Overstappen mag voor bedrijven geen onderneming worden. 1 Masterclass Ondernemen Met Kansen! Ondernemer advertentie Wij regelen alles voor u. 06 U heeft de leiding over een bedrijf en overweegt over te stappen naar een andere bank. Maar u ziet wellicht op tegen de rompslomp die dit met zich meebrengt. Daarom bieden wij u de Rabo WelkomService® voor bedrijven. De accountmanager van de Rabobank regelt de overstap naadloos voor u en uw bedrijf, samen met een team van onze specialisten. Van het overzetten en regelen van uw kredietfaciliteiten en cashmanagement, tot het vloeiend door laten lopen van uw betalingsverkeer. Ook in het buitenland. Wanneer u daar meer over wilt weten, maakt u een afspraak met een accountmanager van de Rabobank of u kijkt op rabobank.nl/welkom. Soepel overstappen met de Rabo WelkomService® voor bedrijven. Het is tijd voor de Rabobank. Kijk op rabobank.nl/welkom Rabobank "de Ondernemer" organiseert samen met ROC Zeeland Economie een exclusieve masterclass voor 25 beslissers. Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) als inspiratie om sterker uit de crisis te komen. Ruud Koornstra, Ondernemer in duurzame producten legt u uit Hoe MVO een winstmaker is Wat concrete (winst) voorbeelden zijn in uw branche Hoe u in uw organisatie aan de slag kunt gaan In een persoonlijk gesprek kunt u Ruud Koornstra bevragen over de (winst)kansen van MVO in uw organisatie. U wilt uw organisatie "verrijken" en u bent de spil in uw organisatie? Datum: donderdag 11 juni 2009 Plaats Wijnhoeve de Kleine Schorre te Dreischor Inschrijven: www.deondernemermasterclass.nl Kijk voor meer informatie en kosten op www.deondernemermasterclass.nl Of bel ROC Zeeland Training Consult: 0118 55 84 24 de grootste regionale businessclub zeeland Eenvoudig nieuwe klanten vinden Ret laatste ondernemersnieuws uit uw regio Uzelf en uw bedrijf presenteren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 84