:ami!seberichteii 0 (Tlensenlinq.nl Nico Schipper OVERTOOM-GROEN 28 I Zaterdag 2 mei 2009 kijk ook op Het leven, van een mens is als een voetstap in het zand, die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegd tussen zee en strand. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en de liefde en zorg die zij ons gaf, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Davida Geertrui Put-Braal Ida- "ft 10 november 1942 t 27 april 2009 Ian Put Jaco en Jeanet Lenny Marlou Corni en Diana Wessel Veerle Hogezoom 60 4528 EJ Burgh-Haamstede Op verzoek van Ida heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden in het crematorium te Middelburg. Wij zijn heel erg verdrietig dat onze lieve, unieke zus, schoonzus en tante is overleden. Ida Put-Braal Haamstede, Jo de Lang-Braal Kees de Lang t Hellevoetsluis, Nelie Braai Riet Braai-Dorreman Neven en nichten Haamstede, 27 april 2009 Nu jij slaapt zonder te dromen, zul je nog altijd in onze dromen komen. Wij zullen voor je ademen, voelen en horen niemand verdwijnt en niets gaat verloren. Want niet door je lichaam maar wel door je geest zal iedereen weten wie jij bent geweest. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoonzus Klara Helena van Toor weduwe van Thomas Sonneveld Scheveningen, 28 augustus 1934 Terneuzen, 1 mei 2009 Sluiskil: Joke en Wim' Jeroen Richard Marie-Claire en Piet Jerry - in liefdevolle herinnering - Terneuzen: Francien van Toor-Verhage Correspondentieadres: Familie Zegers Rentmeesterstraat 7 4541 EM Sluiskil Zondag 3 mei is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 5 mei om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. "Zonder John is alles anders Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve zoon en broer John Maas Het doet ons goed te weten dal hij bij velen zo geliefd was. Piet Maas Peter Voor uw bezoeken tijdens het ziek zijn en uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes Cornells Brusselaars - Jan willen wij u oprecht onze dank betuigen. Kinderen en kleinkinderen Oosterland, mei 2009 Voor de vele blijken van medeleven, lieve woorden en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Mies Jolliffe-Rosier danken wij u oprecht hartelijk. Kinderen en kleinkinderen Wilhelminadorp, mei 2009 Uw warme belangstelling, zorg en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)- moeder en oma Heieen Jumelet heeft ons goed gedaan. Wij zijn u daar heel dankbaar voor. J. Lefévre Corrie en Hans Heieen en René en kleinkinderen Kamperland, mei 2009 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwager en oom Simon Koppejan zeggen wij u hartelijk dank. Familie Koppejan Meliskerke, mei 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Jannetje Lamper zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Willie Goeree-van de Guchte Mattie Wagenaar-van de Guchte Cyril Wagenaar Mark van de Guchte Ingrid Lokerse Klein- en achterkleinkinderen Driewegen, mei 2009 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en dochter letha Truong-Klomp willen wij u hartelijk danken. Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Speciaal willen wij dokter Oortman en thuiszorg Allévo Zuid Beveland bedanken voor alle goede zorgen. Familie Truong Familie Klomp Goes, mei 2009 Middelburg, mei 2009 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het over lijden van onze oom Blaas Marijs willen wij uoprecht dank zeggen. Neven en nichten Arnemuiden, mei 2009 DANKBETUIGING Jan Mondeel 25-11-1938 21-03-2009 Langs deze weg willen wij een ieder bedanken, die Jan de laatste 6 moeilijke jaren van zijn leven heeft gesteund. Overweldigend waren alle reacties na het overlijden van Jan, evenals de grote belangstelling tijdens de afscheids bijeenkomst. Al deze wanne belangstelling heeft ons diep getroffen en steunt en troost ons bij het verlies van fan. Onze hartelijke dank. Namens de Familie Suus Mondeel Op zondagavond 8 maart veranderde ons leven. Die avond heeft mijn lieve echtgenoot Ton Otto besloten zijn bestaan los te laten. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn kinderen en familie, mijn dank uitspreken voor de yele liefdevolle blijken van medeleven welke wij mochten en mogen ontvangen. Dit steunt ons in het verdriet. Els Otto-Lievense Vlissingen, mei 2009 Achter het verdriet schuilt de glimlach van de herinnering Overweldigend en hartverwarmend waren de reacties ria het overlijden van Wij bedanken iedereen die, op welke wijze dan ook, Nico en ons tot steun is geweest in deze periode. Dien Schipper-Goeman Dick en Arianne Kristieen Marijn Myra en Mark Arendo en Jacqueline Marenthe, Daimy Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Fons de Maagt Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Agnes de Maagt-Josiassen Ineke en Jean-Pierre Patrick en Carla, Eveline, Dominic, Marlon Dankbetuiging Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen, na het overlijden van onze zorgzame vader, schoonvader en onvergetelijke opa Jacobus Cornelis Heule Met een goed gevoel kijken wij als familie terug, op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte, dat hij in zijn leven voor velen zoveel betekend heeft. Jaap Heule Mia en Jan Kools-Heule Hanneke en Bastiaan Joep Carolien Nieuwvliet, mei 2009 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30