Loodgieter j CV-monteur OJobTrack.nl Beste Automonteur, Voor het betere werk moet je naar Auto Vermeulen! De functie: EULEÊSS Moerdijk Moerdijk juridisch medewerker, taakaccent handhaven Bouwen m/v Adviseur Mobiliteit m/v spoirrFÖNDÏËRjp) Vergader- en congrescentrum De Stenge Medewerker receptie (m/v) 19 uur per week Horeca medewerker (m/v) 12 uur per week De Stenge >3 I'escaut Kijk ook op Zaterdag 2 mei 20091 31 Sinds 1962 staan wij garant voor goede prestaties, betrouwbaarheid en betrokkenheid. Wij zijn een modern (familie-) dealerbedrijf - groot geworden door klein te blijven - waar de klant zich thuis voélt. Met de vakkundige inzet van onze gedreven medewerkers biedt AutoVermeulen een compleet dienstenpakket aan. Ons doel is dan ook: totale (auto)mobiliteit leveren, dit omvat o.a. verkoop, onderhoud, reparatie en carrosseriewerkzaamheden tot en met verzekerings-, lease- en financieringsproducten. Het streven naar de hoogste kwaliteit en een uitgebreid dienstenpakket maakt van AutoVermeulen dé partner in mobiliteit. Rijplezier gegarandeerd! Wij zijn op korte termijn op zoek naar een voorman werkplaatschef, een technisch vakman die ervaring heeft met het werk in een (allround) dealerbedrijf. Je werkt in een klein hecht team, waarin je mee sleutelt én leiding geeft. Vanzelfsprekend ben je goed geschoold, gedreven, service gericht, klantvriendelijk en beschik je over goede contactuele en communicatieve eigenschappen. Spreekt deze baan jou aan? Stuur dan een brief met CV t.a.v. Kees Joossen naar onderstaand adres, of mail naar: kjoossen@autovermeulen.nl. rijplezier maakt de mens. Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113-56 18 12 www.autovermeulen.nl L. heeft het helemaal Moerdijk is een gemeente met potentie, met name vanwege zijn strategische ligging tussen de wereldhavens Rotterdam en Antwerpen. Het benutten van deze strategische ligging, op een zodanige wijze dat de identiteit van de woonkernen behouden blijft, is een uitdaging waar de gemeente Moerdijk de komende jaren voor staat. Met gedrevenheid wordt uitvoering gegeven aan een ambitieus Collegewerkprogramma, waarbij de inzet gericht is op het daadwerkelijk boeken van resultaten voor de inwoners van Moerdijk. Voor het verwezenlijken van onze ambitie zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's. 36 uur per week, salaris maximaal 3418,- Vacature 09.10 Als juridisch medewerker ondersteun je de toezichthouders van de afdeling Vergunningen en Handhaving. Je voert en begeleidt handhavingsprocedures en adviseert over juridische vraag stukken, hoofdzakelijk op het terrein van de Woningwet en Wet op de ruimtelijke ordening. Je vertegenwoordigt zelfstandig de gemeente bij de adviescommissie voor de bezwaarschriften (acb), de rechtbank en de Raad van State. 32-36 uur per week, salaris maximaal 3800,- Vacature 09.12 Je levert onder andere een structurele bijdrage aan de opstelling en actualisatie van integrale visjes en beleidsnota's en zorgt voor de coördinatie van de hieruit voortvloeiende actie programma's. Je bent verantwoordelijk voor de advisering op het gebied van verkeer en vervoer in relatie tot andere relevante beleidsterreinen. Je vertegenwoordigt de gemeente in regionale overleggen en levert een bijdrage aan de realisatie van regionale opdrachten. Ook heb je etn duidelijke adviesrol in het kader van de uitvoering van diverse projecten. Tot slot ben je verantwoordelijk voor de integrale beleidsadvisering ten behoeve van de uitvoering van het gemeentelijk mobiliteitsbeleid. Heb je interesse in één van deze functies? Kijk dan voor de volledige profielen op www.moerdijk.nl of www.werkeninwestbrabant.nl. Verzorgt bedrijfsfeesten, congressen, cursussen, theatervoorstellingen, sportevenementen, beurzen, muziekevenementen etc. Wij zijn op zoek naar: Functie-eisen: Enthousiast, gedreven, flexibel, stressbestendig Correct en gastvrij te woord staan van gasten/bezoekers Verwerken van gegevens m.b.t. omzetten, ontv gelden, reserveringen e.d. Ervaring hebben met word én excel Functie-eisen: Enthousiast, zelfstandig: een doener met inzicht en overzicht Serveren van dranken en bereiden van eenvoudige gerechten Ervaring hebben met HACCP Correct en gastvrij te woord staan van gasten/bezoekers Schriftelijke sollicitatie en c.v. naar: t.a.v de heer M.W.A. van Mierlo Stengeplein 1,4451 CZ Heinkenszand. Voor inlichtingen: Receptie: Petra Leendertse, Horeca: Sandra Claeijs Telefoonnummer: 0113-561865. Sluitingsdatum van deze vacature is 16 mei 2009 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. I'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Bij de onderhoudsdienst van I'escaut woonservice werken 35 betrokken medewerkers dagelijks aan een goede dienstverlening voor onze klanten. De allround onderhoudsmedewerkers zijn zowel in het klein reparatie-onderhoud als in planmatig onderhoud werkzaam. In verband met interne doorstroming en pensionering zoeken wij nieuwe collega's in de functie van Het werk De medewerker in deze functie is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhouds werkzaamheden op installatietechnisch gebied (gawalo/cv). Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. De competenties Voor deze functies zoeken wij enthousiaste collega's met een VMBO-opleiding, een aan vullende opleiding in de beroepsbegeleidende leerweg en een aantal jaren relevante werkervaring in het betreffende vakgebied. Ook beschik je over een klant- en servicegerichte instelling, goede contactuele en com municatieve vaardigheden en ben je integer en besluitvaardig. Bezit van een rijbewijs is noodzakelijk voor het uitoefenen van deze functie. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan van 36 uur per week en een salaris gebaseerd op de CAO Woondiensten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing overeenkomstig de CAO Woondiensten en de personeelswijzer van I'escaut. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voor de duur van één jaar afgesloten. Bij wederzijdse overeenstem ming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 16 mei 2009 aan ons opsturen. Richt je brief aan: I'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl 100 jaar woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 127