fïlensen .inq.nl Familieber cföbö/if) Overleden Noor 24 Woensdag 6 mei 2009 kijk ook op 'Iff;:;--1 Geboren Frederique Leonore dochter van Marianne van Drunen Ferdinand Berghauser Pont zusje van Lotte 4 mei 2009 Javakade 618 1019 SE Amsterdam God zij geprezen met ontzag. Hij draagt ons leven dag aan dag, zijn naam is onze vréde. Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oud-tante Teuntje Leentje Rookus weduwe van Levinus Adriaan Basting op de leeftijd van 86 jaar. Zij heeft in ons leven een bijzondere plaats ingenomen. Daar zijn wij heel dankbaar voor. Breda: P. Rookus A.M. Rookus-Woudenberg Vlissingen: W.C. Rookus A.M.}. Rookus-Vader Vleuten: Mieke van den Berg-Rookus en Hans van den Berg Pieter en Ana, Anne Utrecht: Matti Rookus en Jaap Zwart Maaike, Marij Zwolle: Kees Rookus en Francien Brons Renée, Sjoerd Oost-Souburg Magda Salakory-Rookus en Boet Salakory Bas Vlissingen Maijo Rookus en Arie de Groot Breskens, 3 mei 2009 De begrafenis vindt plaats op vrijdag 8 mei om omstreeks 14.30 uur op de algemene begraafplaats, Ringlaan te Breskens. Deze wordt voorafgegaan door een rouwdjenst om 13.30 uur in de Samen op Weg Kerk, Dorpsstraat te Breskens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting", Dorpstraat 50 te Breskens. Je dacht dat je weer van het leven kon genieten, maar voor jou en ons kwam onverwacht een nieuwe strijd. Helaas bleek je hier niet tegen opgewassen en moesten we je laten gaan. Op 4 mei overleed onze pa, opa, broer, zwager en mijn vriend Johann Henri Behrens John In de leeftijd van 63 jaar. john en Chantal Sacha Marlon Rody en Cindy Joey Romy Alma en Rob Nel en Riekus Marijke Lieve opa, bedankt voor alles. We zullen je missen. 'F. Correspondentieadres: Van der Helstlaan 20 4583 XH Vlissingen De crematieplechtigheid zal op vrijdag 8 mei a.s. om 10.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan 'als een uitnodiging. U bent van harte welkom. To live in this world you must be able to do three things: to love what is mortal; to hold it against your bones knowing your own life depends on it; and, when the time comes to let it go, to let it go. Mary Oliver,In -Blackwater Woods" Verdrietig, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons betekent, nemen wij afscheid van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en vriendin Johanna Wilhelmina de Bruijn-van Splunder ~Jo~ 4 april 1925 -4 mei 2009 in liefdevolle herinnering aan Johan de Bruijn f Zij had uiteindelijk de kracht om het leven los te laten. Wij hadden de liefde om haar te laten gaan. Vlissingen: Hannie en Eddy Claudia en Jan Rosita Goes: Karin en Alex Vlissingen: Ties Correspondentieadres: Hannie de Nooijer-de Bruijn Beatrixlaan 139, 4383 XJ Vlissingen Jo is in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen, als u nog even bij haar wilt zijn kan dit op vrijdag 8 mei van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.30 de crematieplechtigheid plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn. Dankbaar, dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u verdrietig kennis van het overlijden van onze lieve, gastvrije zus, schoonzus en tante Johanna Wilhelmina de Bruijn-van Splunder Geboren te Vlissingen 4-4-1925 en overleden te Vlissingen 4-5-2009 Uit aller naam: H.C.P. van de Buuse-van Splunder Na een lang leven vol liefde en zorg is op 93-jarige leeftijd overleden onze moeder, oma en overoma Jacoba Boon weduwe van Adriaan van Damme *25-1-1916 f 4-5-2009 Wolphaartsdijk: Frans en Nelly van Damme-Bosschaart Marjan en Chris, Maurits Jacqueline en Jean-Louis Breezand: Coby en Johan Moens-van Damme Hester en Jochem, Jasper Arwen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die ze heeft ondervonden in verpleeghuis Ter Valcke'. Correspondentieadres: Papeweg 54 4471 BH Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 9 mei van 10.30 tot 10.45 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, worden gehouden in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in 'De Brug'. Moeder hield van bloemen. Lieve Oma Droom maar Fijn, vlieg maar weg ik zal je volgen tot boven de wolken waar jij al je zorgen ver achter laat want jij bent nu veilig Claudia Rosita Het Directieteam en medewerkers van Rijkswaterstaat Zeeland hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Toine de Kok Toine werkte vanaf 1989 als sluismeester op de Krammersluizen. Wij herinneren hem als een kundig en gewaardeerd collega. Onze gevoelens gaan uit naar de familie van Toine Wij wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Rijkswaterstaat Mr. R.J. van der Kluit Hoofdingenieur-directeur Rijkswaterstaat Zeeland Sternen doeje niet ineens, maar af en tae een beetje, en alle beetjes die je s tierf 't id' vreemd maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. 'Na een leven va n merken, zorg en toewijding, voo r zijn gezin is, op 8 8 jarige leeftijd, tocfi nog onverwacht van ons Heengegaan onze levenslustige vader-, schoonvader, opa en overgrootvader 'Ifendriaió de label 'ffanie weduwnaar van Qeeiiniida JoJianna van "Wissen 'Bewonderenswaardig was zijn levenskracht iCaofdplaat: i tering en IVillg. ltijcke-de Label Marco en Leoiiieke Wiek, llgbbie, Melanie Llana en Serge 'Daniël, Christian 'Breskens: Adrie en ijta de Label- Maenhoudt Wathalie en Dorel 'Kpudekerke: Marianne en Toon de Qroot-de Label Lianne en Olde 5 mei 2009 Correspondentieadres: 'F- de wlillianostraat 45 45// 'iFKj 'Breskens- 'Er is gelegenheid, am afscheid te nemen op zaterdag9 mei van 16.00 tot 16.30 uur in het mortuarium van hetAntoMus ziekenhuis, te Oostburg. 'De a/scheidsplechtigheid, waar voor u wordt uilgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 12 mei om 13.30 uur in "De Ontmoeting"aan de Dorpsstraat te 'Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Wa de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ontmoeting Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie ak zodanig te beschouwen. Met droefheid melden wij u dat na een moedig gedragen lijden van ons is heengegaan, mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Maria Josephine Albert van der Ha echtgenote van Boudewijn Mortier Heikant, 8 april 1954 Vlissingen, 4 mei 2009 Yvonne van der Ha-Bral Cyriel en Lilianne van der Ha-van Vlierberghe Kinderen en Kleinkinderen Johan en Corinne van der Ha-Vermeulen Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Johan de Nood Wij wensen Ina, kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe in deze moeilijke tijd. Fam. de Nood

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26