<Y Rij-instructeur (m/v) Projectleider integrale wijkontwikkeling {mM lescaut .V De Rede, je voelt je er thuis Docent Natuurkunde Ie graads Technasium Docent Biologie, 2e graads Docent Wiskunde 2e graads (wtro,4 Docent Scheikunde 2e graads Q JobTrack.nl www.dek.nl 48 Zaterdag 2 mei 2009 Kijk ook op De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - havo - vmbo - Iwoo). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse activiteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. De Rede is een school die zowel voor leerlingen als medewerkers open, actief en veilig is. Voor het nieuwe schooljaar, 2009-2010, zijn wij per I september 2009 op zoek naar enthousiaste collega's voor de volgende vacatures: (voor nat. wtf 0,76 en techn. wtf 0,4) De vacature natuurkunde betreft 19 lesuren en voor technasium 10 lesuren. Wat betreft het nieuwe vak Onderzoek& Ontwerpen participeert de nieuw te benoemen docent als coördinator (technator) van De Rede in het netwerk Zuid West-Nederland voor Technasiumonderwijs. Dit is een nieuwe onderwijsvorm in het HAVO en VWO ter bevordering van het bètaonderwijs. Zie voor nadere gegevens de website van de school: www.derede.nl/ow_technasium.htm De vacature betreft 23 lesuren waarvan 8 structureel in het VMBO en 15 binnen Havo/Vwo voor vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof. (Voor deze laatste vacature geldt dat een eerste graadsbevoegdheid tot aanbeveling strekt). De vacature betreft I I lesuren, voornamelijk in de onderbouw. De vacature betreft 10 lesuren, voornamelijk in de onderbouw. Nadere inlichtingen over de vacatures kunnen worden ingewonnen bij de heer R.RA. de Bruijne, directeur onderwijs (tel. 01 15-612155 werk, 01 15-453078 privé) Inschaling van de hierboven beschreven functies genoemd onder 2 t/m 4 vindt plaats als docent LB. Afhankelijk van de te vervullen rol binnen de school, op het gebied van onderwijsontwikkeling of coaching van collega's, behoort een doorgroei naar LC of LD tot de mogelijkheden. Wat betreft de functie genoemd onder I geldt een inschaling op LC. Een doorgroei naar een LD functie behoort tot de mogelijkheden. Indien u geïnteresseerd bent in een van deze vacatures, ontvangen we graag uw sollicitatie voorzien van een uitgebreide motivatie en een volledig CV vóór 12 mei a.s. U kunt uw sollicitatie schriftelijk of per e-mail richten aan de algemeen directeur van de school, de heer E.R. van den Hooven. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375 4530 AJ TERNEUZEN e-mail: info@derede.nl internet: www.derede.nl Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en woningen tegen aantrekkelijke prijzen. Qua werkgelegenheid biedt Zeeuws-Vlaanderen mogelijkheden voor partnerbanen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dek Verkeersopleidingen is één van de grootste verkeersscholen in Zeeland. Het bedrijf verzorgt met 35 personen zowel theorie- als praktijkopleidingen voor alle rijbewijzen en chauffeursopleidingen. Door uitbreidirig Van de activiteiten in zowel Goes, Middelburg als Terneuzen zijn wij op zoek naar een zelfstandige. DE FUNCTIE Het geven van praktijkles voor de categorie B (in Goes,Terneuzen en Middelburg). GEVRAAGD WORDT In bezit instructeurbewijs categorie B of bereid dit te halen Bij voorkeur ook bevoegd voor categorie BE, C en CE Geen 9-5 mentaliteit, bereid om ook op zaterdag te werken GEBODEN WORDT Eigen opleiding en stagemogelijkheid Goede doorgroeimogelijkheden Salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring Goede arbeidsvoorwaarden Een enthousiast team collega's l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. De gemeente Vlissingen en l'escaut woonservice zien elkaar als natuurlijke partners op het gebied van integrale wijkaanpak, l'escaut heeft in het ondernemingsplan 2009-2012 de ambitie uitgesproken de rol van wijkregisseur te gaan vervullen. In deze rol bevindt l'escaut zich samen met de gemeente op het terrein van wijkaanpak en leefbaarheid. Om tot betere integrale resultaten te komen die leiden tot het versterken van het woon- en leefklimaat in Vlissingen is de wens uitgesproken een nauwere samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en l'escaut tot stand te brengen waardoor we deze resultaten bereiken. Omdat de prioriteit in het Middengebied ligt, wordt als eerste een aanpak voor deze wijk gemaakt. Daarna volgen andere wijken. Samen met de gemeente Vlissingen willen wij voor de periode van twee jaar een medewerker aanstellen in de functie van Het werk De projectleider integrale wijkontwikkeling voert de regie gericht op het behoud en het versterken van de sociale samenhang en de leefbaarheid in Vlissingen, resulterend in krachtige en kansrijke wijken in een aantrekkelijke stad. De projectleider bundelt onderzoeksresultaten en komt met een integraal plan waarin gerichte acties worden benoemd die leiden tot de afname van wijk- en buurtproblematiek. De projectleider bewaakt de processen die voortkomen uit het plan van aanpak. De competenties De projectleider heeft een afgeronde HBO-opleiding en kennis van en ervaring met projectmatig werken. Creativiteit, innovativiteit, resultaatgerichtheid, ondernemer schap en durf zijn kerneigenschappen van de te benoemen medewerker. Hij/zij kan snel schakelen, heeft kennis van bestuurlijke processen en verhoudingen en heeft een maatschappelijke passie. Je bent extern gericht, je bent een netwerker die beschikt over uitstekende sociale vaardigheden en een groot strategisch vermogen. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een dienstverband van 32 uur per week voor de duur van twee jaar. In het kader van de projectsamenwerking met de gemeente Vlissingen, werkt de projectleider 20 uur per week bij de gemeente Vlissingen. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO Woondiensten en de Personeelswijzer van l'escaut. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. De sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdag 20 mei 2009. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 16 mei 2009 aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl 100 jaar woonservice Somen werken aan wonen www.lescaut.nl Ben jij de collega die wij zoeken? Stuur dan jouw sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen naar Dhr. J.M. Dek, Dek Verkeersopleidingen,Van Doornestraat 14,4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 01 18 - 65 15 66 Terneuzen: 01 15 - 69 74 36 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zien voor RIBW La Salette Vogelwaarde uit naar een Sociaal Pedagogisch Hulpverlener m/v afgeronde relevante HBO opleiding (MWD of SPH), voor 24-36 uur per week, schaal 7, minimaal 2.122,- en maximaal 2.915,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband Je ondersteunt en begeleidt cliënten vanuit een zorgplan en rapporteert hierover. Je bent verantwoordelijk voor de inrichting van hun dagelijkse leven en draagt in deze verantwoordelijkheid voor de fysieke, sociale en maatschappelijke leefomgeving. Je werkt toe naar het doel dat cliënten (weer) als zelfstandige personen kunnen functioneren in hun naaste omgeving, het maatschappelijk bestel en/ of voorzieningen. Verder werk je actief samen in de keten van zorg. Van de kandidaten verwachten wij een christelijke levensovertuiging en het kunnen onderschrijven van de doelstelling van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Angelo de Bruijn, teamleider RIBW La Salette, telefoon (0114) 67 60 85. Of kijk op onze website. Je sollicitatie voorzien van cv kun je uiterlijk 16 mei a.s. mailen naar sollicitaties@legerdesheils-zwn.nl of per brief sturen naar CWZW ZWN, t.a.v. afdeling P&0, Postbus 1028,3300 BA Dordrecht. Conform het wervings- en selectiebeleid van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg hebben interne kandidaten voorrang. www.legerdesheils-zwn.nt Centra voor Won^f^gggifri Welzijn Zuid-West Nederland x CWZW ZWN biedt Verzorging en Verpleging (Zuid Holland), Maatschappelijke Opvang (Zuid Holland, Zeeland)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 146