Familieberichten iïlensGniinn.nl 22 I Vrijdag 8 mei 2009 kijk ook op Geweldig, ik mag mijn aardse tent verlaten, om intrek te nemen in Vaders huis met zijn vele kamers, dankzij Jezus Christus onze Heer. Na een kort ziekbed is, omringd door zijn geliefden, mijn lieve echtgenoot, onze vader, grootvader en overgrootvader vredig naar zijn Hemelse Vader gegaan Jacobus Adriaan Scheele Hoek, 10 april 1930 Axel, 6 mei 2009 innig geliefd echtgenoot van Catharina Petronella de Kruif Rotterdam: Elly en Sirach Schilperoort-Scheele Tosca, Githa Rotterdam: Ineke en Els Ditvoorst-Scheele Axel: Lettie en Bas t in herinnering Riemens-Scheele Stefan en Mireilla Lizette en Sander Axel: Karin en Adrie Schaalje-Scheele Ralph en Helma Marion en Maik Rotterdam: Jannieko en Astrid Scheele-de Putter Esther, Judith Amstelveen: Jacqueline en Stephan Koops-Scheele Achterkleinkinderen: Celina, Lorenzo, Thijs, Wout Papa wordt maandag lf mei 2009 vanaf 13.00 uur opgebaard in een zaal van de Gereformeerd vrijgemaakte Kerk aan de Kerkdreef 19-21 te Axel, alwaar mogelijkheid is om afscheid van hem te nemen. Om 13.30 uur zal de kist in aanwezigheid van ons worden gesloten. Aansluitend kunt u ons condoleren. Om 14.00 uur zal in die kerk een afscheidsdienst plaatsvinden. Vervolgens zullen we in besloten familiekring hem begraven. Daarna kunt u nog met ons koffiedrinken in de kerk. Correspondentieadres: C.P. Scheele-de Kruif Bankertstraat 13 4571 BS Axel Lieve, gekke Opa Scheele voor altijd in ons hart, rust zacht Stefan Mireilla, Celina - Lorenzo Lizette Sander, Thijs - Wout Ralph Helma Marion «Sc Maik Tosca, Githa Eshter, Judith Axel, 6 mei 2009 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Izaak Marinus Wagenaar in de leeftijd van bijna 70 jaar. Wolphaartsdijk: Rinus en Alie Wagenaar Cora en Frank Ellen en Chris, Mike, Jarod Leiden: Riet en Cees van Liere Chantal Emiel 6 mei 2009 Burgemeester van Oeverenstraat 13, Wolphaartsdijk Correspondentieadres: Burgemeester Hackstraat 39 4471 BL Wolphaartsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 12 mei om 13:00 uur in gemeenschapshuis "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om ongeveer 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats'aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd gemeenschapshuis. fspgp Mijn ziel is immers stil tót God, van Hem wacht ik een heilrijk lot. Hij immers zal mijn rotssteen wezen, mijn heil, mijn hulp in mijn gebrek, mijn toevlucht en mijn hoog vertrek ik zal geen grote wank'ling vrezen. Psalm 621 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat de HEERE tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Siereveld-de Nooijer in de leeftijd van 78 jaar. A. Siereveld Annie en Ko de Schipper Stefan in herinnering) Evelien Riet en Fer Stijger Claudia en Carlo; Florentine, Olivier Simoneen Wilbert; WesselFaye Gerda en Karei Bergmann Karl en Minka; Niel, Tobi Edith en Jeroen Mieneke en Marien Pleijte Marije en Jaco; Nick, Sem Annemieke en Johan Gerlien en Hans Andrea en Stéfan Emmelie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleegcentrum" Buitenrust"afdeling "Branding" alsmede naar doker De Laet voor de goede zorgen. Middelburg, verpleegcentrum "Buitenrust", 6 mei 2009 Correspondentieadres: Nieuwlandseweg 21 4341 CN Arnemuiden Mijn vrouw is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. zaterdag 9 mei van 19.00 uur tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 11 mei om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, die aanvangt om 11.15 uur en geleid zal worden door Kand. D. Jongeneel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Rehoboth". Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Pieternella Siereveld-de Nooijer echtgenote van A. Siereveld Arnemuiden, 6 mei 2009 J. de Nooijer (in herinnering) M. de Nooijer-Marijs W. Tramper-de Nooijer P. Tram per A. Knuijt-de Nooijer M. Knuijt P. de Nooijer J. de Nooijer-Meulenberg J. de Nooijer W. de Nooijer-van Daalen Neven en nichten Tot ons groot verdriet is overleden Jan Voogdt In Jan verliezen wij een toegewijde en hartelijke collega. Hij werd binnen de Roosevelt Academy door iedereen zeer gewaardeerd om zijn inzet en betrokkenheid. Jan stond altijd voor ons klaar en was zeer begaan met onze studenten. Wij zullen hem erg missen. We wensen Joke, de kinderen, kleinkinderen en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur, medewerkers en studenten van de Roosevelt Academy Hans Adriaansens, Dean Jorrit Snijder, Managing Director Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, die redt het niet. Je streelt haar hand, je ziet haar ogen, je bent bevangen van verdriet. Verdrietig dat we haar moeten missen, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Rigtsje Tannetje de Rijcke sinds 7 november 2001 weduwe van Willeboord de Witte Colijnsplaat, 19 januari 1928 Middelburg, 6 mei 2009 Westkapelle: Jan de Witte Hannie de Witte-Moelker Jeroen en Kim Ramon en Linda Pascal en Vera Domburg: Thea van Eijzeren-de Witte Adri van Eijzeren Wilco en Fieke Danny en Marianne Westkapelle: Johan de Witte Kim Rachelle Correspondentieadres: J. de Witte Eva Besnyostraat 13 4361 DB Westkapelle Onze dank gaat uit naar de wijkverpleging, de Zorgstroom en het verplegend personeel en vrijwilligers van het Gasthuis te Middelburg, afdeling Watertoren voor hun liefdevolle verzorging. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 11 mei vanaf 12.15 uur in het jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend willen weeen afscheidsbijeenkomst houden voor familie en belangstellenden waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het Jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Rig de Witfe-de Rijcke Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Pauw en Kee de Witte neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurvrouw Mevrouw de Witte Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. De buren van de Molenwal, Mevr. Heynsdijk Marie Huibregtse Fam. Hansma Dhr. A. Perfors Dhr. H. Minderhoud Fam. van Sorgen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Rigtsje de Witte-de Rijcke We wensen Jan, Hannie, Thea, Adri, Johan en kinderen veel sterkte toe. Medewerkers van Brasserie-Vistaria "de Fontein" Brasserie "de Tijd" Wegens familieomstandigheden zijn Brasserie/Vistaria "de Fontein", Brasserie "de Tijd" en Westkapelle Herrijst OP MAANDAG 11 MEI DE GEHELE DAG GESLOTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42