11i 0 b is r i c lite n Overleden fllensenifoq.nl m sss> gg sa jss 1 6 I Maandag 4 mei 2009 cook op 't Is goed zo. Op 30 april 2009 is, toch nog onverwacht, in zijn slaap overleden mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Koos Bouter in de leeftijd van 93 jaar. Nel Bouter-Burger Corrie en Chris Anja en Joop Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dr. Maasstraat 2,4486 BV Colijnsplaat Koos is opgebaard in het Stiltecentrum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 5 mei van 19:00 tot 20:00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 6 mei om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Aansluitend wordt u uitgenodigd om met ons mee te gaan naar brasserie "Le Bras de Mer", Voorstraat 42 te Colijns plaat, voor een kopje soep en een broodje. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame vader, groot- en over grootvader Adriaan van Dalen weduwnaar van Willemina Meulmeester in de leeftijd van 77 jaar. Amemuiden: Marie en Chris Lieven en Gerrie Geert en Robbie Daan en Clazina Nellie en Rinus Yerseke: Jolanda en Bert Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de afdelingen Noord 3 en I. C. van het Streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging van onze vader en opa. 4341 GP Amemuiden, 1 mei 2009 De Manstraat 8 Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag van 19.00-21.00 uur. De begrafenis al D.V. plaatsvinden op woensdag 6 mei om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in zaal "Rehoboth", achter de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden, die aanvangt om 13.00 uur en geleid zal worden door Kand. D. fongeneel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Rehoboth". Geen bloemen. Geen toespraken. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere van ons weg genomen onze lieve opa Adriaan van Dalen weduwnaar van Willemina Meulmeester in de leeftijd van 77 jaar. Petra en Jouke Wilma en Martin Kirsten Sam Arjen en Rositha, Sven Mark en Caroline Evelien Gijs en Gitta Judith Ralph Robbert-Jan en Samantha Willeke Niels Marina en Henry, Rick Ricardo Clarinda Na een kort ziekbed is oVerleden onze zwager en oom Adriaan van Dalen weduwnaar van Willemina Meulmeester in de leeftijd van 77 jaar. J. de Ridder W. Meulmeester W. Meulmeester-Schroevers M. Meulmeester H. Meulmeester D.G. Meulmeester-Schroevers L. Meulmeester N.K. Meulmeester-Schroevers J. van Dalen-Meulmeester K. van Dalen Neven en nichten Amemuiden, 1 mei 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze neef Adri van Dalen Neven en nichten Amemuiden, 1 mei 2009 Bedroefd dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle herinneringen die zij achterlaat delen wij u mede dat, na een kort ziekbed, van ons is heengegaan onze geliefde tante Cornelia Griep-Kriekaard tante Cor in de gezegende leeftijd van 88 jaar. John en Conny Kriekaard Michel en Inge Danny en Paulien Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling C-en dokter de Quay van Zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Krabbendijke, 3 mei 2009 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres J.M. Kriekaard, Doelstraat 3,4413 BE Krabbendijke Dinsdag 5 mei is er gelegenheid om afscheid te nemen van tante Cor van 19:30 tot 20:30 uur in het mortuarium van "Ter Weel", Willem Kosterlaan 1 te Krabbendijke. De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. W.J. van de Griend, wordt donderdag 7 mei om 13:00 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Til Gerry Amemuiden, 1 mei 2009 Met droefheid geven wij u kennis dat na een jaar van ziekte is overleden, mijn vader, mijn schoonvader en onze opa Thomas Hoogeveen in de leeftijd van 70 jaar. Amemuiden: S. van Belzen-Hoogeveen G.P. Van Belzen Mathilde en Sjaco Rudi Melissa Onze dank gaat uit naar de verpleging en medewerkers van Zorgcentrum Rustenburgvoor de goede zorgen. Vlissingen, 2 mei 2009 Correspondentieadres: Roompot 12 4341 LK Amemuiden Er is gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 7 mei van 10.15 tot 10.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de rouwdienst om 11.00 uur worden gehouden in bovengenoemd uitvaartcentrum. Om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jes. 43 vers 1 Na een lang en gezegend leven, is op de dag na zijn 92ste verjaardag onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader tot zijn Schepper teruggekeerd. Jacques Geertse Weduwnaar van Jacomina Johanna Johse A Forest B 30 april 1917 t Domburg 1 mei 2009 Meliskerke: Tineke en Rinus Jacobse-Geertse Jan en Natasja Martijn, Anouk en Thirza Marian en René Marten, Mirthe Sjaaken Diane Naomi, Jesse Jacolien en Dirk Nelissa, Janno Anthonie en Gerda Rozanne, Henry Adriaan en Mirjam Martine Christa Marieke en André Serooskerke: Joke en Jan Adriaanse-Geertse Tamara en Viktor Cecilia Rob Vlissingen: Miekeen Piet Verpoorte-Geertse Annelie en Edwin Emma en Arjon Elvire Londen GB Adriana en Rod Sutters-Geertse Kruiningen: Jacqueline Geertse Correspondentieadres: de Plaastraat 22,4365 AZ Meliskerke De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 6 mei om 13.00 uur in de Protestantse Kerk te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de "De Ontmoeting". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij, dat na een jarenlange vriendschap is overleden onze lieve vriendin Suus Geldof-Blaas We zullen haar missen en wensen Wiet, Giel en Luc heel veel sterkte toe. Serooskerke: Nico en Ina Grootjans Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Johanna Kempe-de Nooijer - Jopie weduwe van Johannes Jacob Kempe A 3 december 1923 12 mei 2009 Addy en Kees Anouk en Rien Thijmen Persijn Nielsen Eugènie Wout Correspondentieadres: Badhuisstraat 133a 4382 AL Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op woensdag 6 mei om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Jopie Kempe-de Nooijer Annie Kempe-de Ruijter Ruud en Ellie Jochem Florianne Ed en Trudy Rienke Jelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44