Inspirerend zakendoen op Contacta.nl MM WWW.MY-MATCH.NL 12.000 in drie dagen contacta 26 mei: Zeeland - Brabant netwerkdinner my~match.nl Business-to-business event Contacta.nl 2009 staat in het teken van elkaar inspireren. Het beursthema 'Samenwerken Net werken' wordt van 13 t/m 15 ok tober op praktische wijze toege licht op het centrale Thema Plaza in de Zeelandhallen in Goes. Het beursthema 'Samenwerken Net werken' is zo veelomvattend, dat de organisatie er drie highlights uit heeft gekozen, waarmee nage noeg elke standhouder en bezoe ker raakvlakken heeft. De subthe ma's van Contacta.nl 2009 zijn: 'Onderwijs en Ondernemen', 'Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen' (MVO) en 'Grens overschrijdend Ondernemen'. door Loes van der Hoeven GOES - Op en rondom het in het evenementencomplex centraal gele gen Thema Plaza kunnen de bezoe kers kennismaken met de producten en diensten van standhouders die hun activiteiten op dit gebied hebben, ver taald naar de praktijk. voorbeeld ook gewerkt aan het realise ren van een MVO-parcours. Naast dit continue bruisende spekta kel verzorgen diverse partners van Contacta.nl er presentaties. De organi satie maakt het definitieve program ma op een later tijdstip bekend via de website www.contacta.nl en haar nieuwsbrieven. Minisymposium "Speciaal voor genodigde onderne mers en bestuurders uit Zeeland, maar ook uit Den Haag en de aan grenzende provincies Noord-Bra bant, Zuid-Holland en Vlaanderen en de standhouders op de Contacta zijn wij voornemens op woensdag 14 ok tober vanaf 10.00 uur in het, tot de Zeelandhallen behorende, Merral Theater een minisymposium te orga niseren", vervolgt Jeanet Menheere. "Hier worden ondernemers en be leidsmakers geïnformeerd over het huidige en toekomstige economische ondernemersklimaat. Inmiddels zijn diverse gastsprekers be naderd. Zij zullen op bevliegende wij ze hun invulling geven aan Samen werken Netwerken. Tijdens de afsluitende 'biologische lunch' krijgen genodigden volop de gelegenheid, met de sprekers van ge dachten te wisselen. De toegang tot zowel het Thema Plaza als het Sympo sium is gratis." Krachtige bundeling De behoefte aan samenwerking komt ook tot uiting in het grote aantal plei nen dat zich inmiddels heeft aange meld, respectievelijk waarmee de on derhandelingen al in een ver gevor derd stadium zijn. Nagenoeg alle Zeeuwse gemeenten zullen vertegenwoordigd zijn op Con tacta.nl. Zij zijn in alle gevallen ge koppeld zijn aan de regionale pleinen. Het jongste plein is dat van de vijf Be- velandse Gemeenten. Sinds 2008 presenteren zij zich geza menlijk op een stand, maar zij zijn nu voornemens een compleet plein op Contacta.nl 2009 te vormen. Tevens zijn er plannen voor het Startersplein van de Kamer van Koophandel Zuid west-Nederland, waarop in 2008 en 2009 gestarte ondernemers zich zul len profileren. De organisatie voert eveneens ver gaande besprekingen over een Installa tietechniekplein en eert voetbalplein. "Contacta.nl stimuleert voortdurend nieuwe samenwerkingverbanden en innovatie. Stonden we samen altijd al sterk, in deze economisch wat minde re tijden zijn krachtige, inspirerende bundelingen onontbeerlijk om ook in de toekomst innovatieve topkwaliteit te kunnen blijven leveren." Daarvan is projectmanager Jeanet Menheere overtuigd. Bezoek voor meer informatie: www.contacta.ni Nieuwe relaties - nieuwe zaken. De beste remedie tegen de crisis. Daarom organiseert Business Club Zeeland i.s.m. andere Zeeuwse en Brabantse ondernemersverenigingen my-match. Je weet maar niet hoe een balletje kan rollen: een netwerk dinner, goed bereikbaar in het RBC Rosada Stadion. Aanvang 19.00 uur. Kosten 55,00 per persoon. Meer informatie en inschrijven: Projectmanager Jeanet Menheere: "Contacta.nl omvat een breed scala aan producten en diensten voor de ondernemer, de overheid en' voor profit en non-profit organisaties. In formatie over nieuwe producten en diensten en de mogelijkheden voor en verbetering van de onderlinge sa menwerking vormen de basis van de beurs. De presentatie van de exposant staat daarbij altijd centraal. In drie dagen tijd leggen zij contacten met ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf, multinationals en beleidsmakers uit de regio. En dat waren erin 2008 ruim 12.000! Zoveel mensen ontmoet u anders nooit in-zo'n korte tijd. U profileert zich toch ook als krachtige exposant in deze dynamische om geving. Meldt u vandaag nog aan via www.contacta.nl of neem telefo nisch contact met mij op via 0113 22 10 20. Het team van Contacta.nl begroet u graag als exposant op dé netwerk- beurs van Zuid-West Nederland van 13 t/m 15 oktober 2009 in de Zee landhallen in Goes." "Het is het platform dat heeft geïnven tariseerd wat ondernemend Zeeland wil terugvinden op de beurs, opgeval len dat de behoefte aan opvolging van het gepresenteerde duidelijk aanwe zig is. De tijd dat er alleen producten en diensten op een beurs werden ge toond en bekeken, ligt allang achter ons. Beursbezoek moet voor de onderne mer van nu toegevoegde waarde heb ben en een 'one-stop-shop' formule zijn. Samenwerken Netwerken verta len wij dan ook in 'Opvolging'. Daar aan geven wij vorm door het verzor gen van tal van activiteiten rondom de drie subthema's op het centrale Thema Plaza door experts. De onder werpen zijn zodanig gekozen dat zij zonder uitzondering de basis kunnen zijn voor toekomstige en innovatieve samenwerkingsvormen", vertelt pro jectmanager Jeanet Menheere enthou siast. Contacta.nl bruist! Het progranlma op het circa 100 vier kante meter grote centrale Thema Pla za neemt inmiddels steeds meer vorm aan. Op het vanuit alle hoeken van de beurshal duidelijk zichtbare podium zullen interviews, speed dates, demon straties en interactieve presentaties worden verzorgd. Aansprekende ondernemers vertellen er bijvoorbeeld over hun actuele suc cessen en 'mini-ondernemingen' doen er de bezoekers verrassen met hun 'gat in de markt'. Hard wordt bij- MVwr.Tft •ortdtmemsn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 93