L Familieberichten (J| ITlensenlinq.nl 26 I Zaterdag 2 mei 2009 kijk ook op Ik ga naar een ander land Een land waar gerechtigheid en eerlijkheid heerst Een land waar het licht is. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, eerlijkheid en oprechthëid, hebben wij verdrietig afscheid genomen van mijn man, onze vader en opa Laurens van der Meer 17 mei 1946 Honselersdijk 28 april 2009 Vlissingen Vlissingen: Greet van der Meer-Soullié Vlissingen: Monica en Hans van de Rafelaar-van der Meer Finn, Kaj Harlingen: Jeroen van der Meer en Nora de Groot Max Duinpan 9,4386 HD Vlissingen Laurens is opgebaard in de familiekamer in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Als u afscheid van hem wilt nemen is dit mogelijk in overleg met de familie. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze (over) buurman Laurens van der Meer Fam. Francke Fam. de Kok Fam. Mijnlieff Fam. Joosse Fam. Cabenda Lenie de Vries Fam. Dellaert Fam. Tollenaar Wij wensen de familie en vrienden van Laurens veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Vlissingen, 1 mei 2009 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega H.L.N. van der Meer (Laurens) Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en overige familie leden veel sterkte toe bij het verwerken van, dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega en lid van onze vereniging H.L.N. van der Meer (Laurens) Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het veiwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J. Mastenbroek Achter elke traan schuilt de glimlach van een herinnering Rika Zuster van Truus t en Gerard t Toos en Ok Tante van Ok en Ina Ria en Giel Will en Max Bram Marga en Ivek f Diny en Casper Kinderen en kleinkinderen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u keitnis dat na een kortstondig ziek bed is overleden mijn zwager, onze oom en oudoom Jan Philipse weduwnaar sinds 26 april 2005 van Dina Philipse-van Iwaarden in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: M.J. Buteijn-van Iwaarden Bergambacht: Lucie Pelssers-Buteijn (in herinnering) Albert Pelssers Bart Krabbendijke: Cora Buteijn Andrea Goes, 30 april 2009 Correspondentieadres: Mw. M.J. Buteijn-van Iwaarden Poststraat 21 4413 Cl Krabbendijke De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op dinsdag 5 mei 2009 om 13.15 uur in de zaal van De Levensbron, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.45 tot 13.10 uur in de zaal van De Levens bron. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Het was mooi, het is goed zo Thuis, in zijn geliefde Languedoc-Roussillon, is overleden mijn lieve man en onze lieve vader en grootvader Herman Karei Arnold Snick leper, Canet en Roussillon, 6 mei 1938 24 april 2009 Hilde Snick-Bogaert Lieve en Egbert de Kok-Snick Sophie, Thomas, Pieter Bart en Susanne Snick-Verdult Julia, Emilie, Christian Tom en Sandra Snick-Cals Kato, Fiep Bastiaan Snick en Iris Bendijk De begrafenisplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden op 30 april 2009 te Canet en Roussillon. Correspondentieadres: Hilde Snick-Bogaert 78, Boulevard H. Tixador 66140 Canet en Roussillon Frankrijk Na een lang ziekbed is verder lijden je bespaard gebleven. Willy Langendijk Wij zullen onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante erg missen. Rust zacht. Krabbendijke: Jacoba Langendijk-Engelse in herinnering Albert Langendijk Heinkenszand: Ton en Anneke Poortvliet Jacqueline en Mark Corina en Arthur foelie en Caya Bedroefd, maar dankbaar voor alle fijne herinneringen, delen wij u mee dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze trotse vader en opa Jacob Mattheus van de Plasse - Jaap in de leeftijd van 65 jaar. Diny van de Plasse-van Stee Erwin en Sonja Mellanny en Frans Esdra 1 mei 2009 Marijkelaan 41 4401 GJYerseke De afscheidsdienst wórdt dinsdag 5 mei om 10.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven "gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onh^angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanigte beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zwager en oom Jaap van de Plasse Koos en Jaap Timmerman Miranda en Heddie Nick, Roos Jacqueline en Gerard Yerseke, 1 mei 2009 Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van de vader van onze werkgever, de heer Jaap van de Plasse Wij wensen zijn vrouw, cinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies Medewerkers Van de Plasse Transport Yerseke Adri PietD Kees Piet H Ko Rinus Nuno Ronald Peter Wim Yerseke, 1 mei 2009 Niemand valt of hij valt in Uw Handen en niemand leeft of hij leeft naar U toe. Huub Oosterhuis In de schemering van haar leven is rustig weggegleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en groot-oma Maria van Dam echtgenote van Piet Luijcks Absdale, 2 juli 1920 t Terneuzen, 30 april 2009 Temeuzen: Piet Luijcks Terneuzen: Jo en Anke Luijcks-Dees Lennart en Claudy Kikki Tom en Mariëlle Sophie Hulst: Frits en Mieke Luijcks-Bonte Robin en Ymke Bart en Niël Breda: Huub en Janet Luijcks-van Hoeve Hans en Ilona Jeroen en Jennifer Monique Correspondentieadres: Langs de Kreek 54 4535 CD Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 6 mei van 09.00 tot 09.30 uur in het Monuta rouwcentrum aan de Rooseveldtlaan 6 te Temeuzen. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend plaatsvinden om 10.30 uur in de Kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil, waarna we haar gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. De condoleanceregisters liggen ter tekening achter in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 82