Trendy lederen damestas Kredietcrisis LEZERSE»4TRA PZC De Bruijn komt op tweede dag van WK bandstoten op volle toeren Exclusief vervaardigd voor lezers Squashers zijn op EK kansloos tegen Engeland Alleen Li Jiao naar achtste finales van WK 34 J Zaterdag 2 mei 2009 PZC Speciaal voor de lezers heeft uw dagblad deze prachtige tas laten maken. De tas is ideaal voor dagelijks gebruik en is ge maakt van hoogwaardige materialen en met een schitterende afwerking. Deze cognac kleurige tas is eenzijdig bewerkt met 3 kleuren leder. Deze kleuren zijn cognac, mosterd en oranje trendy cognac kleurige damestas eenzijdig bewerkt met de kleuren cognac, mosterd en oranje blnnenvak met rits binnenvak voor telefoon inclusief afneembare schouderband bovensluiting met rits formaat 40x25 (exclusief hengsels) binnenvoering oranje hoge kwaliteit rundleder Adviesprijs 179,00 Lezersprijs 79,95* *excl. 5,95 verzendkosten Deze exclusieve tas is beperkt leverbaar, dus wees er snel bij. Op op! Meer informatie en bestellen bestelsne opwww.pzc.nl/webwinkel De levertijd is 5 werkdagen. U kunt ook de bon invullen. De levertijd is dan 10 werkdagen. Bij vragen over uw bestelling of levering belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON LEDEREN DAMESTAS Hierbij bestel ik (aantal) x 'Lederen Damestas' a 79,95* per tas. VOORLETTERS VOORNAAM OM Ov GEBOORTEDATUM ABONNEENUMMER Hierbij machtig ik Buckaroo Payment Service om in opdracht van Wegener Nieuwsmedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING exclusief verzendkosten van 5,95. Stuur de volledige in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Lederen Damestas', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. MALMÖ - Piëdro Schweertman gaat met Nederland op het EK squash voor landenteams op voor brons. De Koudekerkenaar en zijn teamgenoten verloren gisteren de halve eindstrijd van titelver dediger Engeland: 0-4. Vanmid dag is Wales, dat met dezelfde cijfers onderuit ging tegen Frank rijk, de tegenstander in de kleine finale. Piëdro Schweertman, de nummer twee van Nederland, moest in Malmö .zijn meerdere erkennen in Peter Barker, die met 8-11 8-11 5-11 won. Barker is de nummer ne gen van de wereld, terwijl de Wal- chenaar 132e staat. Ook alle ande re Engelse spelers staan in de mondiale top zestien. Geen van de mannen van Oranje pakte een game tegen hen. De Nederlandse squashsters haal den wel de eindstrijd. De vrou wen van bondscoach Nicole Beu- mer wonnen gisteren met 2-1 van Ierland. Voormalig wereldkam pioene Vanessa Atkinson verloor verrassend, maar Natalie Grin- ham en Annelize Naudé herstel den de schade. Tegenstander in de finale van vandaag is Enge land. De als eerste geplaatste Brit sen wonnen zoals verwacht met 3-0 van Frankrijk. De Engelsen verloren nog nooit in de historie van het Europees kampioenschap en gaan op zoek naar hun 32e titel op rij. YOKOHAMA - Tafeltennisster Li Jiao heeft gisteren de laatste zestien be reikt van het wereldkampioen schap in Yokohama. De andere Ne derlandse troef, Li Jie, strandde in de derde ronde. Ze was in vijf ga mes vrijwel kansloos tegen de nummer zes van de plaatsingslijst, Feng Tianwei uit Singapore. Li Jiao (36) had zeven games nodig om de eveneens uit Singapore af komstige Sun Bei Bei te verslaan: 11-8 11-13 11-9 8-1111-7 4-1111-7. De Nederlandse topper had vooral moeite met de snelheid waarmee de als dertigste geplaatste Sun Bei Bei speelde. Vooral volleybalclubs worden hard geraakt en gaan zelfs failliet. door Marco Knippen DEN HAAG - De huidige economi sche crisis lijkt zich in de (top)sport te manifesteren als een wurgslang. Vele clubs en teams kampen met ernstige "benauwd heid en de eerste 'doden' zijn zelfs al te betreuren. Vooral de zaalsporten hebben het zwaar. Het schrijnendste voorbeeld van recente aard is Nesselande._ Za terdagavond veroverden de volley ballers van de roemruchte club de landstitel, maandagavond besloot de Stichting Topvolleybal Rotter dam, waarin de mannenformatie is ondergebracht, faillissement aan te vragen. Tussen intense vreugde en ongekend verdriet zaten slechts twee etmalen. Na zeven landskam pioenschappen, zes bekertitels, twee triomftochten in de Super Cup en een finaleplaats in de Euro pese Top Teams Cup is het sportie ve avontuur abrupt ten einde geko men. Het bankroet van Nesselande, inge leid door het opstappen van de hoofdsponsor en een door de jaren heen opgebouwde schuld van ruim honderdduizend euro, is een niet te missen signaal. Topsportor ganisaties - veelal afhankelijk van sponsorinkomsten en gemeentelij ke subsidies - zijn plots hun leven niet meer zeker, nu die geldkranen langzaam worden dichtgedraaid. „Samen met Nesselande hebben Meldpunt Sport en Crisis we de laatste jaren geprobeerd het volleybal naar een hoger plan te til len, maar dat lijkt nu voor niets te zijn geweest", aldus Frans de Jong, algemeen directeur van bekerwin- Het bankroet van Nesselande is geen zeldzaamheid. Vlak voor de kerst werd de regerend landskampioen in het zaalvoetbal, Carillon Boys uit Be verwijk, door geldgebrek uit de competitie teruggetrokken. En het is de vraag of de basketballers van Amsterdam, regerend landskampioen en op nieuw de belangrijkste titelkandidaat in de huidige play-offs, de dans zul len ontspringen. De twee bedrijven van voorzitter én voornaamste geld schieter Roel Pieper, die pikant genoeg nog altijd als sponsornamen het te nue sieren, zijn beide op de fles gegaan. Inmiddels is een nieuwe hoofds ponsor gevonden, zij het slechts tot het einde van het lopende seizoen. Als de geluiden bij het Meldpunt Sport en Crisis - ingesteld door NOCNSF - maatgevend zijn, dan treft de kredietcrisis de (top)sport geens zins. Slechts zo'n veertig meldingen kwam in de afgelopen twee maanden binnen, waarbij het meestal amateurverenigingen, stichtingen en organisa ties van regionale evenementen in nood betrof. „Maar dat is slechts het topje van de ijsberg", vermoedt Geert Slot, hoofd strategie en beleid bij de sportkoepel. „Ik denk dat gêne een voor name rol speelt bij het stilzwijgen. Bovendien zou het goed kunnen dat de echte klap nog moet komen." door Frits Bakker TERNEUZEN/CERVERA - Jean Paul de Bruijn heeft zich gisteravond als beste speler geplaatst voor de eindronde op het WK bandstoten in het Spaanse Cervera. Na een moeizame start draaide de Hulstenaar op de tweede dag op volle toeren in de spelsoort waar in hij de heersende wereldkampi oen is. Zowel tegen de Tsjèch Janis Zio- gas als de Oostenrijker Armin Ka hofer bfereikte De Bruijn de 150 ca ramboles in een hoog tempo en met hoge moyennes. „Het blijft moeilijk scoren, omdat de biljarts snel zijn", gaf hij aan. „Met de se ries begint het nu pas een beetje te lopen. Ik heb een keer met 52 uitgemaakt en tegen Kahofer was veertig mijn hoogste." De partijen tegen Ziogas (150-62 in 7 beurten) en Kahofer (150-67 in 9) bieden wel het volste vertrouwen voor het vervolg. Daarin treden vanaf vandaag be halve Jean Paul de Bruijn vrijwel alle specialisten aan, zoals Wolf gang Zenkner, Frédéric Caudron, Xavier Gretillat en Armin Kaho fer. „Het is moeilijk aan te geven wie nu de grote favorieten zijn", keek De Bruijn na de schiftingen voor uit. „Frédéric Caudron heeft vrij verrassend verloren van Gretillat, die tot nu toe de beste indruk in het kleine spel maakt. Maar dat zegt nog niet veel. Het toernooi gaat nu pas echt beginnen." De Belg Caudron, die vorig jaar de Europese titel greep, is on danks zijn verliespartij één van de spelers die De Bruijn vandaag te genkomt in de eindronde met acht spelers. De Nederlander Hen ri Tilleman, nationaal kampioen triatlon, is in de voorronden uitge schakeld. Jean Paul de Bruijn is ingedeeld in een poule van vier met de Belg Patrick Niessen, de Fransman Alain Remond en Caudron. De Hulstenaar treft in zijn eerste partij om 10.00 uur Patrick Nies sen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 36