Familieberichten CS* Overleden 20 j Vrijdag 8 mei 2009 Rust nu maar zach t, je heb t je strijdgestreden, je deed nog zo je best en hebt gelukkig niet te lang geleden. A He liefde en plezier die jij ons heb t gege ven, zal in ons hart voor altijd blijven leven. Diepbedroefd, maar vervuld van dankbaarheid aan de mooie tijd die wij met hem hebben meegemaakt, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze lieve stiefvader Abraham Johannes van der Does Bram levenspartner van Fati Khoub Fati Reza en Elsbeth Mirjam en Mike Michel 6 mei 2009 Van Schengestraat 21 4451 AR Heinkenszand Wij nemen afscheid van Bram tijdens een dienst op maandag 11 mei om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn bedroefd door het overlijden van Bram van der Does Je was als een vader. We zullen je missen. Juliën en Ismene Kapel Ie Heel verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard blijft hebben we nu ook afscheid moeten nemen van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Bram van der Does Levenspartner van Fati J. van der Does t P. Heijstek-van der Does Jan en Plonie van der Does-Vermue Adrie van der Does t Jaap van der Does t Riet en Ton van Berlo- de Kroo Neven en nichten Lieve Bram Bedankt voor je vriendschap. We zullen je missen. Dies en Gerda Gertjan Vincent Heinkenszand, 6 mei 2009 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Bram van der Does Wij wensen Fati, Reza, Mirjam, Michel en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Henk Karen Esther Nordy Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is overleden Bram van der Does Inge Bob en Vivienne Patrick, Nicole en Seb Gordon Danny en Rachel Nelly Rita en Mirella Wij wensen Fati en de kinderen veel sterkte toe. Lieve Bram Een lach en een traan, Vele mooie momenten samen. Wij zullen je herinneren zoals je was. Heel gewoon, maar heel bijzonder. We kunnen je niet missen. Jaap en Dien Danny en Digna Kees en Marian Verdrietig zijn wij omdat onze "buurman" Bram er niet meer is. Dagmar en Arno, Noëlle en Herbert, Charlies en Billy, Esther en Anco, Fabyan en Nathalie Op te jonge leeftijd overleden Bram van der Does mijn baas en collega. Gerard Severijnen Kees, Lenie van Damme Melissa en Mark Garage De Ruijter In verband met het overlijden van Bram van der Does is garage De Ruijter en Van Damme Auto's Schouwersweg IA, Heinkenszand MAANDAG11 MEI DE GEHELE DAG GESLOTEN Wij zijn diep geraakt door het overlijden van Bram van der Does partner van onze medewerkster Fati Khoub. Wij wensen Fati en haar gezin heel veel sterkte toe. Collega's van Sportfondsen Borsele Heinkenszand, 6 mei 2009 Je leven was vol Godsvertrouwen, daar heb je steeds op willen bouwen. Rust nu maar uit, ga maar op reis naar het Hemels Paradijs. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma Dina Jannetje.Gillesse-van Vessem weduwe van f.A. Gillesse, overleden 28september 1999 in de gezegende leeftijd van ruim 99 jaar. Bruinisse 1909 t Zierikzee 2009 Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'De Wiekenvoorde uitstekende verzorging. Poortugaal: A.P. Goudriaan-Gillesse I. Goudriaan (in herinnering) Steenbergen: P.A. Gillesse P.J.C. Gillesse-Gram Kamperland: Leo Gillesse Marian Boerma klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 7 mei 2009 Zorgcentrum De Wiekenkamer 212 Correspondentie-adres: L.J. Gillesse Ostrea 59,4493 PJ Kamperland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden maandag 11 mei om 10.30 uur in het Kerk centrum van de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee. (Ingang en parkeren via parkeerterrein achter het Kerkcentrum aan de Hoge Molenstraat). De begrafenis zal aansluitend, omstreeks 11.30 uur, plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemd kerkcentrum gelegenheid de familie te condoleren. kük ook op m (ï)9nsen[inq n[ Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlinge Romy, de heer R. van Heese is overleden. Wij wensen Romy en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College, H. J. van Arenthals, bestuurder - rector Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van de vader van onze leerlinge en klasgenote Romy, de heer R. van Heese Wij leven erg met Romy mee en zullen haar steunen bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leerlingen van klas BMlEs, Demi, Joshua, Remy, Roel, Richi, Darren, Bram, Jaimy, Tashira, Myron, Fabian, Menaar, Charissa, Thensélo, Sandra, Bibia, Danitsja en Jordy. D. But, mentor Scheldemond College Ons bereikte het droevige bericht dat Roland van Heese vader van onze leerling Julian van Heese uit groep 8 en oud leerlinge Romy van Heese na een langdurig ziekbed is overleden. We wensen Cindy, Romy en Julian heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens de leerlingen en het team van de Franciscusschool Vlissingen G. deTroije directeur De Heef is mijn Herder Psalm 23 Met grote liefde en in dankbaarheid voor wie hij voor ons was, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opi Lourens Jan IJzelenberg Leo in de leeftijd van 73 jaar. Hanna IJzelenberg-Dorst Elli IJzelenberg - in liefdevolle herinnering, 25-10-2008 Anita en Joep Krijger-IJzelenberg Richard en Melanie Michel Joyce en Jonathan Thalia 6 mei 2009 Meidoornstraat 6 4311 GR Bruinisse De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden maandag 11 mei om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk aan de Noorddijk te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis, omstreeks 14.30 uur, plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molen weg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze geliefde zwager Leo IJzelenberg Oosterland, A. van den Bos-Dorst W. van den Bos J. van 't Hoff-Dorst J. van'tHoff H. Dorst J. Dorst-Struijk 6 mei 2009 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Leo IJzelenberg (opa Leo) Wij wensen Hanna, Anita, Joep en de kleinkinderen sterkte bij het verwerken van dit verlies. Ton en Rianne, Marjolein, Jeroen, Evelien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 64