Uvsr jeüBri fllensen Joq.nl 24 I Donderdag 7 mei 2009 kijk ook op Ons bereikte het droevige bericht dat föhn Behrens is overleden. Als vrijwilliger bij onze organisatie heeft hij zich op bijzondere wijze ingezet. Wij wensen de familie sterkte bij dit verlies. Bestuur, coördinatoren en vrijwilligers van Vrijwillige Zorg Walcheren Steunpunt Mantelzorg "Dank U dat ik met al mijn zorgen bij U komen mag! Omringd door liefdevolle verzorging in "De Molenhof" te Zaamslag overleed na een intens leven van werken, zorgen, vreugde en verdriet, in de gezegende leeftijd van 87 jaar onze vader, schoonvader, opa en overopa PIET HAMELINK (Pieter Hermanus Hamelink) iSr 23 augustus 1921 15 mei 2009 sinds 1 april 1981 weduwnaar van Janneke Jozina Florussen en in de periode 1985 - 2003 levensgezel van Maatje Lippens-Roose f Wij zijn heel dankbaar voor alles dat hij voor ons heeft betekend. Zaamslag: Jan Hamelink Jessyca en Eric, Emma en Anouk Saskia en Jo Axel: Tinus Hamelink t en Janny Hamelink-Donze Robbie t Nathalie en Renzo, Nikita Debby Terneuzen: Geleintje Hamelink t Oostburg: Sary Hamelink en Marcel de Paauw Daniël en Chantal Lydia en Martijn Axel: Marianne van den Berg en Jo Polfliet Terneuzen: Hannie en Wim van Doeselaar-Lippens 6 mei 2009 Correspondentieadres: Schorpioen 17,4501 HA Oostburg. Wij nodigen u uit voor de begrafenisdienst die wordt gehouden op maandag 11 mei 2009 om 13.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat 28b te Terneuzen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Opstandingskerk. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom om samen met ons afscheid te nemen. Wij hebben veel van je geleerd je leerde ons alleen niet, wat het is om je te moeten missen Na al onze omzwervingen over de wereld, is overleden in zijn dierbare Zeeland, mijn geliefde echtgenoot, onze vader en grootvader Martin Kolijn V Hoek van Holland, 5 mei 1924 t Veldzicht. 50 april 2009 Een integer mens is niet meer Adriaantje Kolijn - van Leeuwen Cornel is Eveline Adriana Danker Jan Martin Helen Joyce Marc Willem Pieter Marion Martijn Anneleen Veldzicht 52,4356 NJ, Oostkapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Herinner mij, maar niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Roland Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd tegen ALS niet kunnen winnen". Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn geweldige man, onze allerliefste papa, zoon, broer en zwager en oom Roland van Heese 1 februari 1965 - 5 mei 2009 Cindy van Heese-den Beer Romy, Julian Yellow, Tommy, Kroelt je, Knabbel W. vanHeese R. van Heese-Pauwels Wim en Belinda, Marvin van Heese Houtwal 5 4386 GJ Vlissingen Roland is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 8 mei om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zouden het opprijs stellen als u, in plaats van bloemen, een gift schenkt aan de ALS-Stichting. Hiervoor staat bij de uitgang van het crematorium een collectebus. Voor mijn lieve man en onze allerliefste papa Roland Niemand die weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn we! is. Cindy, Romy en Julian Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. be strijd was oneerlijk en geheel nie t terech t. Je wilde zo graag verder, maar verloor dit gevecht. pa en ma van Heese AOW Een mengeling van pijn en tranen met af en toe een sprankje hoop gedreven door een sterke wilskracht hoewel het einde nader sloop. Je gedachtenis zal altijd blijven te vroeg ben je van ons heen gegaan.1 We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Verdrietig zijn wij door het overlijden van Onze schoonzoon, zwager en mijn lieve ome Roland van Heese. Vlissingen: Vlissingen: Den Haag: Pa en Ma den Beer Cathy den Beer Shannon Joey den Beer Lieve Roland Oneerlijk was je strijd gevochten heb je tot het eind. We zullen je missen. Cindy, Romy, Julian en familie veel sterkte. Lodewijk, Patricia, Kirsten en Yannick Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Roland van Heese Hij heeft met grote toewijding en gedrevenheid zijn talenten ingezet voor Würth Nederland B.V. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Würth Nederland B.V. Directie en medewerk(st)ers Wij zijn stil en verdrietig door het overlijden van Roland van Heese vader van ons teamgenootje Romy Wij wensen Romy, Cindy en Julian enorm veel sterkte toe in de komende tijd. C-jeugd handbalvereniging VSV Olympus Vlissingen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Roland van Heese echtgenoot van onze medewerkster, Cindy van Heese Met bewondering en respect hebben we gezien hoe Cindy, Roland, Romy en Julian met deze situatie zijn omgegaan en hun moedige strijd teqen ALS hebben verloren. We wensen Cindy, Romy en Julian, verdere familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van het verlies van Roland. Directie en medewerkers Eastman Chemical Middelburg B.V. Na zijn moedige en volhardende strijd tegen de ziekte ALS hebben wij bedroefd kennisgenomen van het overlijden van Roland van Heese echtgenoot van onze collega Cindy van Heese Er is zoveel wat we hierbij voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen, laat staan doen. Wij wensen zijn dierbaren, en in het bijzonder Cindy, Romy en Julian, heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Ruud, Wim, Jan, Hans, Ronald, Joop, Ton, Marcel, Lodewijk, Daan Afdeling HSES Eastman Chemical Middelburg B.V. Wij zijn diepgeraakt door het overlijden van Maria Mortier echtgenote van onze medewerker Boudewijn Mortier. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Collega's ADZ Vlissingen Verdrietig delen wij u mee, dat de Heere heeft weggenomen onze geliefde- tante Maria de Korte-Woerts tante Marie Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Neven en nichten van de familie de Korte Meliskerke, 5 mei 2009 Roland, Bedankt, je was een echte vriend. Wij zullen terugdenken aan de goede herinneringen. We zullen er altijd zijn voor Cindy, Romy en Julian. Anton, Lilian, Marielle, Justin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48