Alonso is geloof in succes kwijt Heerenveen kan na bekerfinale op vakantie ONRUSTIGE BENEN Drogba moet week wachten op Uefa Benefietwedstrijd Fortuna Sittard-Bayern Feyenoord neemt afscheid van spelers RBC Roosendaal speelt oefenduel met Goes pzc Zaterdag 9 mei 2009 3 7 nyon - Didier Drogba hoort vol gende week welke straf hij van de Uefa krijgt voor zijn wangedrag di rect na afloop van de return tegen Barcelona woensdag in de Cham pions League (t-i). De spits van Chelsea was buiten zinnen en wil de de Noorse arbiter Tom Henning Ovrebo te lijf Ook schreeuwde de Ivoriaan beledigende taal via een tv-camera bewust de wereld in. SITTARD - Fortuna Sittard speelt 31 mei in het eigen stadion een bene fietwedstrijd tegen Bayern Mün- chen. Het oefenduel is een initia tief van international en Bayern- aanvoerder Mark van Bommel, die in de jaren negentig zeven seizoe nen speelde voor Fortuna. Fortuna is na het mislukken van de fusie met Roda )C hard bezig de financiën op orde te krijgen. rotterdam - Feyenoord neemt morgen na afloop van de wed strijd tegen Roda IC afscheid van Henk Timmer, Michael Mols en Serginho Greene. Mols zet na dit seizoen een punt achter zijn loop baan, terwijl Timmer en Greene hun loopbaan elders moeten ver volgen. Theo Lucius, die ook moet vertrekken, is niet aanwezig in De Kuip en mist het officiële afscheid. goes - RBC Roosendaal speelt in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een wedstrijd in Zeeland. De eerstedivisionist voetbalt op woensdag 8 juli tegen Goes. Het duel op sportpark Het Schenge be gint om 19.00 uur. Drie dagen later spelen de eredivi- sionisten NAC Breda en Vitesse ook in Goes tegen elkaar. Die ont moeting begint om 14.30 uur. Spaanse coureur verwacht weinig van Grand Prix in Barcelona. door Paul Zweverink barcelona - Het is nog maar drie jaar geleden dat heel autosportlie- vend Spanje in opperste staat van euforie verkeerde. Het was Fernan do Alonso die al die olés veroor zaakte. Hij won de race op Circuit de Catalunya en pakte in dat sei zoen ook de wereldtitel. Spanje op z'n kop, Renault het team van het seizoen. Hoe anders is dat nu in 2009. Renault heeft de aansluiting na de twee achtereenvolgende titels van Alonso gemist. Flavio Briatore en de zijnen leden aan dat typische ge val van 'luiheid' na succes. En dat is fataal in deze sport waar het om millimeters en duizendsten van se conden gaat. Dit weekeinde is het circus van de Formule 1 wederom neergestreken in Catalonië. Maar Alonso weet vooraf al zeker dat een herhaling van 2006 er van geen kant in zit. En wordt in die mening gesteund door zijn technisch directeur Pat Symonds. „Pat heeft gezegd teleurgesteld te zijn over de resultaten in de eerste vier races en ik moet daarin met hem mee gaan. Na de wintertest in Jerez waren we behoorlijk optimis tisch. De auto voelde goed, we had den onze snelheid, we konden ons meten met andere teams. Daarom gingen we vol vertrouwen naar Melbourne in de overtuiging dat we voor de podiumplaatsen zou den gaan. We wisten dat BrawnGP snel was, dat Red Buil en Williams vooruitgang hadden geboekt. Maar we dachten ook dat we deze teams voor zouden kunnen blijven. Maar we werden verrast. Veel teams ble ken beter dan we verwacht had den. Daar kwam het probleem met de diffuser nog bij." De schok van Melbourne noopte Renault tot hard werken. Alonso: „We hebben hard gewerkt onze achterstand in te lopen, nieuwe dingen voor de auto te ontwik kelen. Dat kost tijd, veel denkwerk, ontwikkeling en inspanning. Ons team heeft nu slechts vijf punten in de stand om de wereldtitel na vier races, dat is niet genoeg om een rol te spelen in die titelstrijd." In Barcelona komt Renault met wat nieuwe onderdelen. Verwacht zijn irriterend en veroorzaken een onbedwingbare neiging tot bewegen met (soms) slapeloosheid tot gevolg maar.behandeling is mogelijk! Bijeenkomst Stichting Restless Legs met een voordracht door Dr C.R.B. Willems, neuroloog. Zaterdag 16 mei 2009 van 14.00-16.00 uur in Het Cultureel Centrum de Halle Rooseveltlaan la 4571 HT Axel dichtbij Terneuzen Zaal open vanaf 13.30 uur Vrije toegang. www.stichting-restless-iegs.org Alonso daar baat bij te hebben? „Als ik eerlijk ben, nauwelijks. Wij zullen wellicht een tiende of twee tiende winnen, maar dat doen de andere teams ook. Ook daar heb ben ze niet stilgezeten. Ik denk dat de uitkomst zal zijn dat we alle maal weer ongeveer op dezelfde plaatsen uitkomen als de races hier voor." Vanuit deze filosofie zou de ti- Tweevoudig wereldkampioen Fer- nando Alonso is pessimistisch over zijn kansen in de Grand Prix van Barcelona. Reanault heeft niet de snelste auto. den haag - SC Heerenveen hoeft niét in de play-offs uit te komen als de club morgen op de vijfde plaats eindigt en volgende week de beker finale verliest. Dat werd gisteren door de KNVB bekend gemaakt. Ook al gaat nu de nummer negen zeker naar de play-offs, tóch blijft de spanning groot voor zowel de nummer ze ven (Feyenoord), acht (NAC Breda), negen (FC Utrecht), tien (Vitesse) en elf (NEC) van de rang lijst. Het opschuiven van de play-of- fplaatsen is te danken aan de Euro pese voetbalbond Uefa, die de KNVB toestemming heeft gegeven haar eigen reglementen te volgen met betrekking tot de verdeling laatik natuur hwu*» telstrijd in feite al beslist zijn in het voordeel van de nu leidende Jenson Button. Tevens werpt zich de vraag op of rijders niet totaal ondergeschikt zijn aan de mecha nische vooruitgang van de auto's. Alonso daarover: „Ik denk dat dit kampioenschap niet anders is dan dat van vorig jaar of de laatste tien jaar. Jenson Button eindigde vorig jaar in de achterhoede, nu staat hij aan kop. Maar Jenson is niet opeens een veel betere cou reur geworden en vorig jaar was hij geen slechte rijder. Hij heeft nu het geluk dat alles in zijn team klopt." van de Europese startbewijzen. Doordat bekerfinalist FC Twente al een startbewijs heeft voor de voor ronde Champions League en oppo nent SC Heerenveen al minimaal verzekerd is van instroom in de der de kwalificatieronde van de Euro pa League, schuiven de play-off- plaatsen op. Daardoor strijden nu de nummers zes tot en met negen om een ticket voor de tweede kwalificatieronde Europa League. Feyenoord heeft tegen Roda JC aan één punt genoeg om deelname aan de piay-offs veilig te stellen. NAC Breda is bij winst zeker van compe titieverlenging. Bij ieder ander re sultaat is het afhankelijk van de uit slagen van FC Utrecht en Vitesse. ONTWERPERS SINDS 1946 Schipper Coevorden Klooster 46,7741 NO Coevorden Tel.: 0524- 516 230, fax: 0524 - 517 203 Schipper Stadskanaal Steenhouwer 20,9502 ET Stadskanaal Tel.: 0599 - 696 200, fax: 0599 - 657126 Vraag naar onze kleurènbrochure; Tel.: 0524-51 6230 E-mail: coevorden@schipperhoutbouw.nl Internet: schipperhoutbouw.nl 10 jaar garantie op: Fundering Constructie Dakbedekking Houtrot Alle draaiende delen De Renault van Fernando Alonso is niet zo snel als hij zou willen. De Spanjaard gelooft niet dat hij dit seizoen nog een rol van betekenis kan spelen. foto Jan Woitas/EPA Alle modellen zijn compleet gemonteerd op solide betonnen fundament en exclusief eventuele overnachtingkosten. DRENTSEKAPSCHUUR Afmeting: 900 x 420cm incl. luifel 80 cm Lariks schaaldelen, gepotdekseld Oude keramische dakpan rood €11.827,- NOSTALGISCHE SCHUUR •Afmeting: 1000x500 cm Lariks schaaldelen, gepotdekseld 2 stel draaideuren, 3 ramen Oude keramische dakpan rood €18.631,- GARAGEINCL CARPORT Afmeting: 1000x300 cm Noord Europees Geimpr Rabat Sectionaldeur, kunststof raam 1 loopdeur, Bitumen dak Vergunningsvrij €9*216,» OUD-HOLLANDSE SCHUUR Afmeting: 640 x 450 cm Lariks schaaldelen, gepotdekseld 1 opgeklampte loopdeur, 3 stalramen Oude keramische dakpan rood Vergunningsvrij 15.927,- DRENTSE KAPSCHUUR Afmeting: 1000 x 700cm incl. overkapping 1000 x200 cm Eiken schaaldelen, gepotdekseld 4 loopdeuren, 1 raam, 1 stel draaideuren Oude keramische dakpan rood €29.918,- SAKSISCHE KAPSCHUUR Afmeting: 1100 x 700cm 1400 x 450 cm Lariks schaaldelen, gepotdekseld 1 stel draaideuren, 5 ramen Oude keramische dakpannen rood 52.683,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39