Familieberichten O fflenseniinpl Diinkhbiui'StrJ, Colofon Familieberichten opzegaienst 26 I Donderdag 7 mei 2009 kijk ook op Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer P.C. Vermerris voormalig medewerker van de gemeente Kapelle en zoon van onze buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand mevrouw A.J. Vermerris-Feijtel. Wij wensen zijn familie en geliefden veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De secretaris, De burgemeester, Mevrouw ir. M. Quapp S.W.G.M. Kramer Mijn lieve man, onze lieve vader en opa is overleden. We zijn overrompeld, diep verdrietig en kunnen ons een leven zonder hem nog niet voorstellen. Maar we zijn ervan verzekerd: hij leeft in Christus. Want ik ben verzekerddat noch dood noch levennoch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Cods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8:38-39 Jan Moris Voogdt 25 juli 1948 5 mei 2009 Joke Voogdt Jan-Reindert en Helene Voogdt Hannah, Steven Wijnand en Elise Voogdt Joas, Evan Sander en Mirjam Voogdt Daiyen, Lotte, Jesse Roberten Julia Voogdt Lars, Jens Lennard Voogdt Tulpstraat 3, 4371 EB Koudekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 9 mei om 10.30 uur in de Baptistengemeente "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.20 uur. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Couburg" in Koudekerke. Heden bereikte ons het droevige bericht dat overleden is onze oud-collega Jan Voogdt Wij wensen de familie veel sterk'te toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur, de directie en de medewerkers van het. Scheldemond College, H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Heden ontviel ons, onze lieve broer Jan Voogdt Te weten dat hij nu bij de Heer is, is onze grote troost. Wij zullen hem missen. Broer Zussen Zwagers Neven en nichten Koudekerke, 5 mei 2009 Psalm 62:7 Hij is mijn rots en mijn heil Onverwacht is van ons heengegaan onze geliefde broeder Jan Voogdt Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, vrienden en gemeenteleden die dicht bij hem betrokken waren. Zijn warmte en vrolijkheid is ons gemis. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Omringd door allen die haar lief waren hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder Jolanda Cornelia de Zeeuw-van Fraeijenhove echtgenote van Kees de Zeeuw 1 maart 1959 5 mei 2009 Terneuzen Kees de Zeeuw Erwin en Jacqueline Annika Stefan Jeroen Boschstraat 29 4532 HL Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 9 mei om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Liever geen bezoek aan huis. Jolanda hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar dokter Peek, verplegend personeel van afd. B2 van ziekenhuis "De Honte" en in het bijzonder de Thuiszorg voor hun persoonlijke aan dacht en zorg tijdens deze voor ons zo moeilijke periode. Lieve Mama Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest jij alleen doorstaan. Moeder, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een moeder te hebben gehad. Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Droom zacht mama, droom zacht, droom en vlieg langzaam naar een zonnige plek waar rust en vrede in je armen sluiten. Erwin, Annika en Stefan Waarom moet jij ons nu verlaten en ons hier laten staan Je weet dat we je missen en hier met tranen staan Ons verdriet is echt enorm en onze harten doen zo 'n zeer maar wat jij ooit voor ons betekend hebt vergeten wij nooit meer Met pijn in het hart, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat na een kort stondige, maar moedig gedragen ziekte van ons is heen gegaan onze lieve dochter, zus en schoonzus Jolanda Cornelia van Fraeijenhove echtgenote van Kees de Zeeuw Zaamslag Pa en Ma van Fraeijenhove-Geelhoed Zaamslag Ria en Adri Terneuzen Geniet Rudieen Leun 5 mei 2009 Bedroefd en verslagen zijn wij, dat 3 dagen na het over lijden van onze schoonzus Janny, wederom na een ernstige ziekte door de HEERE uit onze familiekring is weggenomen, onze lieve schoonzus en tante Jolanda de Zeeuw-van Fraeijenhove echtgenote van Kees de Zeeuw in de leeftijd van 50 jaar. Terneuzen, 5 mei 2009 Namens Fam. de Zeeuw: Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Lieve Tante Jo De letters van jouw naam blijven in het zand niet staan dus wij nemen je naam met ons mee in het diepste van ons hart Petrona en Theo Rens, Lieke Monique en Donny Delano, Kenji DANKBETUIGING De betrokkenheid, de vele blijken van medeleven en de warme belangstelling die wij hebben ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze vader en opa Jacob Capelle Jaap heeft ons erg goed gedaan. Hiervoor betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. M.P. Capelle-Kwaak Kinderen en kleinkinderen Oosterland, donderdag 7 mei 2009 v - Wij kunnen het niet bevatten. Willen 't graag verwoorden. Maar zwijgen Wat is de zin van 't leven. Het nut van ons bestaan. Als 't leven zomaar wegglipt. Als zand door onze vingers lijkt te gaan? Erwin en Jacqueline 07-05-2007 07-05-2009 Ver weg, verder weg Dicht bij, dichter bij Iris, je bent altijd met en in mij Je allerliefste mama en familie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten s voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdrabhtiaijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren rï.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuws®edia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl fDensenLifsq.nl niensenunq.nl Met Mensen! inq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorseven. Ga naar www.mensenHnq.nt en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 50