Thema BOOST: Fighting for business de ndernemer geopend! boost column PZC 13 Voorzitter Michel tie Ruijsscher is er klaar voor. Fighting for business. Het duurt nog lang voordat het 20 november is, maar de voorbereidingen van BOOST 2009 zijn al in volle gang. Het the ma is bekend, de datum staat op de agenda geprikt en ook de loca tie staat vast. Vanaf nu kunnen kandidaten zich ook al inschrij ven voor de BOOST- trofee. Het spel is op de wagen, BOOST komt er aan. door Ron Gregoor TERNEUZEN - De nieuwe com missie BOOST is al volop in de run ning. Er wordt veelvuldig vergaderd, er worden plannen gemaakt, afspra ken vastgelegd, sponsors benaderd en kandidaten gezocht. "Juist in deze tijd is het heel belangrijk dat jonge.bedrij ven zich profileren, zich presenteren, iets nieuws gaan doen", legt de nieu we voorzitter Michel de Ruijsscher uit. Hij volgde begin dit jaar Paul Bouman op als voorzitter. Paul blijft overigens wel in de commissie zitten. Op de tafel bij De Ruijssscher liggen twee paar bokshandschoenen"Dat heeft te maken met het thema, dat we gekozen hebben", zegt hij. Het the ma is 'Fighting for business.' Met als ondertittel: door innovatie haalt uw bedrijf de volgende ronde!. Fighting for business, vechten voor je zaak. "We hebben het thema geko zen omdat we weten dat zowel jonge bestaande ondernemers tegen heel veel zaken moeten vechten. Een van de eerdere winnaars, Paul van Wese- mael zei het al eens: 'je moet steeds opboksen tegen allerlei zaken die op je weg komen'. "Je moet vechten voor je eigen bedrijf. En vechten kun je door te innoveren. Dan kun je overleven, ook in deze tijd." De Juniorkamer Zeeuws Vlaanderen organiseert nu al vele jaren een wed strijd voor innovatieve ondernemers met het doel de bedrijvigheid in dit deel van de provincie een 'boost' te geven. Middels een spectaculair eve nement, steeds in november, wordt gezocht naar de meest innovatieve on dernemer. Starter beter gezegd, want het bedrijf dat in aanmerking komt voor de BOOST- prijs mag niet ouder zijn dan driejaar. BOOST is in tussen gegroeid tót het grootste busi- ness-to-business evenement in Zeeuws- Vlaanderen, misschien zelfs wel in heel Zeeland. In 1993 begon nen als BOV vervolgens BOS en de laatste twee jaar onder de naam BOOST. "Het evenement is veel pro fessioneler geworden. De commissies, die de afgelopen jaren het b2b evene ment organiseerden, hebben uiterst goed werk afgeleverd. BOOST heeft ook buiten Zeeuws- Vlaanderen een enorme naam opgebouwd." Twintig november dus, noteren al vast in de agenda. BOOST keert dit jaar terug naar de stad, naar Terneu- zen. De afgelopen twee jaar werd het evenement gehouden in de Brugse Vaart in Oostburg. "Dat was een ge weldige locatie. De kwaliteit was niet de oorzaak dat we nu naar Terneuzen gaan. We hebben onder de aanwezigen vo rig jaar een enquête gehouden over de meest ideale plaats voor een derge lijk evenement. Bijna tachtig procent stelde voor om een centralere plaats te kiezen. Terneuzen bijvoorbeeld. We hebben met die wensen rekening gehouden en doen het nu dus in Ter neuzen", legt De Ruijsscher uit. Theater En als je dan toch Terneuzen kiest, dan kom je bijna automatisch terecht in het Scheldetheater. Daar zal op vrij dag 20 november BOOST losbarsten. Qua invulling van het programma valt er nog weinig te vertellen, de commissie is druk bezig met de orga nisatie. Wel is al bekend dat er weder om een middag- als avondprogramma komt. Over de invulling van het mid dagprogramma wordt nog nagedacht, rond 16.00 uur start het avondpro gramma. "Het zaLduidelijk zijn dat in het programma het thema meerdere malen terug komt, ook in de amuse mentskeuze", licht De Ruijsscher een tipje van de sluier op. Om tot een geslaagd evenement te komen, heeft de commissie als eerste kandidaten nodig. Ondernemers, die in aanmerking willen komen voor de BOOST- prijs kunnen zich vanaf nu al melden. Dat kan via info@jkboost.nl, maar ook via de website www.jkboost.nl. De hoofdprijs van BOOST is een in vesteringspremie van 50.000 euro. Dat bedrag moet dan uiteraard wel be steed worden aan het bedrijf. Op de bovenstaande adressen kunnen zich overigens ook sponsors melden. Een dusdanig evenement als BOOST zou niet mogelijk zijn zonder goede sponsors. Vorig jaar zaten we vroegtij dig vol door het grote animo van sponsors, dus wees op tijd! Het programma van de twintigste no vember is dus nog niet bekend. "We zijn ons volop aan het oriënteren", zegt Lino de Jong, de man die zich binnen de commissie onder meer be zighoudt met sponsoring, "in de aan loop naar het evenement hebben we nog ruimschoots de tijd en de gele genheid daar steeds op terug te ko men. We hebben al wel een idee, maar we zullen pas iets naar buiten brengen als alles vast staat, als artiesten en sprekers gecontracteerd zijn." De commissie: De leden van de Junior Kamer Zeeuws Vlaanderen, die de BOOST- commissie dit jaar vonnen zijn: Michel de Ruijsscher, voorzitter, Paul Bouman, Annemarie Roffel, Martin Thomaes, Ellen Kox, Lino de Jong, Koen Verhagen, Annemarie de Deckere en Marijn Regoort. Exclusieve kortingen voor ondernemers! kijk snel op www.deOndernenemer.nl/shop Charles Mignon Champagne 1er Cru Brut Rosé Een lekker frisse, romige 1 er Cru Rosé Champagne. Droge, zeer frisse smaak, kruidig, elegant en pittig. van 39.95 voor 24.95 tex. btwi bestellen? www.deOndernemer.nj/shop Indomita Quintus Gran Reserva Cabernet Sauvignon Een prachtige, rijke, volle, houtgelagerde Gran Reserva. Een rijpe, geconcentreerde, complexe en elegante wijn. van 9.95 voor 5.99 [ex. btwi bestellen? www.deOnderncmer.nl/shop Indomita Quintus Gran Reserva Chardonnay Eén van de allerbeste wijnen uit Chili. Volle, frisse smaak, iets lobbig met duidelijke eikehout impressies. van 9.95 voor 5.99 [ex. btwj bestellen? www.deOndernemer.nl/shop Wijnpakket Grand Cru 6 flessen Zeldzame Saint Emilion Grand Cru wijnen uit 2001 t/m 2006 Een zeldzame verrijking van uw wijncollectie of de moge lijkheid een wel heel bijzondere proeverij te organiseren. Daarnaast ook ideaal als relatiegeschenk! van 119.95 voor 59.95 [ex. btwi bestellen? www.deOndernemer.nl/shop BinnenkortkuntuhierookexclusievekortingenkrijgenopEnergie,Telefonie, Laptops, Work shops, Seminars, Beurzen, Reizen, Boeken en nog veel meer! Speciaal voor ondernemers!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 91