Bouwers zijn volop aan de slag De handel in oude Alcoholcontrole op Bevrijdingsfestival MORE i West, ik puaael het OeM 22 Zaterdag 2 mei 2009 pzc mode interieur accessoires servies and more wa TIP! X moeder dag «.VP www.lekkerpuzzelen.nl c"y _v(3 Automobilist rijdt motoragent aan vlissingen - Een 55-jarige motor agent is donderdag rond 20.15 uur in Vlissingen aangereden door een - 31-jarige automobilist uit Goes. De agent gaf de man in de Kenau Has- selaartstraat een stopteken. De man reed echter door en botste te gen de achterzijde van de motor. De agent kwam ten val en is naar het ziekenhuis gebracht, maar zijn verwondingen vielen mee. De au tomobilist had te veel gedronken. Dronken Vlissinger zwaait met mes vlissingen - Op de Prins Hendrik- weg in Vlissingen is donderdag avond een 20-jarige Vlissinger aan gehouden. De politie trof de man in beschonken toestand aan. Eer der stond hij daar met een mes te zwaaien. Een getuige meldde dat er nog iemand bij de man was, die zich achter een rol kabels had ver stopt. Die 38-jarige- Utrechtenaar bleek bekend als een 'ongewenste vreemdeling' en is meegenomen. Containerreus komt morgen al vlissingen - Containerreus MSC Danit komt volgens planning mor gen al over de Westerschelde naar Antwerpen, in plaats van maan dag. De passage van Vlissingen is voorzien om 8.00 uur. Ruim drie uur later moet het schip in Ant werpen zijn. Het schip is van het zelfde type als de MSC Beatrice, die begin april veel 'bekijks trok, maar kan net iets meer containers vervoeren: 14.000 in plaats 13.798. Politie ontdekt wietkwekerij middelburg - De politie heeft don derdagochtend een wietkwekerij ontdekt in een loods aan het Veer- sepad in Middelburg. Ze kwam de kwekerij op het spoor na een mel ding van een buurtbewoner dat er in de loods was ingebroken. De meeste van de 227 wietplanten ble ken gestolen te zijn. De bouwputten voor de toeritten naar het aquaduct. Rechtsonder bedrijventerrein Ramsburg, linksboven huizenhandel Herstaco. vlissingen - Het mag dan een dag zijn om de vrijheid te vieren, over matig drank- en drugsgebruik is op het Vlissingse Bevrijdingsfesti val niet gewenst. Politie en ambte naren zien daar streng op toe. Binnen het festival- en horecage- bied zijn ook aanstaande dinsdag weer glas en blik verboden. Ook op de terrassen; bier gaat in beker tjes. Bezoekers mogen niet zelf drank meenemen. Medewerkers van de politie en de gemeente Vlis singen houden een oogje in het zeil, om erop toe te zien dat er geen drank wordt geschonken aan jongeren onder de zestien jaar en dat sterke drank alleen wordt ver kocht aan achttienplussers. Ook gelden, in verband met het op- en afbouwen van het festival, tussen vandaag 08.00 uur en don derdag 7 mei 08.00 uur afwijkende verkeersmaatregelen. Deze wor den ter plekke aangegeven in de straten die vallen onder het festi val- en horecagebied: Zeilmarkt, Nieuwendijk, Arsenaalplein, Oran- jedijk, Rondeel, De Ruyterplein, beursplein en Bellamypark. Op Bevrijdingsdag zeifis het festi valterrein,- en de Nieuwendijk ter hoogte van de Nieuwendijk/Zeil- markt - vanaf 08.00 uur afgesloten voor verkeer. De Hellebardierstraat is noodroute voor hulpdiensten. Bezoekers kunnen hun fiets kwijt op het Spuiplein en de Zeilmarkt. Jaimy de Kam is de 'werfbaas' van de handel in tweedehands bouwmateria len van Sturm en Dekker in Goes. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24