Mensen Jnq.nl Jubileum FRUITTEELTBEDRIJF MATTHIJSSE Overleden 24 I Zaterdag 2 mei 2009 kijk ook op Na ruim 40 jaar fruit telen hebben wij ons bedrijf beëindigd. Ter gelegenheid hiervan houden wij een receptie. Wij nodigen onze (oud)plukkers/sters, collega's en relaties hiervoor uit op: zaterdag 16 mei tussen 19.30 en 21.00 uur daarna in de schuur op ons bedrijf Walcherseweg 224 te Middelburg. Hartelijk welkom, Kees en Ella Matthijsse Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet, maar één, het afstand doen en scheiden. en niet het snijden doet pijn, maar het afgesneden zijn... Na alle fijne, maar toch ook zorgelijke jaren die wij met Alex mochten beleven, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve zoon, mijn broer en mijn kleinzoon Alexander van den Broeke in de leeftijd van 39 jaar. Oost-Souburg: J. van den Broeke Vlissingen: J.J. Eversen Vlissingen: Michel van den Broeke Axel: Oma Molewijk Correspondentieadres: Familie van den Broeke Alexander Gogelweg 15 4384 GA Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 4 mei 2009 om 14.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft •betekend is onverwachts op haar 93e verjaardag over leden mijn lieve moeder, onze lieve oma en over-oma Dirkje Peternella Cramer-van Mourik Diddy weduwe van Cor Mari Cramer V 29 april 1916 Gorinchem - 29 april 2009 Domburg Aagtekerke: Marjo en Ko in liefdevolle herinnering Aagtekerke: Marco en An ja fordy, Lisanne 's-Heerenhoek: Bianca en Wilco Grijpskerke: Ronald en Andrea Correspondentieadres: Burg. Geuzestraat 21,4363 AN Aagtekerke Wij bedanken het verzorgend personeel en de vrijwilligers van "Simniavoor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 09.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jes. 43 vers 1 Na een lang en gezegend leven, is op de dag na zijn 92ste verjaardag onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader tot zijn Schepper teruggekeerd. Jacques Geertse Weduwnaar van Jacomina Johanna Jobse A Forest B 30 april 1917 t Domburg 1 mei 2009 Meliskerke: Tineke en Rinus Jacobse-Geertse Jan en Natasja Martijn, Anouk en Thirza Marian en René Marten, Mirthe Sjaak en Diane Naomi, Jesse Jacolien en Dirk Nelissa, Janno Anthonie en Gerda Rosanne, Henry Adriaan en Mirjam Martine Christa Marieke en André Serooskerke: Joke en Jan Adriaanse-Geertse Tamara en Viktor Cecilia Rob Vlissingen: Miekeen Piet Verpoorte-Geertse Annelie en Edwin Emma en Arjon Elvire Londen GBAdriana en Rod Sutters-Geertse Kruiningen: Jacqueline Geertse en achterkleinkinderen Correspondentieadres: de Plaastraat 22,4365 AZ Meliskerke De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 6 mei om 13.00 uur in de Protestantse Kerk te Vrouwenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de "De Ontmoeting". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig moeten wij meedelen dat mijn lieve vrouw en onze moeder Suzanna Geldof-Blaas op .1 mei is overleden Zij is 80 jaar geworden. Wiet Geldof Giel en Luc Piet t Vlissingen, 1 mei 2009 Vredehoflaan 584 4387 CK Vlissingen Er is gelegenheid om 'afscheid van haar te nemen op woensdag 6 mei van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Hierbij delen wij u mede dat is overleden mijn lieve moeder en oma Jozina van Giersbergen-Traas A Heinkenszand t Middelburg 9 september 1907 27 april 2009 Uit aller naam, A.J. van Giersbergen Wij bedanken de medewerkers van Zorgstroom en 't Gasthuis voor de goede zorg en aandacht. Correspondentieadres: Trompstraat 22 4335 HV Middelburg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Geschokt zijn wij door het overlijden van Peter van Hasselt Wij wensen de familie, collega's en vrienden veel sterkte toe. Namens directie en alle medewerkers Traas Ongediertebestrijding en Vuurwerkpaleis Zeeland IN PLAATS VAN KAARTEN We zijn verdrietig dat we haar moeten missen, maar ook blij voor Til dat haar lijden nu voorbij is. Othilde Hendrikse - Til - 12 december 1957 30 april 2009 Patrick en Ester en kinderen Edwin Peet en Roos en kinderen Hanna en Peter en kinderen Elna en Dick en kinderen Nanda en kinderen Kees en Jannie Marian en kinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het water torencomplex van Het Gors'voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Familie Nuyten Van Hogendorplaan 39 4463 VP Goes Til ligt in haar eigen appartement opgebaard aan de Watertorenstraat 61 te Goes. Wanneer u nog even bij haar wilt zijn, bent u daar welkom op zaterdag 2 mei tussen 17.00 en 18.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op maandag 4 mei om 16.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium om nog even samen te zijn. Eej, luustert. Hallo, bin ik in beeld? Lieve Til In de anderhalfjaar datje bij ons hebt gewoond, heb je een onuitwisbare indruk achtergelaten. Je blijft bij ons in beeld. Je was iemand om van te houden! Medebewoners en medewerkers van de Watertoren van het Gors Het gemis zal altijd blijven, die lege plek, dat doet zo 'n pijn. Maar in gedachten zal je altijd bij ons zijn Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem is onthouden, delen wij u mede dat is overleden mijn zorgza me vader, mijn broer en onze oom Marinus Johannes Wielaard sinds 20 november 1997 weduwnaar van Maatje Neeltje Wielaard-Uil A Stavenisse, 15 februari 1922 t Zierikzee, 30 april 2009 Hoek van Holland, G.J. Wielaard Zierikzee, J. Vermaat-Wielaard neven en nichten Correspondentieadres: Adriaan van der Kloosterstraat 15 3151 JB Hoek van Holland Woensdag 6 mei zal er een korte samenkomst worden gehouden in de Groene zaal van zorgcentrum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee» aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in de Groene zaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80