Klein wonder dat agenten niet PZC Vakantieplannen? 500 dansers geven show in De Kruitmolen lees vind leef 22 Zaterdag 9 mei 2009 PZC Zeilboot loopt vast door navigatiefout NEELTJE JANS - De redders van sta tion Neeltje Jans hebben donder dagavond een open zeiljacht van de Middelplaat op de Oosterschel- de gehaald. Het ging om een acht meter lang schip met twee perso nen aan boord. De gestrande zeil boot was onderweg van Colijns- plaat naar de haven Roompot Ma rina. Door een navigatiefout be landde de boot op het uiterste puntje van de zandbank. Redding boot Harder trok het schip weer los. De zeilers konden daarna zon der schade weer verder. Boete voor op straat zetten grof vuil MIDDELBURG - De politierechter in Middelburg heeft gisteren een 34-jarige Vlissinger een boete van 75 euro opgelegd voor het dum pen van afval. De Vlissinger zette eind januari vo rig jaar een deel van zijn huisraad (tafels, stoel, matras, fietswrak, kat tenbak, kachel en dozen) buiten naast de ondergrondse vuilcontai ner op de hoek van de Hobein- straat en de Bouwen Ewoutstraat. Een rol zeil, een emmer, en een doos deponeerde hij op de rijbaan. Het vonnis was conform de eis. Nieuwe kledingbeurs voor Leger des Heils MIDDELBURG - De kledingbeurs van het Leger des Heils in Middel burg verhuist vandaag naar Het Zwin in Middelburg. Daarmee wordt definitief afstand gedaan van de beurs aan de Hoogstraat in Middelburg. De nieuwe locatie, naast de brand weerkazerne, biedt meer mogelijk heden buiten de kledingbeurs, zo als een Maatschappelijk Spreekuur en een Coffee Corner. Voorafgaand aan de opening is er om ïi.oo uur een modeshow door vrijwilligers. Rommelmarkt van Juliana in Middelburg MIDDELBURG - Het clubgebouw Mo len de Hoop aan het Vlissingse Bolwerk in Middelburg is vandaag weer het toneel van de jaarlijkse rommelmarkt van de Juliana Korp sen Middelburg. Naast meubels, curiosa, antiek, boeken, schilderijen, kleding en an dere hebbedingetjes zijn er hapjes en drankjes verkrijgbaar. De markt opent om 08.00 uur en zal tot ongeveer 15.00 uur door gaan. De Juliana-vereniging haalt indien gevraagd (tel. 01180-217461) ook spullen op bij mensen. Concert in Ter Reede van het Giuliani Trio VLISSINCEN - Het Giuliani Trio geeft morgen een moederdagcon cert in Ter Reede in Vlissingen. Het trio bestaat uit Marina Eek- hardt (mandoline), Caroline van Koeveringe (mandola en mando- loncello) en Ron Leendertse (gi taar). Het repertoire van het trio is zeer divers, evenals het instrumenta rium. Het trio wisselt niet alleen van instrumenten tijdens het con cert, maar ook in bezetting. Het gratis concert wordt gegeven in de concertzaal (ingang Vrede hoflaan) en begint om 15.00 uur. Agenten uit alle Zeeuwse districten waren zaterdag twee weken geleden gedirigeerd naar het azc om de rust te herstellen. foto Lex de Meester Maak dan gebruik van de vakantieservice! .4-'' Doe iemand anders een plezier met uw krant Laat uw krant op uw vakantieadres bezorgen Haal de krant af met vakantiewaardebonnen Meld u eenvoudig aan via www.pzc.nl/vakantieservice MIDDELBURG - Ruim vijfhonderd dansers doen vandaag mee aan de jazzdansdemonstratie in sporthal De Kruitmolen in Middelburg. Het is de tweede dansdag die de gymnastiekbond KNGU in samen werking met DIOS uit Oost-Sou burg houdt. Voor het evenement hebben zich 47 dansgroepen uit Zeeland, Bra bant en Zuid-Holland aangemeld. Tijdens de demonstratie kiest een jury dansen die in oktober wor den uitgevoerd in de schouwburg in Middelburg. Er zullen diverse stijlen, zoals strèetdance, jazzdan- ce, hiphop, te zien zijn. Er doen zo wel recreatiegroepen mee, als wed strijddansers die regelmatig aan wedstrijden deelnemen. Er is vandaag een middag- en een avondprogramma, van 14.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 21.45 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24