Televisie
tegen de misdaad
'Ik vind het een fijn idee om mensen eindelijk een andere kant van mezelf te laten zien'.
Rufus Sewell, hoofdrolspeler Eleventh Hour
PZC Vrijdag 8 mei 2009 I 3 1
07:05 JAC 08:00 The
bold and the beautiful
08:25Trauma centrum
08:55 SUUS, jouw win
kel 09:10 Tommy tele
shopping 11:55 Show-
nieuws - Late editie
12:15 My wife and kids
12:35 Joey 13:05 Planet's
funniest animals 13:25
Vinger aan de poot
13:55 Who'll age worst
14:55 De grote verbou
wing 15:50 The Cos
by show 16:20 Accor
ding to Jim 16:45 The
bold and the beautiful
17:05 JAC
07:30 Teleshop 7: Suer-
te 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7:Suer-
te 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Nederland bouwt
aan water 09:40 RTL
Z Nieuws 10:20 Vol
vo Ocean Race: Stoe
re mannen, hoge gol
ven 10:40 RTL Z Nieuws
11:20 PR Autotype 11:40
RTL Z Nieuws 13:20
Special: De kijker aan
zet 13:40 RTL Z Nieuws
14:20Studio E&W
14:40 Special: De kij
ker aan zet 15:00 RTL Z
Nieuws 15:40 Special:
De kijker aan zet 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 We
reldzaken 16:40 Special:
De kijker aan zet 17:00
RTL Z Nieuws
07:00 Teleshop 8: Tel
sell 17:10 De bruiloft
van... 17:40 Oprah Win
frey show
07:00 Disney feest 07:30
Suddenly Susan 07:55
Hotel 08:30 Born2Cook
08:55 Ready steady cook
09:50 TekTVShop 10:50
Astro TV 13:15 The
Drew Carey show 13:40
Roseanne 14:05 Friends
14:30 Suddenly Susan
14:55 Will Grace 15:25
Disney feest 15:50 Born-
2Cook 16:25 ER 17:20
Ready steady cook
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Pokemon 1De
terugkeer van Mewtwo,
Phineas Ferb, The re
placements, Recess, A
kind of magic, Pat and
Stan, Kim Possible, Pat
and Stan, Famous 5,
Matt's monsters, Fill
more, Kim Possible, To
tally spies, A kind of ma
gic, Matt's monsters,
Pokemon: Battle dimen
sion, Jackie Chan, The
replacements, Phine
as Ferb
o
o
18:00 De grote verbou
18:00
The A-Team, ac
18:35 Dr. Phil, talkshow
18:10
Smaken verschil- 18:00 Sneak, filmupdate
wing, realitypro
tieserie
len, culinair pro- 18:05 My wife and kids,
gramma
18:55
Knight rider, ac
tieserie
18:40
gramma comedyserie
Charmed, fantasy- 18:35 According to Jim,
serie comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:55
Married with
19:30 Debbie's face
19:35
Law Order, 19:00 The Simpsons,
land - Vroege
children, comedy
lift voor je huis,
misdaadserie animatieserie
editie, nieuwspro
serie
woonprogramma
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00 Trauma centrum, 20:30 The way of the
realityprogramma gun, thriller
20:30 De hoofdprijs, ko
mische dramaserie
20:30 Peggy Sue got
married, romanti
sche komedie
20:30 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
20:25 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
21:30 De hoofdprijs, ko
mische dramaserie
21:25 Eleventh hour,
misdaadserie
21:25 Top Gear, auto
magazine
22:30
Hart van Neder
22:45 RTL Voetbal: Ju-
22:35 As the world
22:20 Breakdown, actie- 22:35 Crash test Pe-
land - Late editie,
piler League, ver
turns, soap
film Wi's, realitypro
reportages
slag
gramma
22:50
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:20
Word ik rijk?, real-
23:30 Oprah Winfrey
23:00 Lauren verslaat...
lifeprogramma
show (h)
(h)
23:55
Swarm, rampen
film
01:35 Happy Hour
00:00
RTL Poker: Lords
00:20
The L word
00:05
Angela's eyes
00:00
The Shield
of poker
01:20
Teleshop 8
00:55
Nachtprogram
01:00
Nachtprogram
01:05
Teleshop 7
01:21
Sneak preview
mering: Relax TV
mering
01:06
Nachtlounge
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
03:00
Sneks
05:30
Cartracks
land - Late editie/
02:45
Nachtprogram
05:30
Car tracks
Shownieuws (h)
mering
waarin hij aartsschurken vertolkte.
„Op de een ofandere manier heb-
ben mensen het - verkeerde -
beeld van me, dat ik een soort ko
ninklijke, sardonische misdadiger
ben", zei hij in een promotie-inter
view voor Eleventh Hout. „Dat zal
wel door mijn prominente juk
beenderen komen."
„Mensen vragen me nu: ben je
niet bang om gevangen te raken in
de rol van Jacob Hood? Maar het is
eerder andersom. Ik vind het een
fijn idee opa mensen eindelijk een
andere kant van mezelf te laten
zien. Ik vertolk liever één rol met
diepte en met verschillende facet
ten, dan dat ik veel personages
speel die eigenlijk één en dezelfde
zijn."
Eleventh Hour, NET 5, iedere vrijdag
21.25 uur
00
10
N>
N)
Ni
Ni
Ni
Ui
Z
n
Marely Shelton en Rufus Sewell in Eleventh Hour.
foto GPD
OVERICESSMSa
Omroep Zeeland
11:00 Omroep Zeeland Dag-
tv
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Nu de week
18:30 Trugkieke
18:40 Regioned
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:10 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Ongerept
Afrika. 14:25 Thuis. 14:55
Maigret: Maigret et l'Etoile
du Nord. 16:30 Clips. 16:35
Celebrity masterchef. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 Zo is er
maar één. 22:05 Kingdom.
22:55 KENO-uitslagen. 22:56
Euro millions-uitslagen. 23:00
Het journaal laat. 23:15 Studio
123:40 Het weer. 23:45 Jaws.
België 2
07:05 Zoé Kezako. 07:15
Gawayn. 07:30 Disney's Brandy
Mr. Whiskers. 07:50 Missy
Mila. 08:00 Samson en Gert.
08:25 Sprookjesboom. 08:30
Lazytown. 08:40 Karrewiet.
08:49 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Lentebeelden.
11:5915:29 KETNET. 15:30
Musti. 15:35 Draakje. 15:40
Charlie en Lola. 15:50 Bol en
Smik. 16:05 Mickey Mouse
clubhuis. 16:30 Samson en
Gert. 16:55 Disney's Brandy
Mr. Whiskers. 17:15 Zoé
Kezako. 17:30 Gawayn. 17:45
George van de jungle. 18:00
Go IV. 18:10 Karrewiet. 18:20
Clash. 18:35 Click-ID. 18:55
Disney's Zoem in op Maggie.
19:05 Go IV. 19:15 Karrewiet.
19:25 Oggy en de kakker
lakken. 19:30 H20.19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Het programma van Wim
Helsen. 21:25 Comedy casino.
21:55 Hotel Babyion. 22:50 De
keien van de Wetstraat. 23:20
Deadwood. 00:15 Mag ik u
kussen.
RTBF1
09:20 Questions a La Une.
10:25 Inga Lindström: Les
douceurs de la vie. 11:53
Questions d'argent. 11:55
Table des terroirs. 12:05
Les feux de l'amour. 12:50
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:45
Télétourisme quotidien. 13:55
Le renard. 14:55 La kiné. 16:40,
17:30 Arabesque. 18:26 Chaud
devant. 18:30 Le 6 minutes.
18:40 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Monsieur
Dictionnaire. 19:21 Weerbe
richt. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:15 C'est du
Beige. 20:45 Ripoux contre
ripoux. 22:30 Trekking euro-
millions. 22:35 Auto mobile.
23:10 Studio 1 -Vendredi.
23:30 Opinions - UCM. 23:40
50° Nord. 00:27 Questions
d'argent.
RTBF2
09:00 Les niouzz. 09:10 Teken
films. 10:00 Minuscule. 10:05
Döbels. 10:50 Screen agenda.
11:05 Screen. 11:37 Questions
d'argent. 11:40 Plus belle la vie.
12:05 Toute une histoire. 13:02
Tekenfilms. 14:40 Minuscule.
14:45 Documentaire. 15:35
C'est pas sorcier. 16:04 lei bla
bla. 16:05 Tekenfilms. 17:40
Les niouzz. 17:50 Air de fa
milie. 17:55 Tout une histoire.
18:55 Plus belle la vie. 19:25
30 Rock. 19:50 Beursberichten.
20:00 Richie Rich. 21:33 Explo.
doc: Les petits bouts du monde
au Qatar. 22:30 Le 12 minutes.
22:47 KENO. 22:48 Weerbe
richt. 22:53 Beursberichten.
22:55 Zoom arrière. 00:00
Doorlopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. 11:00 Homes under
the hammer. 12:00 To buy or
not to buy. 12:30 Sun, sea and
bargain spotting. 13:15 Cash
in the attic. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:45
Doctors. 15:15 Diagnosis
murder. 16:00 Nieuws en
weerbericht. 16:05 Big and
Small. 16:15 Grandpa in my
pocket. 16:25,16:40 Arthur.
16:55 Frankenstein's cat. 17:05
Animals at work. 17:35 Trap
ped. 18:05 Newsround. 18:15
The weakest link. 19:00 Nieuws
en weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
19:55 Party election broadcast
for the European parliament:
Liberal democrats. 20:00 The
One show. 20:30 A question of
sport. 21:00 EastEnders. 21:30
Total wipeout fast forward.
22:00 Have I got news for you.
22:30 Reggie Perrin. 23:00
Nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 23:35 Friday night with
Jonathan Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Doodle
Doo making moments. 08:00
Freefonix. 08:25 Newsround.
08:30 Hotel Trubble. 09:00
Prank patrol. 09:30 Big and
Small. 09:40 Bob the builder.
09:50 3rd and bird. 10:05 Mr.
Tumble. 10:10 Something
special. 10:30 Boogie Beebies.
10:45 Get squiggling. 11:00
Nina and the neurons. 11:15
Charlie and Lola. 11:30 In the
night garden. 12:00 Fun with
Phonics. 12:10 Razzledazzle.
12:30 Science clips investi
gates. 12:40 Look and read.
13:00 The dailty politics. 13:30
Working lunch. 14:00 Castle in
the country. 14:30 Car booty.
15:15 Heir hunters. 16:00
Murder, she wrote. 16:45 Flog
it! 17:30 Put your money where
your mouth is. 18:15 Cash
in the celebrity attic. 18:55
Party election broadcast for the
European parliament: Liberal
Democrats. 19:00 Eggheads.
19:30 Great British menu.
20:00 The Good life. 20:30
Mastermind. 21:00 Gardener's
world. 22:00 English heritage.
23:00 Britain's best drives.
23:30 Newsnight. 00:00
Newsnight review.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03 60 x
Deutschland - Die Jahresschau.
10:15 Brisant. 10:30 Alles
was recht ist - Die italieni-
sche Variante. 12:00 heute
mittag. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ZDF-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Eisbar,
Affe Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 18:00
ARD vor acht. 19:45 Wissen
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:52 Tor der Woche
des Monats. 19:55 BÖrse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Ein Fall von Liebe. 21:45
Tatort: Dornröschens Rache.
23:15 Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 CIVIS
Medienpreis 2009.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Alisa - Folge deinem Herzen.
11:15 girl friends - Freund-
schaft mit Herz. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 Die
Küchenschlacht. 15:00 heute
- Sport. 15:15 Tierisch Kölsch.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Alisa - Folge deinem Herzen.
17:00 heute - Wetter. 17:15
hallo deutschland. 17:45 Leute
heute. 18:00 SOKO Kitzbühel.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Die Rettungsflie-
ger. 20:15 Der Kriminalist.
21:15 SOKO Leipzig. 22:00
heute-journal. 22:25 Politba-
rometer. 22:34 Weerbericht.
22:35 aspekte. 23:05 Lanz
kocht. 00:05 heute nacht.
00:20 Faustrecht in Kenia.
Discovery
07:40 Scrappy races. 08:30,
08:55 Wheeler dealers: BMW
635csi. 09:20 Die Ludolfs.
10:15 Mean machines: The
Transatlantic challenge - Drag
trucks. 10:40 Overhaulin'.
11:35 Nextworld: Future flight.
12:30 How it's made: Balloons
/WallpapersFrozen French
fries Incandescent light
bulbs. 13:00 How it's made:
Matches Carousel horses
Fine porcelain Car fuel
tanks. 13:25 Brainiac. 14:20
Extreme engineering: Saving
New Orleans. 15:15 American
hotrod: '59 Chevy convertible.
16:10 American chopper: On
the road - Europe. 17:05,17:35
Wrecks to riches: 4x4.18:05
LA Ink: Life after Pixie. 19:00
Mythbusters: Pirate special.
21:00 Top trumps: Super
yachts. 21:30 Top trumps: High
performance planes. 22:00
Overhaulin': Mean Anemul.
23:00 Destroyed in seconds.
23:30 Eyewitness. 00:00
Extreme engineering: USS Bush
aircraft carrier.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Megastructu-
res: Hawaii super ferry. 13:00
Lizard king. 14:00 Carrier:
Show of force. 15:00 Master
of disaster: Avalanche. 16:00
Air crash investigation:
Lockerbie. 17:00 Inside: FARC
hostage rescue. 18:00 Tiger
island. 18:30 Animal house.
19:00 Brilliant beasts: Dog
genius. 20:00 Earth investiga
ted: Bermuda triangle. 21:00
Underworld: London. 22:00 Air
crash investigation: Shattered
in seconds. 23:00 Supercell.
00:00 Underworld: London.
TMF
08:30 Scoots Helmets. 09:00
De videotheek. 12:00 TMF
Dance. 13:001 OX. 14:00 Wat
te doen voor je poen. 14:30 De
videotheek. 15:00serveert.
15:30 Your chart. 16:30 Kijk
dit nou live. 17:30 Clipkennis.
18:00 Sascha's battle of the
ballenjongens. 18:15 De video
theek. 20:00 Your chart. 21:00
TMF in de mix. 22:00 Clubcam.
23:00 TMF Dance - non stop.
00:00 Midnight.
MTV
10:40 MTV Breakfast club top
10.11:30 M is for music. 15:30
Made. 16:25,16:50 My super
sweet 16.17:20,17:45 The
Hills. 18:10,18:40 Room rai
ders. 19:05 Pimp my ride UK.
19:30 Run's house. 20:00 Ho-
gan knows best. 20:25 Cribs.
20:50,21:20 The X-Effect.
21:45 Paris Hilton: My new BFF.
22:40 MTV World stage. 23:30 i
Jackass. 00:00 After hours.
TV 5
08:45 Canadees nieuws.
09:10 TV5Monde I'info. 09:15
Outremers. 09:45 Silence qa
pousse. 10:10TV5Monde
I'info. 10:15 Le plus grand
musée du monde. 10:40 Des
chiffres et des lettres. 11:10
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00TV5 monde I'info.
12:05 Escapade gourmande.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Rumeurs. 13:25 Les 10 ans du
cabaret. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Les enfants d'Orion.
15:25 Tout le monde a la plage.
15:55 Kelif et Deutsch a la
recherce d'un emploi. 16:00
Nieuws. 16:30 Le monde des
couleurs: Des terres et des
hommes. 17:30 Questions
pour un champion. 18:00
Nieuws. 18:20 L'invité. 18:30
Le journal de l'éco. 18:35 Ru
meurs. 19:00 Ripostes. 20:00
Zwitsers nieuws. 20:30 Frans
nieuws. 21:00,22:00 PJ - Police
judiciaire. 23:00 Nieuws. 23:10
Afrikaans nieuws. 23:25 Les
cerf-volants.
Eurosport
08:30 WATTS. 08:45 Voetbal:
Champions League. 10:30
Eurogoals one to one. 10:45
Voetbal: Champions League.
12:30,13:30,15:15,16:00
Tennis. 18:00 Eurogoals
weekend. 18:30 Tennis. 19:30
Planet Armstrong. 19:45,20:45
Snooker. 23:15 Youth only
zone. 23:30 Poker.
CNN
08:30 World sport. 09:00 CNN
today. 09:30 World business
today. 10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 Best of
BackStory. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:00
World news Asia. 14:30 Best
of BackStory. 15:00 World
business today. 16:00 Your
world today. 17:30 World
sport. 18:00 International
desk. 19:00 Your world today.
19:30 Political Mann. 20:00
Quest means business. 20:45
CNN Marketplace Middle East.
21:00 International desk. 22:00
Connect the world with Becky
Anderson. 23:00 BackStory.
23:30 World sport. 00:00 The
situation room.