fHensenlinq.nl 22 I Vrijdag 8 mei 2009 kijk ook op De HERE is mijn licht en mijn heil, voor wie zou ik vrezen De HERE is mijn levens veste, Psalm 271 Verdrietig, maar intens dankbaar voor wie en wat zij voor ons was, hebben we afscheid moeten nemen van onze liefdevolle en bijzonder zorgzame moeder, oma en grootmoeder Wilhelmina Adriana Koeman-Goetheer 30 juni 1925 6 mei 2009 Maaike en Reint Boelman Reint en Kirsten, Reint, Elisa Josephine en Brad Neil en Angela Menno en Jamie Marijke en Henk Ronner Irene en Karei, Carmen, Rafael Joan en Dominique, Amélie Corné en Mariska Mineke Koeman Iman en Corine Koeman Kees Aron Lydia Josephine en Martin Allewijn Renske Robbert Karlijn Correspondentieadres: Familie Allewijn-Koeman Noorddijk 13 4413 NE Krabbendijke De kerkdienst zal gehouden worden op woensdag 13 mei a.s. om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats in Wolphaartsdijk. Lieve, lieve oma, Wat is het leeg zonder u in huis. Altijd zorgde u voor ons. Het was zo fijn dat u altijd bij ons was. U was een superoma Renske Robbert Karlijn Mijn ziel is immers stil tot God, van Hem wacht ik een heilrijk lot. Hij immers zal mijn rotssteen wezen, mijn heil, mijn hulp in mijn gebrek, mijn toevlucht en mijn hoog vertrek ik zal geen grote wank 'ling vrezen. Psalm 621 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat de HEERE tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Siereveld-de Nooijer in de leeftijd van 78 jaar. A. Siereveld Annie en Ko de Schipper Stefan in herinnering) Evelien Riet en Fer Stijger Claudia en Carlo; Florentine, Olivier Simoneen Wilbert; Wessel, Faye Gerda en Karei Bergmann Karl en Minka; Niel, Tobi Edith en Jeroen Mieneke en Marien Pleijte Marije en Jaco; Nick, Sem Annemieke en Johan Gerlien en Hans Andrea en Stéfan Emmelie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleegcentrum" Buitenrust"afdeling "Branding" alsmede naar doker De Laet voor de goede zorgen. Middelburg, verpleegcentrum "Buitenrust", 6 mei 2009 Correspondentieadres: Nieuwlandseweg 21 4341 CNArnemuiden Mijn vrouw is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. zaterdag 9 mei van 19.00 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 11 mei om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, die aanvangt om 11.15 uur en geleid zal worden door Kand. D. Jongeneel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Rehoboth". Geen bloemen Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt haar hand, je ziet haar ogen, je bent bevangen van verdriet. Verdrietig dat we haar moeten missen, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rigtsje Tannetje de Rijcke sinds 7 november 2001 weduwe van Willeboord de Witte Colijnsplaat, 19 januari 1928 Middelburg, 6 mei 2009 Westkapelle: Jan de Witte Hannie de Witte-Moelker Jeroen en Kim Ramon en Linda Pascal en Vera Domburg: Thea van Eijzeren-de Witte Adri van Eijzeren Wilco en Fieke Danny en Marianne Westkapelle: Johan de Witte Kim Rachelle Correspondentieadres: J. de Witte Eva Besnyostraat 13 4361 DB Westkapelle Onze dank gaat uit naar de wijkverpleging, de Zorgstroom en het verplegend personeel en vrijwilligers van het Gasthuis te Middelburg, afdeling Watertoren voor hun liefdevolle verzorging. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 mei vanaf 12.15 uur in het jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend willen we een afscheidsbijeenkomst houden v.oor familie en belangstellenden waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Rig de Witte-de Rijcke Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Pauw en Kee de Witte neven en nichten Bedroefd geven wij kennis dat is overleden onze zeer geliefde schoonzus en tante Mina Koeman-Goetheer We zullen haar heel erg missen. Wemeldinge: Australië: Kapelle: Heinkenszand: Aastralie: Goes: 's Heer Abtskerke: Wim Koeman Piet Koeman Hanna Koeman-Butler Sary Ross-Koeman Jo Dekker-Koeman Suus Koeman-Cevaal Tiny Koeman-Blok Adrie Minnaard-Koeman Rinus Minnaard Neven en Nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden op 5 Mei van de heer Harrie de Lobel Voormalig chef van onze Suikerwafeltjes fabriek in Breskens Vele jaren gaf Harrie zijn energieke krachten en gaf op zijn eigen markante manier leiding aan de mensen in de fabriek in Breskens. Harry bleef ook na zijn pensionering nauw betrokken bij het welzijn van het bedrijf. Wij zullen zijn persoonlijkheid en belangstelling ook na zijn pensionering missen. Wij wensen de kinderen en verdere familie veel sterkte in dit verlies. Directie Medewerkers van: De Verduijn Groep Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Pieternella Siereveld-de Nooijer echtgenote van A. Siereveld Arnemuiden, 6 mei 2009 J. de Nooijer (in herinnering) M. de Nooijer-Marijs W. Tramper-de Nooijer P. Tramper A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt P. de Nooijer J. deNooijer-Meulenberg J. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen Neven en nichten Totrons groot verdriet is overleden Jan Voogdt In Jan verliezen wij een toegewijde en hartelijke collega. Hij werd binnen de Roosevelt Academy door iedereen zeer gewaardeerd om zijn inzet en betrokkenheid. Jan stond altijd voor ons klaar en was zeer begaan met onze studenten. Wij zullen hem erg missen. We wensen Joke, de kinderen, kleinkinderen en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur, medewerkers en studenten van de Roosevelt Academy Hans Adriaansens, Dean Jorrit Snijder, Managing Director Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Mevrouw de Witte Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. De buren van de Molenwal, Mevr. Heynsdijk Marie Huibregtse Fam. Hansma Dhr. A. Perfors Dhr. H. Minderhoud Fam. van Sorgen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Rigtsje de Witte-de Rijcke We wensen Jan, Hannie, Thea, Adri, Johan en kinderen veel sterkte toe. Medewerkers van Brasserie-Vistaria "de Fontein" Brasserie "de Tijd" Wegens familieomstandigheden zijn Brasserie/Vistaria "de Fontein", Brasserie "de Tijd" en Westkapelle Herrijst OP MAANDAG 11 MEI DE GEHELE DAG GESLOTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54