven is mooi. Maar- vlieg uit in de lucht, en kruip niet in een kooif Mensch! durf te leven!" Na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden onze lieve Catharina Jacoba 't Hart Rina Brielle, 14 oktober 1944 Goes, 9 mei 2009 Goes: Nelly van Houte Leiden: Caryn 't Hart Allard de Wijkerslooth Batty Scheele f Annabel, Gilles en Geertje «P Van Dusseldorpstraat 13,4461 LT Goes Volmolengracht 4, 2312 PH Leiden Wij nemen afscheid van Rina op donderdag 14 mei om 14.00 uur in uitspanning "De Goederenloods", Stephenson- weg 9 - ingang Albert Plesmanweg te Goes. Daarna zullen wij haar begraven op de Algemene Begraaf plaats te Kloetinge. -geen bezoek aan huis - Het verhaal is geschreven en gespeeld, nu is het boek uit. Een bijzondere vrouw is ons ontvallen. Rina 't Hart Onze voorzitter, actrice, en auteur maar vooral onze inspirator en creatieve brein is niet meer. Wat zullen we haar missen. Theatergroep Alsndijk Goes, Agaath, Coen, Cristian, Eva, Gerda, Henny, Ingrid, Jack, Jacqueline, Jolande, Monty, Piet, Rien.Tom Na een vriendschap van ruim 50 jaar hebben we afscheid genomen van Corrie Piet en Leny Chris enTrudi Bram en Hubi Trouwtekst 1 Cor1111 Na een lange periode van afnemende kracht is rustig van ons heengegaan mijn zorgzame man, papa, schoonvader en trotse grootvader Pieter de Bruijne A- Strijen - t Middelburg in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: Ien de Bruijne-Voerman Wassenaar: Marcelle en Wim Riemens-de Bruijne Amsterdam: Maarten en Afke Amsterdam: Matthijs en Stephanie Rotterdam: Harmen en Kikianne Vlissingen: Pia en Wim van Ouwerkerk-de Bruijne Lotte Gijs Voorburg: Peter de Bruijne en Brigit Brinkman Sterre Abel Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Thuiszorg en in het bijzonder naar de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling "Watertoren" voor de goede zorgen. 43 34 EP Middelburg, 8 mei 2009 Asserlaan 5 De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 13 mei om 11.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20