H00NDERT 's-Heerenhoek B; directeur m/v Rupskraanmachinist edudelta LIPS Gezondheidszorg £j) JobTrack.nl W kapriom VESTIGINGS DIRECTEUR www.edudelta.nl Stichting Dorpshuis "de Jeugdhoeve" zoekt ALL-ROUND ONDERHOUDSMONTEUR 36 uur per week 30 I Zaterdag 9 mei 2009 Kijk ook op De Stichting is in 1998 opgericht en beheert 11, veelal kleinere, katholieke basisscholen in Midden Zeeuws-Vlaanderen. De organisatie bestaat uit een algerrieen bestuur en 6 schoolcommissies. Daarmee wordt aan het idee van het schoolnabije bestuur daad werkelijk vorm gegeven. De kern Westdorpe is onderdeel van de gemeente Terneuzen. Westdorpe is een rustig dorp met een redelijk voorzieningenniveau. De hoofdkern van de gemeente is Terneuzen met een scala van voorzieningen van zeer uiteenlopende aard. U rijdt bovendien op een half uur naar Gent en Antwerpen en Brugge is ongeveer een uur rijden. In het dorp is 1 basisschool en dat is onze r.k. basisschool De Kreeke met ca. 150 leerlingen en 10 personeelsleden (8,5 fte). In de school is ook de kinderopvang, de Peuterspeelzaal en de BSO gehuisvest. De directeur van de school heeft een andere taak binnen de Stichting gekregen en daardoor ontstaat per 1 augustus a.s. een vacature voor de functie van: STICHTING VOO» KAYHOUtK Ol<DlRW!fS ih Midden Zeeuws-Vlaanderen Uw profiel. U bent voor 4-5 dagen per week beschikbaar. U heeft een onderwijsbevoegdheid voor het basisonderwijs en u bent bijvoorkeur in het bezit van de opleiding schoolleider primair onderwijs of bereid deze opleiding te gaan volgen. U heeft al enige jaren ervaring als lid van een schooldirectie. U onderschrijft de katholieke identiteit van de school en draagt deze uit. U heeft bijvoorkeur een catechesediploma of bent bereid dat binnen 2 jaar te halen. U kunt vorm geven aan de kwaliteitsbewaking en cultuur van de school. U staat zonodig open voor verschillende culturen binnen de school en weet daar constructief mee om te gaan. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en creatief organisatietalent. U bent in staat onderwijsvernieuwingen door te voeren en weet collega's daarbij te motiveren. U neemt actief deel aan het directeurenoverleg en u bent lid van enkele werkgroepen. Uw reactie. Indien u geïnteresseerd bent in de functie en zich herkent in het profiel, nodigen wij u uit om te solliciteren. U kunt uw sollicitatiebrief vóór 24 mei a.s. sturen naar het secretariaat van de Stichting, t.a.v. dhr. F. Janssens, Kennedystraat 6, 4551 TW Sas van Gent, tel. 0115-461001. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de voormalige directeur, dhr. R. Audenaerd, tel. 0115-613010 (school) of 0115-563582 (privé). U bent coachend, betrokken, besluitvaardig en collegiaal. U bent een warme persoonlijkheid en u heeft een goed inlevingsvermogen. U bent in staat om directietaken te combineren met lesgevende taken. Ons aanbod. U krijgt een boeiende en uitdagende functie die echter ook veel tijd en energie van u vraagt. U kunt daarbij gebruik maken van alle middelen die er toe kunnen bijdragen, dat u uw functie zo optimaal mogelijk kunt uitvoeren. Te denken valt daarbij aan gerichte scholing en coaching;; Het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel is van toepassing met daarnaast enkele secundaire regelingen vanuit het bestuur. U bent bereid zonodig mee te werken aan een psychologisch onderzoek. DE TEAMSPELERS: MEDEWERKERS BEDIENING M/V BARMEDEWERKERS MA/ VERKOPERS IJSKI0SK M/V AFWASHULPEN MA/ Durf |ij het aan? Stuur dan je brief en CV t.a.v. Mirjam Joziasse. Het liefste per e-mail, maar per post kan ook. Wij zien graag jouw brief en CV tegemoet! Restaurant Het Badpaviljoen, Postbus 49, 4357 ZG Domburg mailto: info@betbadpaviljoen.nl Kranten online: itieaal bronmateriaal voor bet onderwijs Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Aannemings- en Verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. BV is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mqgen worden. Wij zijn op zoek naar een: Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Aantoonbare werkervaring; In bezit van een machinistendiploma; Bezit van basisveiligheïd (VCA-B) is een pré Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert: Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B. V. Heinkenszandseweg 1? Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl - www.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Bestel of download gemakkelijk en snel opwww.krantirHiektes.nl onderwijsgroep Edudelta onderwijsgroep zoekt een: voor Edudelta College Goes Geïnteresseerd? Kijk dan op onze website www.edudelta.nl en schrijf een sollicitatiebrief! Ondernemers die serieus interesse hebben in het exploiteren van dorpshuis "de Jeugdhoeve" te 's-Heerenhoek per 1 januari 2010. De Jeugdhoeve is het dorpshuis van en voor 's-Heerenhoek. Van oudsher heeft 's-Heerenhoek een levendig verenigingsleven welke een grote diversiteit aan activiteiten organiseert. De stichting pro beert deze verenigingen de faciliteiten te bieden zodat de activiteiten het best tot zijn recht komen. Meer informatie over de Jeugdhoeve en haar gebruikers kunt u vinden op www.jeugdhoeve.nl/info.htm Wij zoeken professionele en vakbekwame ondernemers met aantoonbare ervaring in het exploite ren van een horeca gelegenheid, die beschikken over de nodige opleidingen(SVH, BHV, HOV) en juiste competenties (goede contactuele eigenschappen, hygiënisch en betrouwbaar). Wij bieden: Een goed uitgerust dorpshuis in een levendig dorp; Inkomsten uit verhuur en de baromzet; Mits het niet strijdig is met de doelstelling van de stichting en de primaire functie van dorpshuis; het exploiteren van het dorpshuis voor commerciële doeleinden. Meer informatie daarvoor kun u contact opnemen met dhr. Peter van Dijk, telefoon 0113-351630 of e-mail: jeugdhoeve@zeelandnet.nl. Interesse dan zien wij graag uw reactie tegemoet per brief of e-mail voor 18 mei 2009.' Postadres: E-mai! adres: jeugdhoeve@zeelandnet.nl Stichting dorpshuis "de Jeugdhoeve" t.a.v. het bestuur Blikhoek 4 4453 BE 's-Heerenhoek LIPS GEZONDHEIDSZORG, waarin totaal ruim 1500 medewerkers werkzaam zijn, is gespecialiseerd in de verzorging van (textiel-)goederen evenals het steriliseren van medische instrumenten voor de gezondheidszorg. Zij maakt onderdeel uit van Synergy Healthcare plc., een beursgenoteerde Engelse onderneming. Voor onze wasserij te Goes, met circa 100 medewerkers in dienst, zijn wij op naar kandidaten voor de functie van m/v: Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan uit het direct oplossen van storingen en het uitvoeren van preventief onderhoud. Samen met je collega run je de technische dienst. Je rapporteert direct aan de bedrijfs- manager. Je voelt je verantwoordelijk voor het beheer van het ketelhuis, het magazijn en het werken met budgetten. Contacten met toeleveranciers en derden gaan je goed af. Kleine verbeteringen voer je veelal in eigen beheer uit, lassen en licht constructiewerk zijn voor jou dan ook geen probleem. Je bent gedreven om preventief onderhoud als speerpunt van je werk te maken. Een goede relatie met je interne klant, de-productie, is hierin essentieel. Het doen van verbetervoorstellen past bij je inzicht en gevoel voor samenwerking Gevraagd wordt: Wij zoeken kandidaten met een technische MBO-opleiding en met enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je hebt kennis van hydraulica en pneumatiek, alsmede ervaring in het lezen van elektrische schema's en het oplossen van elektrische storingen. Zoek je die nieuwe uitdaging en heb je belangstelling? Richt dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV aan: Lips Goes B.V., t.a.v. de heer T. J. van der Horst, bedrijfsmanager,. Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes, tel 0113 - 23 31 50. Voor verdere informatie kunt u onze website www.lips-textielservice.nl bezoeken Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. IRestaurant Het Badpaviljoen zoekt teamspelers. Onze in maart 2008 gestarte |onderneming groeit snel, en wij zijn per op zoek naar enthousiaste collega's, vormen wij een jong team dat met het uiterste uit zichzelf haalt, zoeken flexibele teamspelers die de luitdaging zien dit unieke restaurant verder uit te bouwen in kwaliteit en gastvrijheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 110