Trendy lederen damestas LEZERSEMTRA PZC Uw krant tijdens uw vakantie Lees proef de lente Exclusief vervaardigd voor lezers van 179,- voor €79,95! 6 lentewijnen uit verschillende landen LEZERSE^TRA PZC 40 I Zaterdag 2 mei 2009 Speciaal voor de lezers heeft uw dagblad deze prachtige tas laten maken. De tas is ideaal voor dagelijks gebruik en is ge maakt van hoogwaardige materialen en met een schitterende afwerking. Deze cognac kleurige tas is eenzijdig bewerkt met 3 kleuren leder. Deze kleuren zijn cognac, mosterd en oranje trendy cognac kleurige damestas eenzijdig bewerkt met de kleuren cognac, mosterd en oranje binnenvak met rits binnenvak voor telefoon inclusief afneembare schouderband bovensluiting met rits formaat 40x25 (exclusief hengsels) binnenvoering oranje hoge kwaliteit rundleder Adviesprijs 179,00 Lezersprijs 79,95* *excl. 5,95 verzendkosten Deze exclusieve-tas is beperkt leverbaar, dus wees er snel bij. Op op! Meer informatie en bestellen ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is heiaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON LEDEREN DAMESTAS Hierbij bestel ik (aantal) x 'Lederen Damestas' a 79,95* per tas. VOORLETTERS VOORNAAM OM OV GEBOORTEDATUM ABONNEENUMMER Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wegener Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING exclusief verzendkosten van 5,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Lederen Damestas', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieplannen? Wanneer u langer dan zes dagen op vakantie bent, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. Zo treft u bij thuiskomst geen volle brievenbus aan. U kunt kiezen uit de volgende mogelijkheden: A) Doe iemand anders een plezier met uw krant Gratis bezorging binnen ons verspreidingsgebied B) Laat uw krant op uw vakantieadres bezorgen C) Haal de krant af met vakantiewaardebonnen Gratis bezorging binnen ons In te wisselen bij: verspreidingsgebied Buiten ons verspreidings gebied tegen portokosten alle losse verkooppunten in Zeeland en West-Brabant zoals o.a. campingwinkels, supermarkten, boekwinkels en kiosken Meld u eenvoudig aan via www.pzc.nl/vakantieservice Heeft u geen toegang tot internet? Maak dan gebruik van deze bon. Voor vragen belt u met de afdeling Lezersservice via telefoonnummer 088 - 013 99 10 Ik maak gebruik van de vakantieservice: Voorletters: Om Ov Het betreft de periode: Voornaam: Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voordat op vakantie gaat. Tussenvoegsel: Achternaam: Het tijdelijke bezorgadres is: Straatnaam: Naam: Huisnummer: Straatnaam: Postcode: Huisnummer: Plaats: Toevoeging/Kamernr: Telefoon: Postcode: E-mailadres: Plaats: Geboortedatum: Telefoon: Ik maak gebruik van de vakantieservice: A O Doe iemand anders een plezier met mijn krant B O Bezorg de krant op mijn vakantieadres in Nederland C O Vakantiewaardebonnen Stuur de volledig ingevulde bon in een envelop met postzegel naar: PZC, o.v.v. 'Vakantieservice', Postbus 1090, 5004 BB Tilburg. Vul het tijdelijke bezorgadres hiernaast in. Kijk voor overige mogelijkheden op www.pzc.nl/vakantieservice lees vind leef Dit pakket van 6 lentewijnen bestaat uit: Montasolo Raboso Prosecco Rosé Casa Safra Alicante Reserva 2002 Castillo Santa Paulina Sauvignon Blanc 2008 Hereford Rosé Mendoza Valley 2008 Chateau Naudonnet Bordeaux Superieur 2007 Cape Reality Chenin Blanc 2007 Naast 6 heerlijke frisse en fruitige lentewijnen bevat het pakket tevens het leuke boekje "kom vul de glazen" van Hans Melissen. Hiermee komt u ze ker in een voorjaarsstemming! Adviesprijs 63,25 Lezersprijs €39,95 Extra voordeel: gratis bezorging! U ontvangt de reke ning per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas .als u uw bestelling heeft ontvangen. U heett u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Voor meer informatie of bestelling ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42