fnensentlnq.nl Familieberichten r t 18 I Maandag 4 mei 2009 kijk ook op Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Jaap van de Plasse We wensen Diny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Goes: Familie van de Plasse-van Ardenne Yerseke: Familie Salm-Pekaar Goes: Familie van de Plasse-de Leeuw Yerseke, 1 mei 2009 Elf uur zal nooit meer hetzelfde zijn Jaap we zullen je missen We wensen Diny, Erwin, Sonja, Mellanny, Frans en Esdra veel sterkte. Team café de Sportvisser: Monique Ivo Rieneke Hans Jorien Hannie Nicole Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze biljartmaat Jaap van de Plasse Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Peter Beneden Herman en Lisette Martin Steketee Rene Bal Adrie de Jonge Piet Steketee Jan Salm Andre Pekaar Wiebe Veenstra Lesley Huige Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Alphonsus Maria Johannes Schutijser ~Fons~ A Vlissingen, 25 juli 1921 t Middelburg, 1 mei 2009 Wij blijven hem herinneren als een positief mens E.C. Schutijser-van Egeraat Anneke en Cor Beyeman-Schutijser Ria en Alex van Rossum-Schutijser Theo en Nel Schutijser-de Kruyf Lea en Hans Izeboud-Schutijser Frans Schutijser Elly Schutijser klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wagnerlaan 32 4384 LK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 mei van 11.00 tot 11.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de eucharistieviering plaats vinden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Daarna zal omstreeks 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij bedanken het personeel van St. Willibrord voor hun liefdevolle en kundige verzorging. Degenen die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Opa Schut we zullen je missen. Marsha f Annika en Pau, Marsha Marloes en Thijs, Joyce Thera en Teun De dagen zijn als eb en vloed, ze glijden af en aan. Geen mens kan wat de zee wel doet, de tand des tijds doorstaan. De zee staat ons wel even toe om met hem mee te gaan, maar Hij bepaalt wanneer en hoe, voor wie het getij stil blijft staan. Vol van verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar blij en dankbaar voor haar liefde en voor de mooie herinneringen die wij aan haar hebben, delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, (schoon)- moeder, oma, (schoon)zusje en tante Janna Johanna Stobbelaar-Schot -Janny- echtgenote van Marinus Honneré Stobbelaar A 26 april 1941 t 30 april 2009 Tholen Antwerpen Rinus Wilma en Jack Yordi, fens Conny en Kristof Caitlynn, Marnick Joke en Marcel Hans, Lobke, Noah en Tirza Martin, Ilse, Esmee en Sophie Slachtveld 9 4691 RA Tholen De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 7 mei 2009 om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum Monuta, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de aula. Geen bloemen Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Janny Stobbelaar-Schot Yerseke: Sjaan t en Frans t van Hijfte-Stobbelaar Emiel en Els Erik en Anja Marian en Bram Yerseke: Ada t en Kees Ars-Stobbelaar Yerseke: Honoré en Kokkie Stobbelaar-de Bart Yerseke: Hans t en Wies Stobbelaar-de Brie Erwin en Petra Andrea en Leo Yerseke: Henk Stobbelaar en achterneefjes en - nichtjes 30 april 2009 Op 98-jarige leeftijd is voor altijd ingeslapen onze vader, grootvader en overgrootvader Johannes Pieter de Vin sinds 4 mei 1985 weduwnaar van Jantje Siegers Het was een voorrecht hem zo lang bij ons te mogen hebben. Hij was een zorgzaam mens, altijd met en voor ons bezig. Magda en Kees de Wit-de Vin Ruben Miriam en Brian Sanne, Stijn, Mats Thea en Jan (in herinnering) de Ronde-de Vin Monique en Kees Jessica, Michelle Marcel Hetty en Jan Robër-de Vin On no en Angelique Jesper, Sunna Anne Vera en Jurren Onze dank en waardering gaan uit naar Dr. de Doelder en de dames van Zorgstroom voor hun lieve zorgen. 2 mei 2009 Buitenruststraat 17 4337 EJ Middelburg Papa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Aldaar is er gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 7 mei a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Heeft u geen kaarten ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom. Met droefheid ontvingen wij bericht van het overlijden van de heer L. van der Meer Vader van Jeroen van der Meer, directeur van Velsen Flexoplast. Namens het bedrijf; Mark Arends Jan Willem van Haersma Buma Watze Roorda Richard Witte Intens verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en velen heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden, na een moedig gedragen ziekte, van mijn lieve echtgenoot, onze inspirerende vader en trotse opa Zeeland Luc Alphons René Sturm Ridder in de Orde van het Heilig Graf van Jeruzalem echtgenoot van Marie-José Koning A IJzendijke 14 februari 1939 t Grijpskerke 2 mei 2009 Grijpskerke: Marie-José Sturm-Koning Bilthoven: David Sturm en Martine Reijnders Philippe Haarlem: Koen en Pauline Sturm-van Dijk Emma en Teun Den Haag: Myriam en Frank Schulte-Sturm Maartje en Jasmijn Zwagermanweg 4 4364 SH Grijpskerke De Eucharistieviering wordt gehouden op donder dag 7 mei om 11.30 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel 106 te Vlissingen, waarna de crematie in besloten kring zal plaatsvinden. In het bijzonder gaat onze dank uit naar Dr. F. van Eede, Dr. L. Kerkhofs en het verplegend personeel van de afdeling Oost 4 van het Ziekenhuis Walcheren voor hun persoonlijk aandacht en zorg tijdens deze voor ons moeilijke periode. In plaats van bloemen kunt u een donatie over wegen ten gunste van het KWF Kankerbestrijding, giro 26000, Amsterdam Heden ontvingen wij het bericht dat is overleden onze zeer gewaardeerde en altijd meelevende buurman Luc Sturm Wij zullen hem missen en wensen Marie-José, de kinderen en de kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bertus en Nellie Blankers Yanco, Natanya en Samantha Ko en Janneke Boeije Jack Boon en Irene Boon-Toussaint Familie Dingemanse Hans en Carola Dollenkamp Jan van Drongelen Ko en Leini Goossen Bram en Anne Poppe Jan Herman en Griet Vervloet-Snick William, Bob en Olivia Inke en Yntze Zijlstra t Grijpskerke, zaterdag 2 mei 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 20