Düimgimïmï Familiebei Niels Lobbezoo Annemarie Schmitz JilMSiltÜ Overlödüti (ïlQnseminq.nl 24 I Zaterdag9 mei 2009 kijk ook Op trouwen op 15 mei 2009 in Tilburg Koningsplein 226, 5038 WK Tilburg Han en Ankie Lobbezoo, Serooskerke (W.) Hartelijk dank voor al uw felicitaties in welke vorm dan ook, die ons 60-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Adriaan Driedijk en Magdalena Driedijk-Vermuë Hoewel niet onverwacht, heeft het overlijden van onze goede vriend en collega Bram van der Does ons diep geraakt. Een man met een bijzonder goed hart is niet meer. Wij wensen Fati en de familie heel veel sterkte toe. Tonny Hannewijk Monique Veldman Fam. W. J. Sonke Wij zijn verdrietig na het overlijden van onze oom Leo IJzelenberg We wensen tante Hanna, Anita en Joep en de kinderen veel sterkte toe Machiel en Anja Jan en Heieen Marian en Adrie Marco en Petri Ilona en Hans Emiel en Sandra en de kinderen Bruinisse, 6 mei 2009 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, onze groot- en overgrootmoeder Elisabeth Hendrika Roos Den Haag, 21 oktober 1914 t Middelburg, 6 mei 2009 Onze dank en waardering gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum Swerfrust voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Vrouwenpolder: A.B. Maas Bangkok: M. de Vries-Maas de Vries Naomi, Ruby Hillegom: O. Hajimirzaalian-Maas H. Hajimirzaalian Shirin, Rafael Vlissingen: R. Maas M. Wispelaere Luciënne, Cederic Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 mei van 15.00-15.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshebben om 16.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: KoninginWilhelminalaan 15,4354 BD Vrouwenpolder "Wat de toekomst brenge moge" Denk aan haar als je zit in de zon. Tussen al haar bloemen e'n planten toen ze alles nog kon. Denk aan haar met een glimlach als je zit in de zon. Gelukkig, haar lijdensweg is over, die in 2007 uit het niets begon. Uit ons leven weggegleden mijn innig geliefde vrouw, moeder, oma en schoonzus Lina Polderman echtgenote van Kees Polderman Oudedorp, Nieuw en St. Joosland 12 oktober 1943 t Wemeldinge, 7 mei 2009 Wemeldinge: Kees Wemeldinge: Connie en Cor Nasreert en Prem Kapelle: Keesenjanine Kelly Wemeldinge: Wim en Karin Wemeldinge: Marien Oostelijke Kanaalweg 2, 4424 NC Wemeldinge Onze dank gaat uit in het bijzonder naar dr. Eckhardt huisartsenpost Coes en afd. Neurologie en doktoren te Goes en Rotterdam. De herdenkingsdienst, geleid door ds. J. van de Putte, zal worden gehouden op dinsdag 12 mei om 12.45 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zullen we haar te ruste leggen om plm. 14.00 uur op de begraafplaats van Sinoutskerke. Na afloop is er een samenzijn in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Lieve Lina Na een bewogen en toch een heel goed leven kun je nu rusten. Wij hebben afscheid genomen van onze lieve dochter, zus en tante. Frans en Fina Goetheer Gerard en Gea Goetheer Karin en Thomas, Sabine Stef Corrie Goetheer Michiel en Larissa Ronnie Peter en Marleen Goetheer Rens en Jelmer Na een ruime tijd van ziek zijn is overleden onze schoon zus en tante Lina Polderman-Goetheer Dronten: Koos en Wim Wemeldinge: Merien 's Heer Abtskerke: Addieen Dies Jan en Inet Wim en Liesbeth Neven en nichten We wensen Kees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hierbij geven wij met droefheid kennis dat is overleden onze oudste broer, zwager en oom Bas Steenbakker Hij overleed in zijn woonplaats Tubbergen in de leeftijd van 83 jaar. Wij wensen onze schoonzus Tiny en zijn kinderen en (achter)kleinkinderen alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Familie Steenbakker R. de Witte-de Rijcke Kamperland: I. de Rijcke G. de Rijcke-de Smit Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven geven wij u kennis dat op 91 jarige leeftijd is overleden mijn lieve man onze pa, schoonpa, opa en overopa en broer Klaas Wal M.E. Wal-Dortmundt Kees in herinnering en Henny Rinkje en Marcel Guido en Maaike Ria en Harm Edwin en Petra Anita en Edwin achterkleinkinderen en verdere familie Koudekerke, 8 mei 2009, verpleeghuis de Vliedberg Correspondentieadres Platanenstraat 30,4388 PC Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar het personeel van "Bachten Poorteen de Vliedbergvoor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 mei van 12.00 tot 12.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Zorgcentrum "Nieuw Bachtenpoorte", Oranjeplein te Oost-Souburg. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en schoonvader Marinus Cornelis Borgs -Rinus- zijn wij u allen zeer dankbaar. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Willy Borgs-Stroo Frans en Veronique Anneke en Jesse Vlissingen, mei 2009 Voor de vele blijken van medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van Piet Bouwense zijn wij u bijzonder dankbaar. Coos Bouwense-Bouman Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2009 Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en oud-oom Han van den Broeke is het helaas onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom laten wij u op deze wijze weten, dat de vele wanne reacties in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van medeleven, bloemen, brieven en telefoontjes voor ons een grote steun geweest zijn. Daaruit blijkt hoe u Han een warm hart toedroeg. Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. L. van den Broeke-Jongepier en verdere familie Middelburg, mei 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zuster en schoonzuster DANKBETUIGING Samen een eenheid samen verdriet en samen weer moed om verder te gaan het doet pijn te weten nooit meer samen te zijn. Het is voor mij bijna onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Zoveel mensen familie en vrienden die Pieter in dankbaarheid herdachten. Vele lieve woorden, kaarten en brieven hebben mij getroost bij het definitieve afscheid. Terneuzen, mei 2009 Margriet F. Brons-Goethals en familie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26