ede ZUID-HOLLANDSE KUST voor de lezers van deze krant! El KRAS 28 I Woensdag 6 mei 2009 Nü 20 azerskortii (bij 2 pers-lj 3-/4-/5-daagse autovakantie Naaldwijk Normaal vanaf 75, nü met actiecode... ■->> Maak kennis met Naaldwijk! Ontdek de Zuid-Hollandse pittoreske dorpskernen, de prachtige natuur- en recreatiegebieden, de heerlijke stranden en de vele winkelmogelijkheden! Culturele bezienswaardigheden vindt u terug in het Westlands Streekmuseum en in het themapark de Westlandse Druif. In dit veelzijdige gebied selecteerden wij speciaal voor u als lezer van deze krant het 4-sterren Fletcher Hotel Restaurant Carlton. Een 3-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 75 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens een exclusieve korting van 20 bij 2 personen! Wacht niet langer en ontdek de Zuid-Hollandse kust! UITSTAPJES IN DE OMGEVING U verblijft in Naald wijk, gelegen op ca. 4 km van hetstrand van Hoek van Holland. Maak een stevige strandwandeling of fietstocht door de duinen en bóssen. Houdt u van cultuur? Breng dan zeker een bezoek aan Oranjestad Delft! In de stad vindt u nog vele overblijfselen van de Gouden Eeuw terug. Neem een kijkje op de Markt waar de Nieuwe Kerk staat met onderandere het mausoleum van Willem van Oranje en natuurlijk de grafkelders van de Koninklijke familie. En wat dacht u van Den Haag? U kunt een kijkje nemen bij het Vredespaleis en het bekende Torentje! Zin om te winkelen? Ook dan bent u in Den Haag aan het juiste adres! Neem ook eens een kijkje in het Omniversum. Hier kunt u de mooiste films bekijken alsof u er zelf in meespeelt! En wat dacht u van Scheveningen? Ga wandelen over de pier en geniet van een drankje in één van de gezellige bars! FLECHER HOTEL RESTAURANT CARLTON U verblijft in dit 4-sterren hotel, gelegen in Naaldwijk en op ca. 4 km van het strand. Het hotel beschikt o.a. overeen lift, bar, restaurant en tuin. Uw comfortabele kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, koffie- en theefaciiiteiten, minibar en badkamer met bad, toilet en haardroger. Aankomstdata LR 17.600 maandag en vrijdag van 11/5 t/m 30/10 3 dagen Mei-jun.-jul.-aug. normaal €—79 nuv.a.€ 69 Sep.-okt. normaal €-75 nuv.a. 65 4 dagen Mei-jun.-jul.-aug. normaal€1+5 nuv.a.€105 Sep.-okt. normaal €—99 nuv.a.€ 89 5 dagen Mei-jun.-jul. Aug. Sep.-okt. normaal€+49 nuv.a.€139 normaal€+59 nuv.a.€129 normaal€+29 nuv.a.€119 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. De korting is alleen geldig met de speciale actiecode WEG40002. Inclusief: verblijf in het Fletcher Hotel Restaurant Carlton, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17600 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900-9697(15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.600, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. IPfÜTfil waarom zou je méér betalen Vul de bon in en stuur deze in een gefrankeerde envelop naar: Wegener NieuwsMedia, afdeling Rubrieksadvertenties, Postbus 36,6500 DA Nijmegen. U kunt ook bellen 0900 - 674 38 36. De originele foto graag meesturen: foto niet faxen. Ook kunt u e-mailen: rubrieks@weaenernieuwsmedia.nl Uw foto dient dan als JPG-bestand gemaild te worden. Uw advertentietekst wordt bovendien GRATIS geplaatst op onze internetsite: www.kieintjesmarkt.nl. Uw advertentie diept uiterlijk twee werkdagen vóór plaatsing bij ons binnen te zijn voor 14.00 u. Als er een bedrijfsnaam voorkomt in uw Moederdag gelden er andere tarieven. De algemene verkoopvoor waarden van Wegener NieuwsMedia zijn van toepassing. Een mooi gebaar, een kleine moeite. Want een advertentie in Moederdag hebt u zo besteld. Wat moet u doen: maak eeist een keuze uit 1 van de 4 mogelijkheden (A,8,C of D) en schrijf vervolgens uw persoonlijke boodschap in blokletters in het kader. Plaats:.. Naam: Adres: Postcode: Telefoonnummer: Plaatsingsdatum: Ik wil adverteren in: de Stentor De TCTubantia De Gelderlander Brabants Dagblad Eindhovens Dagblad BN/DéStem PZC Ik kies voor: Model A alleen tekst 9,50 (incl. BTW, per titel) Model B tekst en foto 20,- (incl. BTW, per titel) Model C alleen tekst 20,- (incl. BTW, per titel) Model D tekst en foto 37,50 (incl. BTW, per titel) Machtiging: Ondergetekende machtigt Wegener NieuwsMedia éénmalig (vul bedrag in) van zijn/haar bank-/girorekening af te schrijven Bank- of gironummer: Let op: Gebruik het witte invulveld voor advertentie. A en B Gebruik de eerste 4 regels van het gehele invulveld (wit en grijs) voor C en D Handtekening:.. Voor onze lieve moeder! Fijne moederdag Job, Joris Marieke Wij wensen onze lieve moeder een hele fijne moederdag toe! en nog heel veel gelukkige jaren. Ilona. Thomas en henk ::-v /'vs-v1 Vandaag ontbijt op bed speciaal voor jou je bent de liefste moeder' Jos en Hélène Voor de allerliefste moeder een hele fijne moederdag! en nog heel veel gelukkige jaren Ilona en henk wÊm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30