gr 1 Limagrain C\ Banen O JobTrack.nl Medewerker financiën (m/v) (fulltime) Nederland coördinator veredeling akkerbouw m/v f)OIN (A tioTey Teamleider Aandachtsgebied administratie m/v 38 I Zaterdag 2 mei 2009 Kijk ook op De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid-Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter. Maar de gemeente biedt meer. Oostflakkee is een gemeente in beweging. Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een De functie Als medewerker van het taakgebied financiën bied je ondersteuning bij het opstellen van de producten van de budgetcyclus (waaronder begroting, jaarrekening, voor- en najaarsnota). Je voert activiteiten uit op het gebied van interne controle en rechtmatigheid. Het opstellen van liquiditeitsprognoses behoort tot de werkzaamheden. Uitvoering dient te worden gegeven aan verdere doorontwikkeling van het financi eel pakket. Binnen het takenpakket behoort ook het verwerken van mutaties in het kader van de gemeen telijke salarisadministratie. Voorts vervang en ondersteun je collega's bij werkzaamheden op het terrein van de financiële administratie. Wij zoeken een ambitieuze financiële duizendpoot die in het bezit is van een relevante MBO/HBO-diplo- ma en werkervaring heeft op het gebied van financiën. Je beschikt over goede communicatieve vaardig heden, een sterk analytisch vermogen en toont initiatief. Je hebt ervaring met financiële administraties en office pakketten. Verder ben je bereid om je kennis op het gebied van gemeentefinanciën eigen te maken door het volgen van de benodigde studies. De organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostflakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een infor mele en collegiale werksfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verant woordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van mede werkers worden zeer gewaardeerd. De organisatie bestaat uit zeven taakgebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Het taakgebied Het taakgebied Financiën bestaat uit zeven personen (6,6 FTE) met een groot verantwoordelijkheidsge voel. Iedere medewerker heeft zijn eigen kwaliteiten en samen vormen zij een klein en hecht team. Het taakgebied verzorgt de financiële administratie en de volledige planning en control cyclus van de gemeen te. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een goe de reiskostenvergoeding, een flexibele invulling van de 36-urige werkweek en studiefaciliteiten. Salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer A.M. de Jong, hoofd Financiën 0187 - 64 71 70. Informatie over de procedure kun je opvragen bij mevrouw S.P. van de Water, afdeling Personeelszaken, 0187 - 64 71 30. Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 16 mei 2009 sturen naar het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Solliciteren per mail kan ook. P&0@oostflakkee.nl, onder vermelding van 'vacature medewerker financiën'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcherenen en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl De Tweern Evertsenstraat 100 4461 XS Goes Postbus 307 4460 AS Goes administratie@detweern.nl www.detweern.nl Samenwerkingsscholen voor speciaal basisonderwijs en praktijkonderwijs in Zeeland. Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. De Tweern is een school voor speciaal basisonderwijs. SBO De Tweern biedt ontwikkelingskansen aan leerlingen van 4 tot 13 jaar met specifieke orthopedagogische en/ of orthodidactische ondersteuningsbehoefte. De school zet daarnaast haar expertise in ten behoeve van de reguliere basisscholen in Samenwerkingsverband "De Bevelanden". De Tweern zoekt per 1 juni 2009 of zo spoedig mogelijk daarna, wegens vertrek collega naar een andere school, een: Groepsleerkracht (1.0 fte voor één van onze bovenbouwgroepen Voor deze vacature geldt in eerste instantie een tijdelijke aan stelling van een jaar, waarna aanstelling in vaste dienst tot de mogelijkheden behoort. Wij vragen: volledige bevoegdheid e (bereidheid tot volgen) aanvullende studie affectie met onz,e doelgroep inlevings- en relativeringsvermogen kunnen werken in teamverband goede contactuele vaardigheden organisatietalent Wij bieden: plezierige werkomgeving in een nieuw gebouw enthousiaste en gemotiveerde collega's persoonlijke ontwikkelingsmogelijkheden o salarisniveau: LB Meer informatie? Bel of mail naar Marit Nieuwenhuyse (directielid). In de meivakantie is zij per mail bereikbaar: maritnieuwenhuyse@detweern.nl. Vanaf 11 mei a.s. is SBO De Tweern weer telefonisch bereikbaar: 0113-228864. Solliciteren? Je brief met uitgebreid CV kun je sturen of mailen aan SBO De Tweern, Postbus 307, 4460 AS Goes of tjquaak@detweern.nl We ontvangen je brief graag uiterlijk 15 mei 2009. Gesprekken zullen plaatsvinden in week 21 of 22 Kranten online: ideaai bronmateriaal voor het onderwijs Gebruik de krant en onze lesopdrachten gratis in uw les! Bestel of download gemakkelijk en snel op www.krantindeklas.nl Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in landbouwzaaizaden die onder de bekende productmerken LG, Advanta en Nickerson worden vermarkt in de Benelux. Onze kernactiviteiten zijn gericht op het aanbieden van hoogwaardig uitgangsmateriaal voor maïs. granen, voeder en gazongrassen en groenbemesters. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en duurzame teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Met hoofdkantoor in Rilland en nevenvestigingen in Lelystad en Tienen (B) maakt onze Benelux-organisatie deel uit van het Franse Limagrain, Europa's grootste zaaizaadgroep. Het concern heeft bijna 6.000 werknemers en een jaaromzet van.ruim 1 miljard euro, waarvan 45% in landbouwzaaizaden. www.limagrain.nl Op ons veredelingsbedrijf in Lelystad vinden belangrijke kweekactiviteiten plaats in granen, vlas en peulvruchten. Uiterlijk voorjaar 2010 zullen deze geconcentreerd worden op de hoofdvestiging in Rilland (Zld.). In dit kader zijn wij op zoek naar een enthousiaste standplaats Rilland; in eerste instantie tijdelijk gestationeerd in Lelystad Uw functie In deze functie doet u de planning en coördineert u de praktische werkzaamheden ten behoeve van onze veredelingsprogramma's granen, peulvruchten en vlas. Zo bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van alle teelttechnische activiteiten op de proef- en vermeerderingsvelden (inzaai, gewasbescherming, grondbewerking en oogst). Daarvoor onderhoudt u intensieve contacten met onder meer externe proefveldhouders over de invulling van het bouwplan. Verder draagt u zorg voor droging, opslag en schoning van het geoogste product. De coördinatie geschiedt in alle gevallen in samenspraak met de betreffende hoofden van de veredelingsafdelingen. Daarbij staat u garant voor een efficiënte werkverdeling en taakuitvoering binnen het team van vaste en tijdelijke medewerkers waarin u zelf ook mede-uitvoerend bent. U draagt ook zorg voor de recrutering van tijdelijke werknemers. Uw functie Voor deze functie zoeken wij een gedreven persoon die zich herkent in de volgende competenties: teambuilder, praktisch, stressbestendig en flexibel. U heeft een MBO/HBO werk- en denkniveau en bij voorkeur enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. U beschikt over een gedegen teeltkennis en kunt goed omgaan met de hectiek van teeltwisselingen en seizoenspieken. U heeft een gewasbeschermingslicentie 2 of bent bereid die te halen. U kunt goed plannen en organiseren. Verder is een goede kennis van PC-gebruik (MS Office) een vereiste. Uw reactie U kunt uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken sturen aan: Limagrain Nederland BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4410 AA Rilland. Tel. 0113 - 55 71 00. Mailen kan ook: albert.remijn@limagrain.nl Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer Bouwman, vestigingsmanager in Lelystad, tel. 0320 - 22 57 00. ite2OM0£RIsÜI>T^J (+31)118-561261 www.tioretzoMeiïuisT.et] mPo®tiorek30Meitkci»T.eü Algemeen medewerk(st)er en ontbijt medewerk(st)er beide voor ong. 20 uur per week. Interesse? Stuur een email of bel 06-51154200 St. Elisabeth Zieken hu is icon 'JUR IO.CU De administratie van de zorgeenheid Radiologie is onlangs verbouwd. Nu moeten alle logistieke processen hier nog naadloos op aansluiten... Wat doe jij? De zorgeenheid Radiologie zoekt een Kun jij dit aan? Ben jij ondernemend, kwaliteitsgericht en heb je hart voor je klanten? Dan is het 5t. Elisabeth ziekenhuis op 2oek naar jou. Kijk op www.elisabeth.nl/vacatures ELISABETH TOPZORG I ZEKER VOOS V hel J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 136